Wydaję kase na kurwy

Mam problem z popędem. Cały czas mi się chce ruchać. Jestem 31-latkiem. W domu wspaniała, ładna, młoda żona. Niestety cały czas kombinuję jak tu zaruchać i gdzie iść, aby jeszcze lepiej mi dziwka zrobiła. W kółko wydaje kasę na głupie szmaty urzędujące w burdelach. Raz biorę młode, a raz stare. Ale chujnia. Nie wiem jak z tego wyjść.

53
67

Komentarze do "Wydaję kase na kurwy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie z popędem masz problem tylko jesteś po prostu pierdolonym bezbożnym opętanym przez szatana hedonistą. Żadnych autorytetów, żadnych wartości tylko pieniądze, dupy i ruchanie. Oto najwyższe wartości współczesnego świata. Będziesz za karę w piekle obciągał szatanowi chuja. Pozdrawiam

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Masz już , hmm.. zaliczony 1 krok, uświadomiłeś sobie że coś jest nie tak. A wiesz jak to się nazywa? Nimfomania. Jesteś seksoholikiem i jeśli sam nie dajesz sobie z tym rady to może skontaktujesz się z lekarzem? Jeśli nie chcesz mówić żonie, ok ale nie sprawiaj jej bólu, bo ona pewnie coś zauważa że jest coś nie tak. Pomyśl o sobie i o niej.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Robisz w h*ja swoją żone.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Zerżnij teściową. Po pierwszym razie odechce się się na długie lata.

  1

  0
  Odpowiedz
 6. hmm.. to chyba normalne. też tak mam, identyczną sytuację co Ty i jakoś nie jest to dla mnie problemem. pozdrawiam wszystkich szwagrów.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Mam to samo. Potem ma wyrzuty sumienia ale pod tym względem, że obawiam się choroby wenerycznej. Chociaż w takich miejscach dziewczyny ci nie dadza bez gumy. Nie mam dziewczyny ale fajne, miłe mnie adorują i to jest największa chujnia. Wydaje na dziwki a mam pod nosem normalne kobiety i pewnie seks za darmo.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. upadłeś na samo dno…

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Męska kurwa z ciebie, a później to narzekacie że kobiety są te złe….

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Jeśli to nie ściema, to złap się za wory, padnij na kolana i oddaj się do dyspozycji żony. Pokaż, że masz jeszcze jakiś honor. Ale przede wszystkim lecz się z tego! Jak Cię kobieta nie rzuci wpisdu, to znaczy, że masz najlepszą żonę pod Słońcem i ni ch.ja na nią nie zasługujesz. Więc zepnij półdupki i zacznij zaslugiwać.

  2

  0
  Odpowiedz
 11. O wszystkim wiem, domyśliłam się sama – Twoja wspaniała, ładna i młoda żona !

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Wyobraź sobie, że za każdym razem, gdy idziesz na kurwy, przychodzi do twojej żony najgorszy uflej, koleś z byłej klasy którego najbardziej nienawidziłeś i jebie ją na wszystkie strony, a ona doznaje siedmiokrotnych orgazmów. Potem, gdy jesteście razem, ona zamyka oczy i pod powiekami widzi jego, nie ciebie.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Co w tym złego?

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Popieram komentarz nr. 1 !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Czlowieku idz na leczenie, to przez takich jak tu rozpadają sie rodziny, mam nadzieję że nie masz dzieci bo prędzej czy później musiałyby się wychowywać bez jednego z rodziców, tobie to zapewne na rękę ale wczuj się w skórę takiego dziecka które przez wiele lat będzię się z tego powodu czuło mniej wartościowe, i ogólnie będzie miało chujnie, bo ty wielki ruchacz nie możesz opanować swoich popędów, tak dalej uszczęśliwiaj dziwki i alfonsów zamiast własnej rodziny

  1

  0
  Odpowiedz
 16. @14 lubię Twoje poglądy 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Przynajmniej jesteś hetero

  0

  0
  Odpowiedz
 18. też tak miałem. przeszło mi jak wycieli mi jajca

  1

  0
  Odpowiedz