Wścibstwo i nietolerancja

Prawdziwą chujnią na tym świecie są nietolerancyjni a zarazem wścibscy ludzie. Najpierw muszą wywęszyć co u ciebie się dzieje w życiu prywatnym, a potem wieszają na tobie psy. To że jesteś za gruba, że masz tylko jedno dziecko i wychowujesz snoba, że nie masz męża/żony,że dobrze zarabiasz, to że jesteś katolikiem, albo w nic nie wierzysz, masz tatuaże, albo kolczyka na twarzy… Oceniają, oceniają-później obgadują i dopowiadają resztę. Człowiek się stara nie reagować i olewać, ale w środku aż się gotuje! I jak tu się nie wkurwiać?

54
64

Komentarze do "Wścibstwo i nietolerancja"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Taka ludzka natura. Poniekąd właśnie sam obgadujesz. A tolerancja i apatia to cnoty narodów umierających.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Doskonale Cię rozumiem. Ja znam ten problem z bliska, bo moi starzy są właśnie tacy. Mam 30 lat, nie mieszkam z nimi od dawna i prowadzę niewielką wytwórnię ubrań. Ale wystarczy, że się u nich pojawię raz na parę miesięcy i słyszę – A ty nie planujesz się ożenić? Przytyłeś. A tak w ogóle, to wystarczy Ci ta wytwórnia? Chcesz na tym poprzestać? Studiowałeś nieruchomości. Nie wolałbyś zostać jakimś specjalistą? Na koniec zawsze puenta wyrażająca troskę o syna i akceptację – Aaa, z resztą to jest Twoje życie i Twój wybór. Rób, co chcesz.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. Mnie to zawsze pierdoli co inni gadają. Jak gadanie jest jakieś bardziej bezczelne, to obijam delikwentowi mordę. To wszystko.
  A co do nietolerancji – ja też, kurwa, jestem nietolerancyjny. Bo przez całą tą polityczną poprawność mamy to co mamy – facetów pizdy, kobiety wylewające beton, tabuny europrzyjezdnych i ogólne przyzwolenie na bylejakość w każdej dziedzinie.

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Masz rację! A to kutasy złamane!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Wścibstwo i nietolerancja – ludzie, a co dopiero rodzina – a co u ciebie, a gdzie pracujesz, a ile zarabiasz… Żenada. Choć mam 38 lat, jestem po rozwodzie po 10 letnim związku, nie mam pracy, wysłałem 17000 tysiecy CV. Żenada, jak się przekwalifikować, lepiej sprzedać nerkę…

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Tak, najgorzej jak jeden drugiemu dupę myje z zazdrości, zawiści.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. 1@ Masz coś racji… tolerancja homoseksualistów i Polska umiera. Zamiast walczyć o tą Polskę w Europie, by nie była jakaś podrzędna, urzędaski kłócą się o pierdoły, by robić zamieszanie. Gdy dwóch się kłóci to trzeci korzysta. Więc…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Znam taką jedną… Mówię na nią „wsza”. Wszędzie wpierdoli nochal pod pozorem sympatii, a potem miele ozorem jak opętana! Nosz kurwa! Najlepiej posadzić taką przed telewizorem i niech cały czas ogląda Romantice! Brrrrr!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tolerancja, ach jaka ona modna dzisiaj.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wiesz, są ludzie, którzy nie obgadują, szukaj ich a znajdziesz. Dużo też zależy od tego jak Ty się zachowujesz, czy w tym uczestniczysz, czy ucinasz takie rozmowy. Ludzie często gadają o takich rzeczach, bo czują się bezpieczniej rozmawiając O KIMŚ, niż o sobie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. skąd ja to znam zamiast zająć się własnym ogródkiem własnymi wnukami to to chodzą i pierdolą od rzeczy z nudów.

  1

  0
  Odpowiedz