Współlokator wszarz – cz.6

Ostatnio w przypływie szczerości mój sławetny współlokator wszarz zwierzył mi się ze swoich planów na przyszłość. Z kontekstu rozmowy wynikało, że jego życiowym celem jest znaleźć pracę, przyjaciół oraz dziewczynę i być społecznie akceptowalnym za to kim jest. Tylko kurwa kim on jest? Odpowiedź brzmi: NIKIM. Studiuje jakieś humanistyczne gówno, więc przyszłe wykształcenie predestynuje jedynie go do bycia zawodowym bezrobotnym tudzież szambonurkiem. Przyjaciół oczywiście może mieć, ale tylko do tego żeby mieli bekę z niego. O dziewczynie raczej niech zapomni bo z tym wieśniackim wyglądem i doborem ubrań, każda laska na jego widok ucieka z krzykiem. Gdyby nawet któraś zaryzykowała rozmowę to z jego wygadaniem i obyciem szybko ją zakończy uznając go za wieśniaka stulecia. Nasz wszarz nie byłby jednak sobą, gdyby nie stwarzał problemów w życiu codziennym. Tym razem rozchodzi się o śmieci. Kiedy worek robi się pełny głąb uciska kolanem jego zawartość, wiąże sznurkiem, stawia w kącie i to wszystko. Nie myśli, żeby śmieci wypierdolić na śmietnik. Po ostrej zjebie z mojej strony zabrał się szybko za ich wyniesienie. A że worek był upchany do granic możliwości, po podniesieniu pękł, rozsypując śmieci w przedpokoju. Kurwa doskoczyłem do niego i chciałem mu przypierdolić, ale uciekł na klatkę. Kiedy wrócił przez pół nocy szorował a następnie dezynfekował posadzkę. Taki wszarz. Chujnia z grzybnią

24
151

Komentarze do "Współlokator wszarz – cz.6"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. twój wpis to „chuj, dupa i kamieni kupa” – cytując poetę.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Dobra, już wszyscy wiedzą, że jesteś trolem i nudne się to już robi. W ogóle nie najlepiej nie odpisujcie na wpisy tego obsrańca.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Następnym razem nie zapomnij opisać jak sra i czym dupsko podciera, tylko ze szczególami, ze szczególikami.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Skoro On Ci się zwierzył a Ty go tak pociskasz publicznie to strasznie musi być z Ciebie zakłamana kurwa. Wstydż się.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nudna już ta twoja chujnia, odpuść sobie bo nawet czytać się tego nie chce.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Hahaha, twoja dziewczyna (twoja celowo małą literą) zapewne jest tępym lachonem lecącym na kasę albo takim samym pseudosnobem dusigroszem jak ty, koledzy to zapatrzeni w siebie dupki, tacy jak ty. Wielki pan biznesmen, wykształcony i obyty, bogaty i zaradny, a musi wynajmować pokój we własnym mieszkaniu kolesiowi, którego nie lubi. Zostawię ten fakt bez komentarza 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Twój opis raczej pasuje do kogoś, kto ledwo ukończył kurs przyspsobiena zawodowego, na przykład skręcania i rozkręcania szyn na trasie kolejowej, niż do kogoś, kto studiuje cokolwiek, a zwłaszcza kierunek humanistyczny, który pomijając zapotrzebowanie na rynku pracy, powinien predystynować jednak adepta do swobodnej konserwacji. Zatem wyjaśnij mi i wszystkim innym którzy ewidentnie dostrzegają tutaj ściemę, jak to jest możliwe że ktoś o tak niskiej penetracji intelektualnej, jak rzekomy bohater twojego serialu, prezentuje na tyle przyzwoity poziom że studiuje nadal zaliczając sesje egzaminacyjne, a nade wszystko preferując studia stacjonarne zamiast zaocznych? Czyżby miał lukratywne stypendium dla wybitnie uzdolnionych jełopów?

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ty jesteś jakiś psychiczny…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zajebiste te chujnie o wszarzu 10/10 oby wiecej takich,ty bogolu zajebany XD

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Adminie blokuj tego cwela jebanego kurwa. Co jest? Nie ma innych problemów tylko wypociny tego gnoja?

