Wścibska matka

Moja chujnia polega na wścibskości mojej matki. Wprost uwielbia nie sprawdzać. Zamiast po ludzku zapytać lepiej przetrzepać kieszenie, torebkę i wszystko co możliwe, a później się dopytać w razie wątpliwości. Papierek w szufladzie – trzeba sprawdzić, paragony w portfelu – wszystkie obejrzeć. Nawet przelicza ile papierosów wypaliłam i oczywiście później należy ten fakt skomentować. Czyż nie prościej zapytać: „gdzie byłaś wczoraj córko?” niż przekopywać wszystko w poszukiwaniu śladów paragonu z Biedronki i dedukowaniu w jakim celu zakupione zostały o godzinie 20:34 paczka chipsów, 2 piwa? Nosz nie wytrzymuję z nią psychicznie. Co ją to do cholery interesuje? Gdyby to były jej pieniądze – spoko, ale pracuję i to co mi z wypłaty zostanie po zrobieniu opłat mogę sobie wydawać na co mi się podoba. Tak jest zawsze i ze wszystkim. Przetrzepie indeks, a później pyta „jak w szkole?” ;/ Jak już dostaję jakiś list to mam 100% pewności, że skoro ona go odebrała to już jest przeczytany i dobrze powtórnie zaklejony. Dostaję smsa – niesie mi telefon z wyświetloną treścią wiadomości „bo tak się zrobiło jak niosła”. Pasek z wypłaty – „oglądałam bo chciałam zobaczy ile podatku ci odciągają”. Grzebie mi w torebce – „bo miałaś tam parasol i go szukam”. Zawsze coś wymyśli żeby tylko poszperać. Zwracanie uwagi, że narusza moją prywatność nic nie daje, bo „jesteś moją córką, muszę wiedzieć o tobie wszystko”, „ja w ten sposób dbam o ciebie”. Zero kurwa prywatności ;/

70
47

Komentarze do "Wścibska matka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Skoro pozwalasz na to……

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Musisz z nią spokojnie i poważnie porozmawiać. Jak nic nie da to po prostu ją ZJEB kilka razy i nie odzywaj się do niej. W końcu zrozumie..

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No chujnia nieco, moja stara też podobnie pyra, nawet listy czyta, jakokolwiek szmer i juz szpeka co sie dzieje, mimo że chuj ją to powinno obchodzić. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Tak to jest z kobietami, że do nich nie dociera racjonalna argumentacja. Pokaż, że Cię to nie rusza, że masz wyjebane, a wtedy zyskasz (przynajmniej szacunek do siebie). A co to, jedna mama na świecie? Pousuwaj smutne statusy na gg, olej płaczliwe smsy, wyjdź się zabawić, porób fotki z innymi i wrzuć na fejsa, to zobaczysz jak zaraz się zrobi zazdrosna. A wtedy masz ją w garści. Tylko że wtedy może się okazać, że lepiej Ci z inną i to Ty będziesz decydować.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. no to rzeczywiście chujnia straszna, współczuje Ci. Poprostu za bardzo na to pozwoliłas, skoro jestes dorosła i zarabiasz na siebie, niech spiepsza jak najdalej. Musisz sie konkretniej postawić, jak trzeba to i kurwować musisz, bo takie mówienie o prywatności nic nie daje, bo ci starzy ludzie nie wiedzą co to jest:/ więc twardo i sie nie cackaj. jak grzebie w torbie to zabierz i opierdol porządnie!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 7. haha to tak jak z moja ;/ ciagle czegos szuka i przeszukuje co sie da

  0

  0
  Odpowiedz
 8. to ty również jej grzeb w rzeczach, a co. Jak ona ci tak ty jej może się opamięta

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Pojebana sytuacja, jakby na to nie patrzeć.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Gdybyś zarabiała 17 tysi i jeździła mesiem, jak ja, to nie miałabyś tego typu problemów. Bierz przykład ze mnie, a nie narzekaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zrób starą w jajo, weź jakiś woreczek z mąką do torebki wsadź, albo suszoną pokrzywę podrobnioną. Ze 3 paczki kondomów i test ciążowy. Będziesz miała bekę a po 2 dniach lamentów powiesz starej że to kara była i żeby dała sobie spokój z inwigilacją.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. WYPROWADŹ się zanim trafisz do wiadomości.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. # 10 hahahahaha rozjebałeśłaś system

  0

  0
  Odpowiedz
 14. przestańcie z tym tandetnym mesiem i 17 tys, bo to już śmieszne nie jest tylko żenujące i chujowe… sami pewnie polonezami jezdzicie i głupoty takie piszecie… porażka…

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Troll od mesia w ten sposób się realizuje życiowo i ma satysfakcję jak ktoś do niego pisze. W realu pewnie codziennie się onanizuje, jest szpetny jak niewolnica Isaura, goli klatę i nogi i pali kiepy.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Współczuję Twojemu ojcu.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. No to masz przesrane ja w wieku 15 lat mogłam wychodzić gdzie chciałam tylko mówiłam gdzie idę i czasami o której będę, jeśli chodzi o torebkę to jak mówię mamo weź wyciągnij mi telefon z torebki,to zamiast to zrobić to mi ją całą przynosi, jak coś robię i telefon dzwoni mówię mamo odbierz i powiedz, że później oddzwonię, to leci z telefonem odbiera przy mnie i do ucha mi przystawia, nawet do pokoiku i mi nie wchodzi jak mnie nie ma, po prostu ma do mnie zaufanie i jest kochana! A Ty gościu z tym mesiem zmień płytę, bo się porysowała!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. #15 dobrze ujete 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ad.14-wszystko to prawda o mesiu17,poza tym ,że onanizuje się nie w realu bo mu zawsze wisi jak netoperek ususzony.olac skunksa to się znudzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Zrób jej dowcip i wymiętol prezerwatywę, że niby zużyta i wsadź do torebki. Patrz na jej minę jak weźmie ją do ręki 😀

  0

  0
  Odpowiedz