Wrózbita Maciej

Co mnie boli? Boli mnie fakt, że taki debil jak wrózbita Maciej, robi ludzi w chuja, manipuluje nimi, raz mowi tak, zaraz potem zupełnie coś przeczącego samemu sobie, mowi jedno, robi drugie, na wszystko mozna znależć argumenty czrno na białym i nie ma nikogo, kto by tą jego żenadę potarfił ujawnić, jedynie sami idioci którzy go zapraszaja i robią mu na każdym kroku reklamę. Nawet Chajzer na którego liczyłem, zamiast go osmieszyć zrobił mu reklamę. Czy do cholery w polsce są same matoły? No ja się pytam Was! Na swoim fb ma same pochlebne komentarze, ale tylko dlatego, że jak mu zadasz niewygodne pytanie, usuwa je i Cię blokuje czy nie ma na takich drani mocnych? Podobno ma być u Kuby, no jeszcze w nim ostatnia nadzieja, on potrafi rozebrac z maski kazdego! Pozdrawiam

62
87

Komentarze do "Wrózbita Maciej"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wiedziałem, że to napiszesz… /Wróżbita Maciej PS. Wyślij SMS pod 72171, lub w biały dzień dwa razy zwal konia, stojąc w otwartym oknie, a powiem Ci, co napiszesz w przyszłym tygodniu.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Masz na myśli Kuby od wiatraków czy Wojewódzkiego ? XD no tak Wojewódzki zrobi mu psychiczny wpierdol mam nadzieję że wrzucą to na YT bo w TV tego nie zobaczę bo stary woli oglądać TVN

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jprdl takim gównem się przejmujesz???

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ale dlaczego Ci żal? Debile niech będą debilami. W ten sposób zyskujesz nad nimi przewagę. Normalny człowiek wie, że to oszustwo. Tak samo w kościele, tacownicy przychodzą po twoje pieniądze. Wszystko pieniądz. Ja to nawet podziwiam księży, wróżbitów, przepowiadaczy przyszłości. Muszą to być niewątpliwie inteligentne, charyzmatyczne osoby, a przynajmniej idealnie wyuczeni ludzie, skoro potrafią zmyślać na zawołanie tak wiarygodnie w oczach tłuszczy. Sam bym chciał wciskać bajki i nic nie robić. Ale nie jestem obdarzony charyzmą.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tego gówna nawet nie oglądam.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. On kase tłucze na tym jak oni wszyscy wcisną kit a kasa leci

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Taki wróżbita pozwoli dzielić twoich znajomych na naiwnych i tych normalnych

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Też masz problemy 😉 Stresujesz się jakimś obleśnym tłuściochem piszczącym jak wykastrowane prosię i wianuszkiem głupich frajerów chcących mu płacić za ściemę. Gówniana chujnia.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Tu wróżbita Maciej – i uważajcie na fałszywych proroków, zwiodą wielu, oj…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZEDSTAWIA. Gienek pewnego wieczoru postanowił wstąpić sobie do jasnowidza. Wszedł do ciemnego pokoju i już po chwili pani za srebrną szklaną kulą oznajmiła mu grobowe wieści: Niełatwo to powiedzieć, więc powiem wprost. Przygotuj się… Twoja 10-letnia córka zginie w tym roku tragiczną śmiercią, zostanie torturowana i zgwałcona. Gienek, wyraźnie zszokowany, spojrzał na niewzruszoną twarz kobiety, potem na jedną migającą świeczkę, w tym momencie spotkał się z wzrokiem kobiety, wziął kilka głębokich wdechów i spytał: A… uda mi się z tego wywinąć? TEATRZYK ZIELONA CEBULA PRZYPOMINA: „Kto nie wierzy w klatwy, sam może zostać przeklęty”. -H. M. Murdock, The A-team: The Crystal Skull.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Rób doktorat z tarotologii

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @ 3. Do mnie wróżbita Maciej się jeszcze nie wybiera…
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. @ 3. Do mnie wróżbita Maciek jeszcze się nie wybiera…
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. atoboldon; większej shizy nie słyszałem.odnosząc się do pierwszego zdania to że jesteś debilnym kabotynem to nie ulega wątpliwości.Nie myl robienia ludzi w chuja z wykręcaniem ludzi. To że łżesz jak pies to inteligentni ludzie zapewne doskonale widzą ale ci tego nie powiedzą, obserwują cię i zastanawiają się jaki debil myśli że te kity kupuje. a kabotynów nie obnaża się z ich kitów , bo będą łgać do końca nawet jak dostaną po piżdzie.wydaje im się że jak ktoś nie zwróci takiemu uwagę,to myśli że go zakręcił.Tak myślą alkoholicy i ćpuny jak im dasz z litości 50 zł to uważają że cię tak zakręcili. W Polsce nie ma samych matołów jak twierdzisz tylko dla ludzi normalnych na poziomie jesteś nikim i nie widzą powodu aby ci mówić że łżesz jak winetu.tylko po krótkiej znajomości z takim kretynem eliminują cię z swojego grona, poznawszy się kim jesteś. A te twoje bełkotne wpisy pasują na psychiatryk, tak jak ty sam nieasertywny dupku.Jesteś takim kretynem że nie masz świadomości że sam się nazwałeś żenującym ” że nikt twojej żenady nie potrafi ujawnić” aby stworzyć żenadę należy żenująco
  się zachowywać idąc dalej należy stwierdzić pierdoło że jesteś żenujący. dla twojego zrozumienia debilu podam ci przykład:jak dziwka powie że: nikt jej nie rozkminił że daje dupy każdemu tym samum potwierdziła że jest dziwką. tak jak ty że jesteś żenujący.

  0

  1
  Odpowiedz
 17. wrozbita maciej wie ze ma do czynienia z glupim i debilowatym narodem i na tym jedzie

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Ciemnogród,ciekawe czy potrafi na miotle latać,

  0

  0
  Odpowiedz