Wszyscy jesteśmy w porządku

Hej! Wpadam na tę stronkę zazwyczaj w nocy. Kiedy życie daje w kość, gdy mam dość. A wy? Kiedy się czymś denerwuję albo martwię, nie mogę spać przez stres. Każdy ma jakieś problemy. Za niektórymi ciągną się latami. Czasem wydaje się, że życie jest wspaniałe, ale napotyka się dramatyczne epizody. A czasami te szczęśliwe chwile są jedynie epizodami. Spada na nas lawina nieszczęść i trosk. Śrut. Dlatego fajnie, że jest ta strona, która koi nerwy. Czasem anonimowość w Internecie jest o dziwo przydatna. Muszę przyznać, że tutaj nawet najgorsze komentarze są w jakiś przedziwny niewytlumaczalny sposób szczere, a zatem potrzebne. Często też rozbrajają, rozśmieszają, a zatem podnoszą na duchu. Jest swojsko i miło, z Mesiem, Bogdanem, Sławkiem, Tiesto, mimo, że pierdolą głupoty. Bez nich świat chujni byłby niekompletny. Admin trochę za dużo się wtrąca – celebryta się znalazł… Ale jest fajnie, więc dzięki za tę podróż, gdy mam doła.
Obczajcie nutkę Sondr- Surviving, bo świetnie mi tu pasuje.
Wniosek z tego taki, że jesteśmy w porządku.

15
2

Komentarze do "Wszyscy jesteśmy w porządku"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak masz stres to polecam siłownie i robienie konkretnej, solidnej MaSy.
  Bogdan ” The Kołcz from Warszawa und Berlin „

  1

  2
  Odpowiedz
  1. Pierdol się ogólnie

   1

   1
   Odpowiedz
   1. Kultury trochę buraku kurwa

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Właśnie trochę kultury kurwa, kurwa. Nie tylko kurwa i kurwa, kurwa jego mać.

     1

     0
     Odpowiedz
 3. „Czasem anonimowość w Internecie jest o dziwo przydatna”, tutaj podkreśliłbym siedem razy słowo „czasem” bo jednak w 99% ta anonimowość raczej szkodzi, a osoby będące pizdeczkami chcą sobie nadrobić słabą codzienność w internecie. Sondr- Surviving, fajna nutka, ale potem wskoczyła mi automatycznie kolejna „Dezerter – Tchórze” ona jest jeszcze fajniejsza 😉

  2

  2
  Odpowiedz
  1. Kolejny debil – analityk , który wie dlaczego inni produkują takie teksty. Sfrustrowany nieudacznik , domorosły psycholog , zwykła kurwa.

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Tylko nie kurwa, kurwa kurwo, bo nikt tobie nie ubliża na chujni.

    1

    0
    Odpowiedz
    1. Ubliżają ninja chujni , kurwa . Dlatego teraz też ubliżam ciulu.

     0

     0
     Odpowiedz
   2. Właśnie o taki odpad ludzki mi chodziło w tekście, ale jeśli ulżyło i chociaż dzisiaj nie przyjebałeś gonga swojej konkubinie to już dla mnie sukces i dobry uczynek dlatego zapraszam do dalszej współpracy.

    Z wyrazami szacunku, Domorosły Psychologi i jednocześnie Zwykła Sfrustrowana Kurwa

    1

    0
    Odpowiedz
 4. Te najgorsze, hejterskie komentarze nie są ani trochę szczere. Oczywiste i stuprocentowe trollowanie. A teraz spierdalajcie do swojej kurwobiedackiej roboty w ciasnej hali z blachy falistej, w której to hali teraz jest +55 stopni. Spierdalajcie jebać za trzy tysie na rękę, usyfioną aż do łokcia i z brudnymi długimi pazurami.

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Sam spierdalaj jebać w kamieniołomach za michę ryżu a nie za trzy tysie.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Niektóre komenty są mądre, inne śmieszne, a niektóre wręcz obrazliwe, ale ogólnie to fajna i potrzebna strona. Można się i pośmiać, zapłakać i przekonać się, ilu ludzi myśli podobnie i ma takie same problemy. Też lubię tu wchodzić i czytać. Nie ważcie się jej zamykać!

  6

  0
  Odpowiedz
  1. Zgadzam się z Tobą w stu procentach jednak cały czas uważam, że każdy powinien poznać smak gumy na komisariacie, która byłaby aplikowana przez przynajmniej pół godziny zimnym końcem, od morza aż do Tatr! Chwała Lodolandii! Sprawa ma się inaczej gdybyś zarabiał 30 tysięcy netto i jeździł Mesiem do i z ŁWF to….

   1

   0
   Odpowiedz
  2. Ty lubisz – ja je pisze . Ale banda frustratów i tępych chujów nie rozumie . I nie zrozumie , bo są kurwa przygłupami . Że zjebanym poczuciem humoru . Mama w dzieciństwie, nie tuliła ,ojciec socjopata i alkoholik , synek w szkole zwyklą mendą był i tak się ukształtował, że teraz musi na chujni wysrać swoją analizę do której doszedł popijając browara i żrąc kiełbasę śląską . Pewnie jeszcze konia zwalił , bo piździarza nikt nie chce.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Łeb pęka przy tym napierdalaniu, które zasugerowałeś. No i mnie wkurwiłeś po całości. Wracam do pink frojd.

  3

  0
  Odpowiedz
 7. Też z 10 lat temu napisałam takiego posta, to mnie zjechali że jestem jebnięta i naiwna. Już mi się nie chce pozytywnych postów pisać. Nutka nie w moim klimacie. Tak czy owak pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Jedno jest wszak pewne – nie lękajcie się!

  0

  0
  Odpowiedz