Wszystko jest chujowe

Wkurwia mnie moje życie, które jest chujowe. Moja przypierdalająca się do wszystkiego matka, moja dziewczyna, która jest oziębła, nie odzywa się chuj wie czemu i wiecznie jej coś nie pasuje, ludzie z pracy, którzy się kręcą z tymi pizdami i nie dadzą w spokoju człowiekowi pracować, piesi, którzy wpierdalają się na pasy, gdy jest kurwa ciemno jak w dupie, a ci jeszcze też ubrani na ciemno. No jakim to trzeba być kurwa idiotą jebanym, żeby nie ruszyć tym łbem i nie pomyśleć, że chuj mi po pierwszeństwie, skoro auto mnie walnie, bo kierowca nie zauważy, to i tak będę gryzł piach. Ludzie, którzy ciągle czegoś ode mnie chcą też mnie wkurwiają. Ja pierdole, nic tylko się zesrać. A idź w pizdu z tym wszystkim

10
2

Komentarze do "Wszystko jest chujowe"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zwolnilem troszkę, ale komentarze są tak poważzne, że wymagaja natychmiastowej pomocy. Ale komentarz 16 schtunde 18achcen tez potrzebuje natychmiastowej pomocy dyżurnego lekaza z Przychodni Tworki; Pruszkowska 7. Dobrze żeby powidział jaką ulicą jedzie, to zorganizujemy blokadę. Poddaj sie.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. i tak admin wiele komentarzy nie dodaje choćbym pisał co godzinę
   Ja teraz piszę dopiero 2 komentarz i już mam blokadę „wysyłasz zbyt szbko zwolnij” haha

   1

   0
   Odpowiedz
 3. Moja EX ciągle pierdoliła modły.
  8h na dobę, kurwa jebany etat z którego nic się nie ma.
  Tylko mnie to wkurwiało, a jak Ją prosiłem a nawet wysyłałem by poszła do pracy na te 8h to było tylko, że „pieniądze szczęścia nie dają”, bo kurwa tak klechy mówią…
  A to, że sam muszę pracować na mieszkanie i na jedzenie a to tam mało ważne wręcz nawet nieważne…
  Teraz jestem wolny i wolę wybrać laski z Tindera na 1 noc.

  2

  0
  Odpowiedz
 4. w ogóle ludzie nie myślą kurwa skoro nawet łap trzeba było ich uczyć myć (pandemia)

  1

  0
  Odpowiedz
 5. nie pierdol że zalezy ci na pieszych
  raczej ty nie chcesz isc do wiezienia
  i bardzo dobrze
  Ale nawet zatrzymując się na przejsciu nawet gdy sie ma rzekome piewszenstwo – to i tak z 2-3 jakis kierowcy jechali jak świry (moze byli pijani?)
  Dlatego niby pierwszenstwo

  1

  0
  Odpowiedz
 6. ktos ci kazal byc z niom?

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Krótki komentarz jedynie. Zwróciło moją uwagę to „nieodzywanie się” Twojej dziewczyny. Uważaj, bo to może być tzw. „karanie milczeniem”, wysoce toksyczne zachowanie, które źle wróży na przyszłość. Zaznaczam – może, ale nie musi. Poczytaj sobie o tym i przeanalizuj swój przypadek. Myślę, że to ważne.
  Pozdrawiam,
  M.

  1

  0
  Odpowiedz