Wszechobecne kurestwo

Nie żebym nie lubił widoku porozbieranych pań, ale to co się dzieje teraz to już wszelkie granice przekracza. Portale społecznościowe czy inne gówno internetowe zasypane tonami fotek typu cycki i pizda na wierzchu. Internetowa prostytucja na takim instagramie czy chuj to się nazywa jak i cieszą się takie laski, że 1 milion czy 2 śledzi je tam. Kurwa jest z czego się cieszyć, że parę milionów dzieciaków koniobijców się ślini przed kompem. Toż to jest demoralizacja nieletnich, przecież oni przez takie zdjęcia będą postrzegać kobiety tylko jako automaty z dupami i cyckami, zero emocji ani szans na normalny związek. I rośnie pokolenie zboczeńców i debili, a z drugiej strony głupich kurewek co lubi pokazać kawałek gołego ciała w internecie, że chuj wie dowartościować się czy jak?

87
7

Komentarze do "Wszechobecne kurestwo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Chujnia napisana przez brzydką kobietę. Wolność Tomku w swoim domku, każdy robi co chce. Nikt nie każe Ci oglądać tych instagramów, a fajni faceci zawsze się znajdą niezależnie od tego co robi społeczeństwo.

  6

  29
  Odpowiedz
  1. Ty pewnie jesteś piękna.

   11

   4
   Odpowiedz
   1. Jestem autorem tego komentarza i jestem mężczyzną 😉 Miałem na myśli to, że powinno się mieć w dupie takie laski i interesować się swoją osobą. Gadanie o tym nawet w formie hejtu przynosi im tylko dodatkową „sławę”(celowo w cudzysłowiu). Niech sobie wstawiają nawet i foty z kutasem w mordzie, to tylko świadczy o nich i o facetach, którym to imponuje. Choć z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że to imponuje raczej kobietom(a nie mężczyznom), które same to wszystko napędzają. Trzeba się otaczać porządnyymi ludźmi i tyle. A dałem taki komentarz, bo w porównaniu do innych chujni, które ludzie tutaj wypisują, to te wypociny to gówno, a nie chujnia.

    11

    4
    Odpowiedz
  2. Ja zacznę od końca – one to robią, żeby uzyskać z tego hajs. To, że milion kolesi ją zobaczy, że parę tysięcy się strzepie przy tym – takiej to nie robi, bo jej to nie boli, a przelewy przychodzą. Oczywiście przyczynia się w ten sposób do tego, że faceci postrzegają kobiety tak, a nie inaczej, ale ma wyjebane i mnie to nie dziwi, bo te kobiety często mają niskie IQ, wiedzą, że mają fajny tył albo cyc, czy ciało i na tym robią hajs – ale tylko na pokazywaniu. Plus oczywiście zaspokojenie próżności, a na przykład takie mniej znane wrzucą zdjęcie – niby to zdjęcie kota, ale tak naprawdę chciała pokazać nogi i paznokcie i one są w kadrze z tym kotem, no i ma 150 lajków, komenty obślinionych typów, na których w życiu by nie spojrzała nawet, i się jara. A na żywo – nawet ładna, ale wierz mi, że na ulicy byś się nie obrócił za nią, podczas gdy w necie to wszystko wygląda super ekstra i jest przeidealizowane. To, co mówisz, można było powiedzieć również pod koniec lat 90, gdy laski zaczęły w Polsce chodzić w obcisłych spodniach, dekoltach i miniówkach (tak na co dzień, praca, szkoła – nie mówię o imprezach), tak już na maxa to się zaczęło, tak, jakby chciały być z góry traktowane w sposób seksualny, by tak na nie patrzono. Czy przez te powiedzmy 20 lat coś się zmieniło? Może tak, może nie. Świat się zmienia na naszych oczach i nic na to nie poradzimy.

   8

   0
   Odpowiedz
 3. Masz rację. Jest tego do wyrzygania. A najgorsze to te „piosenkarki” co śpiewają waginami, ludziiiiiiiieeee , słyszę dobrą piosenkę , później oglądam teledysk i mam ochotę
  pawia puścic…aż odrzuca. Po co to? Towar, który jest łatwo dostępny , tanieje…i to z jaką łatwością uprawia się seks, obojętnie gdzie i z kim, dlatego rodzina i inne wartości znaczą coraz mniej, po co kupować browar jak człowiek chce się tylko napić piwa?

  17

  0
  Odpowiedz
 4. W tyłkach się z dobrobytu poprzewracało i tyle.

  3

  0
  Odpowiedz
 5. spojrzyjcie na odurzone wódką zwierzęta, do której użycia nadmiernego prawo otrzymywane jest razem z wolnością. Czyżbyśmy mieli pozwolić, by i „nasi” doszli do podobnego stanu? Narody gojów odurzone są przez napoje wyskokowe. Mło­dzież ich zatraciła inteligencję wskutek klasycyzmu i wczesnej rozpusty, do której podjudzana była przez agentów naszych w postaci guwernerów, lokajów, guwer­nantki w domach zamożnych, kelnerów i kobiet naszych w miejscach rozrywek gojów. Do liczby ostatnich włączam również tak zwane „damy z towarzystwa”, które są dobrowolnymi naśladowczyniami tamtych pod względem zbytku i rozpusty.

  4

  0
  Odpowiedz
 6. Autorze,zgadzam się z Tobą w całości. Przez taką ,nazwę to rozwiązłość obyczajową zanikają wszelkie wartości. Zaczęła być ważna cielesność i o zgrozo, nie jest to „dozwolone od lat 18” . A co ze skromnością,tajemniczością,która jest kwintesencją kobiecości. Gdzie godność coraz to młodszych dziewcząt? Jakimi będą one w przyszłości żonami i matkami? Jestem kobietą i denerwują mnie hejty na temat nas,gdy dotyczą ogółu,ale nie dziwię się ,że ktoś nie ma szacunku do dziewczyn,jeśli ma w swoim otoczeniu same lansiary,blachary,które oprócz walorów zewnętrznych(które eksponują wszem i wobec)nie mają nic do zaoferowania.

  5

  1
  Odpowiedz