Wsiurstwo

Wkurwia mnie wsiurstwo i małomiasteczkowość. Przyjedzie se taki wsiur do wielkiego miasta i uważa się za rodowitego mieszczucha i ma innych za nic. Nie wspominając o wsiurskich zwyczajach czyli wyjebywanie petów z auta przez okno, przeklinanie na całe gardło w obecności dzieci w mieście czy darcie japy w sklepie. Dotyczy to także głównie studenciaczków. WON na wieś z powrotem.

58
26

Komentarze do "Wsiurstwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Wal konia, masuj drąga i ruchaj dmuchane lale, kradnij krokodyle, obsrywaj kible, wycieraj gluty o lustro w windzie i o klamki, drap się po jajach i podawaj rękę, jeździj bez biletu, wkładaj ważne kwity do niszczarki jak nikt nie patrzy, podpierdalaj długopisy, zszywacze i taśmy klejące. I nie zapominaj o papierze do ksero i srajtaśmie. Jak postawią jakiś zapach czy odświeżacz w kiblu to też bierz. Niech cię sponsorują. Ja tak robię i stać mnie na mielonkę i litrowe mocne w PET.

  2

  5
  Odpowiedz
 3. Mam członka 11 cm

  3

  4
  Odpowiedz
 4. Dla mnie wsiur zawsze będzie wsiurem, nawet jeśli w mieście mieszka pół życia. Z wsi się nie da wyleczyć.

  9

  7
  Odpowiedz
  1. Jestem wsiurem ale kultury u miastowych jakoś też nie widzę szczególnie rozbudowanej.

   13

   0
   Odpowiedz
  2. Człekopodobny może wyjść ze wsi, ale wieś z człekopodobnego NIGDY!

   3

   0
   Odpowiedz
 5. Lepiej być wsiurem niż „wielkim wykształconym” z miast typu Lemingrad. Z takiej np. warszawski to cała Polska jak długa i szeroka śmiała się i śmiać będzie. A jak się nie podoba to do większych lemingradów typu New York albo London . Polskie mieszczaństwo przez wieki nie istniało a miasta zajmowały narody typu Żydzi/Niemcy. Wkurwiający są wszyscy którzy twierdzą że są rodowitymi mieszkańcami .

  4

  3
  Odpowiedz
 6. Problem jest taki że większość mieszczuchów zachowuje się jak wsiarze. Muza cały dzień na fulla i to odrazu jakies chujowe techno z basami na full. Pety na calej klatce i oczywiscie jak palić to również tylko na klatce albo innymi pod okanami. Parkowanie na srodku ulicy i właczone awaryjne i to wszyscy „rodowi” az zal patrzec.

  8

  0
  Odpowiedz
 7. Och, sąsiad. Jak mnie to denerwuje. To ich absorbowanie całej okolicy ich niewiele wartą osobowością. Drugi rok studiów i już rdzenny warszawiak/krakowianin/poznaniak…

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Moje prącie mierzy 13 cm

  0

  2
  Odpowiedz
 9. Wieśniaków i imigrantów należy odstawić na swoje miejsce

  1

  1
  Odpowiedz
 10. Dymaj sąsiadkę

  0

  0
  Odpowiedz
 11. 57 jedn rob kop tesc

  0

  0
  Odpowiedz