Wszechogarniająca nuda i chujnia

Yhhh przyszły upragnione wakacje, kiedy to prawie każdy ma wakacje. Ja niestety nie należę do tych prawie każdych. Po części się cieszę, bo trochę kasy wpadnie. No właśnie trochę… yhhh ale cóż… zawsze coś. Ale nie to jest najgorsze. Pracuję od poniedziałku do piątku w normalnych porach pracy. Kłopot w tym, że znaczna większość znajomych ma wolne. Zdarzają się imprezy w tygodniu, na których nie mogę dłużej posiedzieć i sobie więcej wypić, bo na następny dzień na rano do pracy… A w końcu przyszedł upragniony weekend. No i dupa, bo zaś przesiedzę go w domu, zapewne napierdalając w coś na kompie. Bo zapierdalam cały tydzień, żeby się wyluzować w weekend. Ale większość znajomych w weekend ma swoje zajęcia. Jak chcę z kumplami na piwo wyjść to nie, bo ten nie może pić, bo musi pojechać po swoich rodziców z libacji alkoholowej, ten zaś do dziewczyny idzie, tamten też. No widzą się prawie cały tydzień, a nie znajdzie czasu żeby wyjść na piwo nawet z kumplem. Też sobie bym musiał poszukać niewiasty. Ale nie chce takiej na raz do podupienia. Jak już się zacząłem spotykać z jedną pizdą, to się potem musiało coś zjebać. Na początku chciała się spotykać, a potem zawsze coś musiała wymyślić, że to z kumpelą się widzi, że to jedzie nad jezioro ze znajomymi, że 42 tonowa ciężarówka po niej przejechała… wszystko, byle się ze mną nie widywać. A znajomym się chwali, że się ze mną spotyka i w ogóle. O co jej chodzi? Tak więc w krótkim podsumowaniu ogólnie to po raz n-ty weekend w domu zmarnowany. I tak pewno do końca wakacji i rozpoczęcia się szkoły… Pozdrawiam serdecznie K.

23
41

Komentarze do "Wszechogarniająca nuda i chujnia"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. „Tylko ludzie nudni się nudzą”
  Weź się w garść! Jest tyle rzeczy do roboty… Nie masz hobby? Nie masz TV? Nie masz kompa? Nie masz roweru? Nie masz nóg? Ludzie weźcie się za siebie!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jedno mi się podoba „Ale nie chce takiej na raz do podupienia” .To szlachetne masz zamiary,bo większość kolesi udaje zakochanych a myśli tylko aby dziewczynę wyruchać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Co do dziewczyny-jakieś zjebane dziewczę trafiłeś,kopa jej w dupę.Co do chujni…no wiesz tak to jest coś za coś…znam ten ból jak się z imprezy musisz wcześniej urwać…
  Ale weekendy to rzeczywiście padaka jakaś,nie wierzę że nikt się nie znajdzie?

  0

  0
  Odpowiedz