Wyglądam jak dzieciak

Jak to jest, że niektórzy moi znajomi już w drugiej klasie gimnazjum mieli zarost i wyglądali na pełnoletnich, a ja ciągle bez dowodu się nie ruszam? Prócz tego że jestem niski i drobny, to jeszcze wyglądam maksymalnie na 16 lat. Na mordzie w niektórych miejscach mam coś jakby zarost, ale to tylko dziwne włoski, rzadkie i nieregularne. Posiadam do tego stosunkowo dużą głowę i szeroką twarz, kończąc na dużych, niemęskich ustach. Wkurwia mnie, że wszyscy zwracają się do mnie na ty, ale nie dziwię się im. Znajomych praktycznie nie mam, trzymam się zawsze z boku, bo nie mogę zaakceptować swojego ryja, a zdjęć unikam jak ognia. Nigdy nawet nie miałem dziewczyny, bo nie mógłbym znieść tego, że ktoś jest zmuszony patrzeć na moją krzywą twarz. Nawet lekarka neurolog stwierdziła że mam krzywą gębę… W dodatku za każdym razem gdy pójdę do fryzjera to wyglądam tylko na jeszcze większego dzieciaka, niż z niezadbaną czuprynką która zawsze taka odrasta. Chujnia straszna, zwłaszcza, że jedynym moim atutem jest bystry umysł, a przynajmniej z matmą dobrze sobie radziłem, co i tak nikomu nigdy, poza możliwością spisania pracy domowej nie było potrzebne.

54
40

Komentarze do "Wyglądam jak dzieciak"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak strasznie rozbolały mnie dziś zemby, Boże… One tak bardzo bolą i capią, mimo że od dawna nie ma ich w mojej gembie…

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Chłopie kurwa ja się przestałem przejmować. Mam 22 lata a wyglądam jak bym miał 17. Zarostu zero, no dobra raz na miesiąc koper zbieram. I co w związku z tym? A chuj wielki. Idź na siłkę i rób masę, to pomoże.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Niski i drobny ? Nadajesz się idealnie do czyszczenia lufy mojego czołgu. Pozdrawiam Andrzej Czołgista

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Jak masz włosy na jajach i w dupie, okazywanie się dowodem nie jest ci już potrzebne. Jak jesteś taki dobry z matematyki to policz je wszystkie i powiedz ile ich jest, ale nie oszukuj

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Zaraz przyjdzie gej Roman i zrobi z ciebie mężczyznę.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. nie pisz małoletni pierdolony w srakę pedale tylko wypnij swoją chudą dupę bym mógł ci zapakować chuja w wiecznie cieknące gówno. Jesteś nikim, odpadkiem czym prędzej się zabij, a ulżysz rodzinie.

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Wygląd nie jest najważniejszy. To po pierwsze. A po drugie to jeżeli teraz wyglądasz na wiele młodszego to pomysl co będzie później. U Twoich znajomych będzie widoczny wiek, a Ciebie będą pomladzac. Będziesz wyglądać młodo. To chyba dobrze? 🙂 spójrz na to właśnie tak. Np. Twoi kumple będą mieć 40 lat i tak będą wyglądać, a Tobie będą dawać np. 30. Widzisz? Są plusy 🙂 trzymaj się.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. może nich cie ktoś jebnie z drugiej strony w celu wyrównania ryja, tylko z wyczuciem żeby cie bystry umysł nie przygasł

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ja też mam baby face. A mam 21 lat. Pytają mnie o dowód gdy chce kupić piwo- daleka ciocia spytała się kiedy matura, jak ja na 2 roku studiów. Ale ja się z tego cieszę. Młody wygląd jest super. 🙂

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Ja mam odwrotnie.Zawsze dawali mi z 5 lat więcej.W pierwszej klasie gimnazjum już mówili mi na „Pan”.Teraz mam 25 lat,wyłysiałem,wyglądam na 30 a nawet wg niektorych 35 lat.Uwierz mi że to jest tragedia dopiero.A laski młode się nawet ze mną nie umówią bo myślą że ja za stary.Tak jak ktoś pisał w komentarzu,młody wygląd ma plusy.Jak Twoi koledzy zdziadzieją a Ty będziesz nadal wyglądał młodo to i będziesz się lepiej czuł oraz zawsze znajdziesz jakąś atrakcyjną kobietę.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Ciesz się tym młodym wyglądem chłopie!.Do mnie w wieku 14-15 lat mówiono „pan” w okresie zimowym(gdy ubierałem się w grubą ciepłą kurtke).Teraz mam 24 i co?Mam zmarszczki pod oczami i to nie jest fajne.Wyglądam poważnie a czuje sie nadal wewnętrznie na dużo młodszego.

  1

  0
  Odpowiedz
 13. Ja też, tylko, że mi to się podoba, ponieważ kocham disco polo i noszę majteczki w kropeczki

  0

  0
  Odpowiedz