Wspólokator

Wkurwia mnie mój współlokator z pokoju. Wkurwia mnie to, że codziennie zapierdalam na uczelnie, czasem nawet po kilka razy; rano, potem w południe i czasem wieczorem, albo siedzę na niej od rana do wieczora, bo umawiam się z kolesiami żeby wspólnie wykuć jakiś przedmiot i wracam późno na chate. W chuj też mam do zrobienia rzeczy na uczelnie w mieszkaniu. Do tego trzy razy w tygodniu zwiększam mase i zawsze jest to samo… Wracam zjebany do domu, a ten chuj po 3 latach na 1 roku nadal non stop albo śpi, albo wpierdala, albo leży na łóżku i ogląda jakieś gówna na kompie. Już mam dosyć tego widoku, czasem chciałbym wrócić do pokoju, zjebany wyciągnąć nogi na łóżku i poleżeć chwilę w ciszy, ale tu się tak nie da… On non stop jest na chacie, nigdzie nie wychodzi, ma zapasów żarcia od starych jakby kataklizm się zbliżał. Irytuje mnie to strasznie. Tymbardziej, że niewiele mogę z tym zrobić, ewentualnie się wynieść… Właśnie wróciłem i KURWA JEST TO SAMO. Pozdrawiam. Chujnia i śrut.

60
75

Komentarze do "Wspólokator"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. padnij na glebę w konwulsjach

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To zacznij też go wkurwiać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. No chujnia! Trzeba kutasa pogonić, i zamieszkać z kimś innym… Innej rady nie ma!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dałem piątkę. Też miałem przejebane za granicą, naprawdę nie było gdzie uciec. Chuj wpierdalał non stop batony itd a śmieci wszędzie leżały. I to jeszcze ja powinienem sprzątać! Albo ja zawsze myłem po sobie naczynia, patelki itd a on kurwa nie. I jeszcze się sadził, że powinienem myć te naczynia! (Jego wszystkie kubki i ujebane talerze) Proponuję zrobić tak: M1911 i nomen omen- sprzątnąć śmiecia. A worek gówna, bo ciałem tego nie można nazwać wyrzucić do śmieci.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Moja magiczna kula mi mówi że za 10 lat będzie Twoim szefem.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ją pierdole, to zmiec wspollokatora, chyba że brałeś z nim ślub. Możesz przecież zamieszkać z takim co całymi dniami jest poza domem i dopiero nad ranem wraca najebany i chlew robi.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Gość ma problem! Pomóż mu!

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jak rozumiem – macie 1 łóżko, a on na nim cały czas leży? To przejebane.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. widać, że jesteś bardzo aktywnym człowiekiem. świata nie zbawisz a tego czuba nie oglądaj dłużej bo i od niego jakieś złe zachowania przejmiesz. szukaj ludzi na poziomie od których byś mógł sie jeszcze czegoś więcej nauczyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Z kolesiami to się na piwo chodzi, lepiej ucz się ze zrozumieniem, kujonie pierdolony, poziom erudycji jaki tutaj zaprezentowałeś po tym wkuwaniu predestynuje cię co najwyżej do zamiatania ulic i sypania piasku na oblodzony chodnik.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Nasraj mu pod łóżko.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @8 haahahha mocne 😀 pierdolnąłem śmeichem a co do @11 ładnie mi pojechałeś, jesteś gwiazdą.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zaproś kolegów do pokoju, naryp na fula muzyke, wpierdolcie mu cale zapasy żarcia ;D W końcu dupe ruszy

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Zaproś kolegów do pokoju, włącz na fula muzykę, wpierdolcie mu cale zapasy żarcia ;D W końcu cztery litery ruszy

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zaproś kolegów do pokoju, włącz na maxa muzykę, zjedzcie mu cale zapasy żarcia mówiąc że ty nie masz ;D W końcu cztery litery ruszy

  0

  0
  Odpowiedz