Wujek nierób

Wkurwia mnie mój wujek nierób. Typ ma 35 lat i dalej jest na garnuszku u swojej mamusi czyli u mojej babci. Jestem tu akurat na wakacjach i cała sytuacja doprowadza mnie do szewskiej pasji – powiesz mu coś żeby sie wziął do roboty to zaraz mnie opierdalają żebym go zostawił w spokoju, bo jest wrażliwy. No kurwa! Jak ten człowiek ma sie ogarnąć jak nikt w życiu mu nie powiedział słowa prawdy. Waży 150 kg, nie pracuje założe się, że nigdy nie miał dziewczyny i jest prawiczkiem a dziadkowie traktują go jak jajko i trzymają pod kloszem. Nie przepracował w swoim życiu nawet pół roku… Nie wyobrażam sobie sytuacji jak dziadkowie sie skończą zdrowotnie albo po prostu umrą. Ale oni sie o to nie martwią bo przecież JA będę sie nim opiekował! No chuj mnie strzela, chłop 35 lat, stary byk to on powinien opiekować sie swoimi rodzicami a nie na odwrót. Ktoś mógłby powiedzieć pierdol to nie przejmuj się. A ja nie moge bo było nie było to jest mój wujek i kocham go pomimo, że chętnie nakopałbym mu do dupy. I jeszcze te udwaanie przed obcymi, żę on tylko na urlopie, żę pracuje jako informatyk. No kurwa jak on nawet matury nie ma! A to wszystko przez nadopiekuńczość moich dziadków. Powiesz im to że mu spieprzyli życie swoim dmuchaniem chuchaniem to oni, że kochają go bo ejst ich dzieckiem i zawsze mu pomogą. Tylko nie rozumieją że tym samym wyrządzili mu największa krzywdę a nawet tego nie widzą. Wujek nie możę sobie poradzić w społeczeństwie, przy ludziach zachowuje sie ja kpierdolona małpa wypuszczona z klatki… Przyjeżdzają goście to ten spierdala do lasu albo zamyka sie w pokoju. No jak mnie to wkurwia! Nie wiem jak to zmienić bo jestem chyba jedyną osobą która może temu zaradzić, wujek jest zbyt słąby psychicznie… Kiedyś nie wytrzymam i dam mu w morde żeby sie w końcu opamiętał. Chciałbym mieć to wszystko w dupie i mieć spokój…

57
80

Komentarze do "Wujek nierób"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. porozmawiaj z nim o tym, ale tak na poważnie

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Sam się weź do roboty szczeniaku,a nie pouczaj starszych jak żyć.Zapierdalaj z roznoszeniem ulotek.Chuja w życiu przeszedłeś to gimbusie nie wymądrzaj się.Facet mieszka u mamy i nie twój w tym interes.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. We Włoszech „duże dzieci”całe życie mieszkają z rodzicami i jest git.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. Kup sobie chłopczyku wyprawkę szkolną,a nie wtrącaj się w sprawy wujka.Skoro mieszka z mamą widocznie jest mu tak wygodnie i dobrze.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Ćwoku, nie rozumiesz że ktoś może być chory? On jest chory, więc się odpierdol od niego – zrozumiałeś?
  Won!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Spieradla do lasu?Wlazi na drzewo ? To nie wujek to szympans.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Gościu może mieć Aspergera. Objawia się to przede wszystkim trudnościami społecznymi w relacjach z ludźmi. A jak jeszcze go trzymali pod kloszem, to ma jeszcze trudniej – bo nie dość, że tych umiejętności społecznych ciężko się im nauczyć, to jeszcze w ogóle nie miał jak i kIedy tego zrobić. Wiem co oiszę, bo to mam, tylko chyba lżej, a poza tym honor mi nie pozwala nie pracować i być na czimś garnku. Ale ludzi unikam jak mogę, bo wolę swoje towarzystwo. Być może wujek to ohydny leń, ale też może być tak jak ja piszę. A niestety spory procent ludzi z tym zaburzeniem nie pracuje, kończy jako kloszardzi itd., bo pracodawcy ich nie lubią, a i oni nie bardzo chcą i potrafią się dostosować. Piszę to jak najpoważniej, poczytaj o zespole Aspergera i porównaj objawy, ja nie znam człowieka, więc mogę się mylić.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Może Twój wujek jest ( był lub nadal ma ) po przejściach z chorobami psychicznymi a Ty tak go tutaj jedziesz? Spiernicza do lasu bo może mu wstyd, że nie pracuje i jest spasiony w cholerę. Mogę zrozumieć, że należy z tym coś zrobić, ale aż tak nie naciskaj a już na pewno nie dawaj nikomu w mordę bo masz szansę popełnić spory błąd. Pozdro

