Wrocławskie biletomaty

Witam was drodzy chujowicze, jeżeli jesteście z Wrocławia, to moje wkurwienie dobrze znacie i o ile nie trafiacie zazwyczaj do 1 z 10 sprawnych wrocławskich biletomatów, to pewnie nieraz już nawkurwialiście się wrzucając 10 złotych i otrzymując wielkie nic. Nosz… Jak nie masz dopłaty za bagaż, albo jedziesz pospiesznym na zwykłym bilecie to kanariada robi problem o 10gr… Tracąc 10zł notorycznie w tych kurwich skrzynkach wszystko jest ok… A zapomniałem, można reklamować! A problem to taki, że pieniądze zbierze, a biletu wydać nie raczy.

56
60

Komentarze do "Wrocławskie biletomaty"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Gdybyś zarabiał 17 tysi netto i jeździł mesiem tak, jak ja, znałbyś swoją wartość i natychmiast zgłosiłbyś problem odpowiednim władzom. Nie martw się jednak. Tacy jak Ty muszą być robieni w chuja, czasem nawet o te 10 groszy, aby miasto mogło wiązać koniec z końcem i budować chodniki dla takich nieudaczników.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Problem w tym, że kanar pracuje dla MPK, ale kasa z biletu idzie do budżetu miasta i dopiero miasto płaci MPK żeby jeździło. Natomiast biletomaty to zupełnie inna bajka, a pieniądze przez nie połknięte trafiają do kieszeni stołecznej mennicy, która zarządza całym systemem karty Urbana.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Zmieniają już ten element odpowiedzialny za przyjmowanie monet w biletomatach 🙂 Wszystkiemu winne te jebane lumpy, które blokują automaty :/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Wrocławianki pozdrawia, te automaty są o kant dupy roztrzasł

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nie wypowiem się-Bo nie jestem z Wrocławia.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Prawda jest taka że autobusy i tym podobne pojazdy dla plebsu powinny wogóle być zlikwidowane nie masz siana na samochód i paliwo to siedz kurwa na dupie w domu albo zapierdalaj z buta a nie jezdza takie stare trupy po mieście kopci się za nim na dwa kilometry a porządny człowiek jadący za nim mesiem za 400 tysi musi to wąchać bo plebsowi zachciało się jeździć a z buta kurwa a nie hrabiostwo jak sie nie ma miedzi to się na dupie w chacie siedzi chujnia i śrut

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wrocław-miasto wkurwa…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Musisz reklamować, ciągle. A najlepiej, jak zaczniesz kupować bilety w autobusie. Jak biletomat zepsuty- wyciągasz karteczkę, że zepsuty (wyrzuca takie), kanar łapie, pokazujesz kartkę i cześć!
  Dobre rozwiązanie, choć trzeba mieć kartę.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. @1. Widzę, że mesiu dorobia się coraz doskonalszych podszywaczy. Niedługo nie będzie się dało poznać różnicy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Typie od merola 😀
  gdzie ty zarabiasz 17k siedząc całe życie na chujni 😀
  ogólnie to dobry motyw wymyśliłeś propsy 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @10 DZIĘKI !:D:*

  0

  0
  Odpowiedz
 13. 11 też dzięki ;p

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @7 ciekawe, bo pewnie Twoje wkurwienie nie miało by końca, gdybyś musiał stać non stop w tragicznych korkach, bo plebsowi zachciało się mieć samochody. Tępy chuj z Ciebie, a prawdpodobnie zarobas rzeczywisty. Już wolę być biedakiem z mózgiem.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. To,niestety, prawda! Też jestem z Wrocławia!

  0

  0
  Odpowiedz