Wszędobylskie wymagane logowanie

Na wielu stronach w internecie żeby nawet komentarz napisać to trzeba obowiązkowo się zalogować, albo chociaż podać swój e-mail. Wkurwia mnie że mało gdzie można pisać bez logowania się albo podawania swoich danych typu mail. Chujnia.pl to jest wyjątkowa strona, piszesz bez żadnych kont. Nie to co na wielu innych stronach. Żeby sam komentarz napisać to już trzeba być zarejestrowanym. Niedługo to żeby wyszukiwać w wyszukiwarce Google będzie trzeba mieć konto bo inaczej nic nie znajdziesz. STOP dyktaturze internetowej.

74
0

Komentarze do "Wszędobylskie wymagane logowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ta, ale najbardziej to wkurwia że ludzi sami chcą dyktatury, tu na chujni nie raz pisze że chcą by tu były nicki czy adresy. Wcześniej na chujni każdy komentarz miał numerek i jeden do drugiego mógł odpowiedzieć np „Słuchaj ty numer spod 5 ale ty pierdolisz blablabla” i było spoko. Mam nadzieje że chujnia.pl nie zrobi sie kolejną chujową stroną jak każda w necie teraz.

  7

  0
  Odpowiedz
  1. Ktoś właśnie kiedyś na tym forum napisał że internet to jeden wielki kajk…

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Co to jest kajk?

    0

    0
    Odpowiedz
  2. dobrze gadasz. Postawiłbym ci browara. też tak twierdzę, że chujnia jest jedną z niewielu normalnych stron w necie. Nie trzeba się logować, ani nawet mejla podawać by coś napisać . Pisze się w pełni anonimowo na tej stronce. A co do nicków to lepiej podpisać się pod wpisem. A widoczne adresy IP – nigdy.

   3

   0
   Odpowiedz
 3. Żeby tylko logowanie. Na niektórych serwisach niczego nie skomentujesz jak nie masz konta na tym jebanym fejsbuniu. To jest dopiero szczyt bezczelności.

  5

  0
  Odpowiedz
  1. Jeżeli trzeba się logować to znaczy że trzeba mieć konto.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. To jest prawdopodobnie po to aby zachęcać do posiadania konta na fb.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. Widzę, że ty jesteś z tych ludzi, co jak coś im przyjdzie do głowy, to absolutnie muszą o tym napisać w internecie. A myślałeś, hmmm, no nie wiem. Żeby kurwa zachować to po prostu dla siebie??

  1

  2
  Odpowiedz
  1. „zachować dla siebie” to pierdolenie żyda by goj zamknął japę. Nikt nie zamknie japy i nas nie zamkniecie, i spierdalaj koszerna kurwo.

   4

   1
   Odpowiedz
 5. Najgorsze to są okienka CAPTCHA, gdzie musisz zaznaczać znaki, autobusy, witryny i inne gówna.

  7

  1
  Odpowiedz
 6. To raczej obrona przed spamem. Albo loginy, hasła i captcha, albo mordercza praca moderatora, który musi przejrzeć pierdylion wpisów zanim je puści. Chujnia.pl wybrała, zdaje się, to drugie.

  2

  0
  Odpowiedz
 7. jebać kurwy

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. po kiego kurwa grzyba jest podpięte pod stronę:
  1. skanowanie canva w celu rozpoznawania jebanego targetu przez pierdolone google ?
  2. podpięte jebane google pod wszystko ?
  3. a do tego automatyczna wymiana z popierdolonym fejzbokiem

  po ki chuj się pytam ?

  1

  0
  Odpowiedz