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Dorośniesz gimbusie zasrańcu, pożyjesz w dobrobycie zwanym POLska, posiedzisz na bezrobociu z 5 lat, zaoferują ci 4 zł na godzine za prace na 3 zmiany w montowni lodówek to zrozumiesz. A teraz wypad spać szczylu!

  2

  0
  Odpowiedz
 11. Może ma fobie społeczną i podobnie jak mnie przeraża go nawet samo szukanie pracy…

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Zaraz będzie to co pod niedawną chujnią : A co cie obchodzi jak inni żyją! :):) Nie wiesz że teraz nieróbstwo i maminsynkostwo w modzie jest :)?

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Twój wujaszek ma zwyczajnie na wszytko i wszystkich WYJEBANE. I bardzo dobrze, albowiem jak mówi stare, sprawdzone porzekadło: „kto się ceni, ten się leni”.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. Danie w mordę nic nie pomoże. Ty nie musisz się nim opiekować jak dziadków zabraknie. Co cię to.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Ja pierdole czy ja to sam pisałem ? Powiem ci że mam taką samą sytuację dokładnie taką samą ale mój wujek za to umie programować i tworzy fajne gry nawet kilka wypuścił to zarobił jakieś 600zł około bo akurat małe gierki zrobił, ma podstawowe wykształcenie i wegetuje kurwa i nie wiem co z nim zrobić, gadam do niego o czymś a on ma mnie ewidentnie w dupie, pozdrawiam Super-Otaku i przyszły programista…

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Zostaw wujka w spokoju chamie! Starszym należy sie szacunek chamie!

  0

  0
  Odpowiedz
 17. A co sie tak interesujesz swoim wujkiem gimbusie jebany? Cos mocno nie tak z twoja orientacja, zamiast ogladac sie na laseczki ty sie przypatrujesz wujkowi. Kurwa zboczeniec jestes na bank!

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Wstrząsająa historia.Jeśli wujek ma 35,to ty pewnie 15 gimbusie.Do nauki kurwa!

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Oj oj odrazu nierób…chłop się oszczędza nie każdy jest stworzony aby zapierdalać 12/24 i robić z siebie niewolnika.

  1

  0
  Odpowiedz
 20. No jakby miał np. iść do jakiegoś obozu zapierdalać jak debil za 900zł miesięcznie to wcale się nie dziwię, że ma wyjebane i słusznie. Bo ludzie się godzą na takie zarobki to co się dziwić że jest tak chujowo i będzie cały czas.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. @18. „Wstrząsająa historia.Jeśli wujek ma 35,to ty pewnie 15 gimbusie”. Jeśli gubisz literę „c” i nie znasz zasad interpunkcji, to pewnie jesteś tępym mózgojebem. Tak ci mogę powiedzieć.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Co ci smarku obchodzą sprawy wujka? Dawniej to smarki takie jak ty nie miały prawa sie wtrącać jak dorośli rozmawiają, bawiły sie czymś w dziecinnym pokoju czy biegały po podwórku a przy dorosłych to cicho i słuchać. Byś coś komuś powidział to w ryj byś dostał że pod stół byś wpadł a od ojca z drugiej strony. Dziś to gówniarstwo to wycwanione, zmanierowane, jak starzy kurde balans chcą na równi być. Do nauki gnoju, zdaje sie że wakacje są więc wykorzystaj je bo niedługo szkoła.

  1

  1
  Odpowiedz
 23. Po komentarzach pod tą chujnią widać że udzielają się tu głównie zapasione niedorozwoje takie same jak Twój wujek końska spierdolina. Remedium na tą sytuację jest Łódzki Wydział Fabryczny i nadzorca z batem. Najlepiej czarny. Mesio macie czarnych nadzorców? Nie czuj się za niego odpowiedzialny.Dziadkowie nie mają prawa oczekiwać od Ciebie opiekowania się nim. Albo sobie poradzi albo sorry Dolores.

  1

  0
  Odpowiedz