Wrodzony pesymizm i lenistwo

Witam forumowiczów
Jestem 23 letnia dziewczyna. Siedzę Tak sobie o myślę jakie moje życie jest chuj owe. To już chyba zaczatki depresji.
Z własnegoenistaa nie zdałam szkoły, bo mi się kurwa nie chciało uczyć. Zapisałam się do cku i jakoś zdałam ta szkole. Było tak tylko dlatego bo dostaje rentę po zmarłej mamie dopóki się uczę, tak to jeblabym to w pizdu. Na wigilię rok temu dostałam od Wojka kasę na prawko i szło mi bardzo dobrze. Jednak zaczęłam pracować i z lenistwa nie umiałam pogodzić tego wszystkiego więc zrezygnowałam naradzie z prawka. Teraz wszystkiego zapomniałam więc musiałabym dokupić h.
Nie mam faceta, tzn spotykam się z jednym ale nie czuję nic do niego oprócz sympatii. Nie powiem mu tego bo jestem taka że muszę czuć bliskość 2 osoby, faceta a on mi to daje. I jakoś to ciągne.zawsze miałam pecha do facetów. A to bardzo dziwne. Bo uważam że jestem atrakcyjna. I nie, nie tylko moja babcia Tak mówi. Faceci chcą się że Mna spotykać, podrywaja, piszą. Ale nigdy nie wychodzi z tego nic większego. Bo olbo oni się wycofują albo ja. Zazwyczaj jest tak że jak się zaurocze to facet kończy 1 bo nie zaiskrzylo.a jak ja się komuś podobam to ja nic nie czuje. Mieszkam z ojcem alkoholikiem. Nie mogę nikogo zaprosić do domu bo niewyremontowany. Chciałabym wynająć coś ale boję się że się nie utrzymam.w pn idę do nowej pracy którą zaproponowała mi koleżanka. U siebie w sklepie. Tylko ja się nie lubię z tamtymi dziewczynami co tam pracują. I już się kurwa trzęse na samą myśl jak jej nie będzie i będę musiała z nimi być przez 11 h. One coś do mnie maja.obgaduja mnie. Sądzę że to przez to że bardzo dbam o siebie, lubię się malować a one ma odwrót. Mają uprzedzenie do mnie ze jestem pewnie pusta lala. Ale muszę iść tam bo nie starcza mi pieniędzy.
Moje lenistwo i pesymizm towarzyszą mi od dłuższego czasu. Chciałam się zapisać do psychologa ale jakoś. Tak głupio..
Ogólnie moje życie to pasmo niepowodzeń. Chujnia

14
39

Komentarze do "Wrodzony pesymizm i lenistwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jesteś głupią kurwą, ale myślę,że wskoczysz na chuja jakiemuś sebixowi i twoje życie się ułoży.Chujnia nawet nawet poza momentami, w których udowadniałaś, że jesteś głupią kurwą.

  4

  1
  Odpowiedz
 3. „Faceci chcą się że Mna spotykać, podrywaja, piszą”.

  5

  0
  Odpowiedz
 4. Mój 18-to centymetrowy bat może nauczyć cię radości z życia. Roman z trzeciej piły, pies łańcuchowy Pana Prezesa EURO Mebel.

  4

  0
  Odpowiedz
 5. A Kiedy wreszcie rząd wprowadzi bykowe dla kawalerów? Powinni płacić; panny nie, bo to mężczyzna ma inicjatywę. Demografia kuleje, więc niech uczciwie płacą na 500+ dla tych, co chcą mieć dzieci. A kto na emerytury tych singli zarobi?!

  1

  2
  Odpowiedz
 6. Idź do tego psychologa, byle dobrego, bo masz rzeczywiście problem, ale niekoniecznie z lenistwem i pesymizmem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Widać, że „nie zdała szkoły”, hahaha. A co do tego o facecie – szkoda typa, mam nadzieję że znajdzie ten wpis i zacznie myśleć.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Zacznij dawać dupy za pieniądze. Będziesz miała i facetów i pieniądze na mieszkanie.

  5

  1
  Odpowiedz
 9. ale z ciebie idiota sam się wystaw jakimś starszym paniom chętnie będą cię sponsorować z takim podejściem.

  0

  0
  Odpowiedz