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Spierdalaj stąd, trollu, no spierdalaj! P.S. Jak zobaczę tu odcinek nr 7, to wyrucham admina w odbyt.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Z kontekstu rozmowy wynikało, że jego życiowym celem jest znaleźć pracę, przyjaciół oraz dziewczynę i być społecznie akceptowalnym za to kim jest. Tylko kurwa kim on jest? Odpowiedź brzmi: NIKIM.

  Kiedy w końcu przestaniesz pisać o sobie?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Moja loszka mnie akceptuje takiego jakim jestem. A najbardziej uwielbia we mnie moją potężną, zajebistą pałę, którą codziennie obrabia na klęczkach, z nieskrywaną rozkoszą na buzi.

  1

  0
  Odpowiedz
 16. jak was gość wkurza z tymi swoimi żenującymi i prowokacyjnymi chujniami to nie dodawajcie komentarzy!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. to po kiego chuja wynajmujesz mu pokój???? wypierdol go i weź sobie kogoś normalnego.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Kto z kim przestaje, takim się staje. A mnie ostatnio nie staje.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Spadaj pojebie.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Powiem ci jeszcze raz i zrozum w końcu: wypierdalaj z chujni poczęty ze słabego nasienia kapciu.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Nie masz gęby żeby mu to wszystko powiedzieć i podjąć jakieś poważniejsze decyzje, tylko wypisujesz te bzdety po raz szósty?

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Nie zrażaj się niskimi ocenami i pisz dalej.
  Ode mnie zawsze masz 5/5

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Daj spokój i tak wiemy, że wszarz to ty!!!

  0

  0
  Odpowiedz
 24. ty chuju bajkopisarzu nie produkuj się tu więcej szkodaanalizy na twoje pierdoly

  0

  0
  Odpowiedz
 25. A weź spierdalaj

  0

  0
  Odpowiedz
 26. Na miejscu tego gościa rozjebałbym ci łeb,zgwałcił kobietę i spalił chatę.

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Chujnice wiercice

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Ludzie, przestańmy zwracać uwagę na te jebnięte bajki, to bajkopisarz się znudzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. Pisz dalej wszarzu, to jest dobre:-)

  0

  0
  Odpowiedz
 30. A mi się ostatnio śniło, że otwarli przedszkole w aktualnie zamkniętej szkole w mojej miejscowości. I jakoś się nie chwalę… PS. Na pocieszenie masz ode mnie. 5/5

  0

  0
  Odpowiedz
 31. W pierwszej części niniejszego cyklu piszesz „od pół roku nikt do niego nie przyszedł. Ma dziewczynę, z którą rzekomo jest pięć lat i widuje się z nią co dwa tygodnie” a teraz: „jego życiowym celem jest znaleźć pracę, przyjaciół oraz dziewczynę i być społecznie akceptowalnym za to kim jest. Tylko kurwa kim on jest? Odpowiedź brzmi: NIKIM. Studiuje jakieś humanistyczne gówno, więc przyszłe wykształcenie predestynuje jedynie go do bycia zawodowym bezrobotnym tudzież szambonurkiem. Przyjaciół oczywiście może mieć, ale tylko do tego żeby mieli bekę z niego. O dziewczynie raczej niech zapomni bo z tym wieśniackim wyglądem i doborem ubrań, każda laska na jego widok ucieka z krzykiem”. Pozostawię to bez komentarza 🙂 Ale chyba nikt nie ma wątpliwości że to zwykły trolling wypaczający szczytną ideę tego portalu.

  0

  0
  Odpowiedz
 32. już sie tak nie podniecaj bo ci paski z dresu zejdą!

  0

  0
  Odpowiedz
 33. Jesteś pałą !

  0

  0
  Odpowiedz
 34. Ludzie to jest prowo!! Gosc ma beke z Waszych komentarzy wiec radze jego wpisy ignorowac,jakis pojeb…

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Oj weź spierdalaj snobie

  0

  0
  Odpowiedz