Wybory do sejmu i senatu, nazwiska

Wkurwiają mnie dwie następujące sprawy: Jak ludzie mogą być tacy puści, żeby postawić swój głos na kandydata tylko dlatego, że ma znane nazwisko? Noż kurwa w moim regionie startują dwie Kaczyńskie, jeden Tusk i Kwaśniewski. To jest istna farsa. Plakaty gdzie połowa to morda, a druga to jakiś głupi slogan wyborczy. Co to kurwa wybory miss polonia? Gdzie do chuja na tym plakacie tak ważne informacje jak doświadczenie zawodowe, czy wykształcenie? Może zamiast piarowskich sloganów, zmniejszyć czcionkę i napisać parę słów na temat tego co będzie się chciało wnieść, zmienić w tym naszym kraju. To nic kurwa. Zacieszone ryje, nr listy i przynależność do partii. Równie dobrze mógłbym nie skończyć podstawówki, jebnąć piękne zdjęcie, dać grafikowi do retuszu, pijanemu przydrożnemu poecie dać na wino, żeby wymyślił mi dobry slogan wyborczy i heyah. Pojebane to wszystko jest. Marzy mi się aby wyjebało ten cały sejm w pizdu przy 99% frekwencji.
Chciałbym, żeby rozjebało tą cyrkową budowlę, a w jej miejsce postawić elegancki budynek, gdzie zasiądą młodzi, wykształceni ludzie. Wykształceni po kierunkach które pozwolą im lepiej i odpowiedzialnie kierować losami kraju. (żadne pedagogiki, kosmetologie i inne szmiry wynalezione na potrzeby rynku)
Wtedy Polska mogłaby znów się wybić, nam rzeczywiście żyłoby się lepiej.
Niestety wybitni i inteligentni ludzie albo uciekli na zachód albo wybili ich Rosjanie po wojnie.
Efekt jest taki, że oprócz jednostek (bo są jeszcze ludzie na poziomie!) cała reszta to ludzkie-zoombie. Byle jako tako się nażreć, napić, pociupciać, za jakiś czas strzelić sobie dzieciaka/dzieciaki i żyć w tym barłogu. Zero wartości, bania pusta i otwarta na cały shit jaki funduje nam chociażby tv. Nie popadam w skrajność oczywiście, bo wszystko jest dla ludzi. Tv, czy internet jednak to co widzę w tych zoombie to brak coś na zasadzie filtru – myślisz, oglądasz i wiesz że to shit, ewentualnie śmiejesz się z politowaniem. Natomiast są tacy co uznają to wręcz za filozofię życia i wchłoną to jak gąbka. Pisać można by dużo… chujnia i tyle.

49
40

Komentarze do "Wybory do sejmu i senatu, nazwiska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Czekam na zamach stanu, na osobę podobną (nie z twarzy) do Pinocheta. W demokracji nie ma co szukać lepszej władzy. Choć może, gdyby wybory trwały godzinę, a w tym czasie było ostre gradobicie i M jak Miłość w TV – idioci i ludzie, którym nie zależy zostaliby w domu – jakoś lepiej by to wyglądało.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. W Tychach kandyduje do Sejmu niejaki pan Fiutek. Aby było „śmieszniej” billboardy z jego plakatami wiszą w bliskiej okolicy hipermarketów i centrów handlowych. Więc nie gadaj, że nazwisko się liczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. JA JA JA!!! Euzebiusz Wchójzłodziej – głosuj na mnie – będę Twoim posłem, Twoim przyjacielem, orędowinikiem i komornikiem!

  0

  0
  Odpowiedz