Wymarzony urlop!

Od czterech dni mam urlop – co z tego? Miało być tak fajnie, miałam się smażyć na słoneczku, leżeć na plaży dziecko miało się bawić w piasku, a ja relaksować na maxa. I co? I gówno. Siedzę w ten upał z chorym dzieckiem w domu i znoszę te jej wymyślanki, tą marudność i to, że sprawia, że jestem bardziej wkur… niż zawsze. Dobra, niech będzie, ustalam, że jadę w piątek za tydzień w połowie urlopu ale nieeee – mój kochający mąż oznajmił, że nie chce mu się ze mną nigdzie jechać bo nie będzie się ze mną wstydził pokazywać. Szczyt szczytów. Jak się kocha nic mu nie przeszkadza ale pewno byłby zadowolony z tych suczek wyglądających jak dziwki, o których większość tu pisze. No i po wymarzonych wakacjach, na które zbierałam cały rok – nic tylko się pochlastać, wpaść w depresję i do tego dać wszystkim święty spokój.

16
38

Komentarze do "Wymarzony urlop!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak jesteś jak 90% kobiet to się nie dziw, wyszłaś za mąż i się zapuściłaś to się kurwa nie dziw, z pasztetem się nie żenił.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. to ci imbecyl. Poczekaj aż on coś będzie chciał, to będzie twoja szansa, a bedzie chciał kajś wyjść, np do sklepu, to powiesz, że sie nie bedziesz z nim wstydziła wyjśc. i huj, ciekawe co wtedy powie. A uwierz mi, jeszcze on będzie chciał na wakacje pojechać to O! takiego wała, nie ma. nie chciałeś jechać ze mną to nie jedziesz nikaj! Albo po prostu pojedź sama, zostaw męża w domu z dzieckiem (w koncu to też jego dzieciak, a ty masz prawo odpocząć), skrzyknij koleżanki i jedźcie we 3-4 gdzies! po powrocie się okaże że będzie zazdrosny czy kogoś tam nie poznałaś! 3mam kciuki żeby jakos Ci się ten urlop jednak udał!

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kopnij tego męża w dupe ! Co to za palant musi być…;/

  0

  0
  Odpowiedz
 5. i się rozwieść

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zostaw dziecko,męża i jedź w końcu odpocząć, należy Ci sie coś od życia,pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 7. to ten Twój mąż nie jest kochający

  0

  0
  Odpowiedz
 8. No to masz chujowo

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ad2-Zamknij się ty jesteś od robienia krupnioku.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Tak,pierdolnij męża,dziecko i jedż.A potem słychać w tv jak to tatuś nie poradził sobie z wychowaniem,to przez okno wyrzucił.Skoro taki kochający,to dziecko do mamusi,Ty na urlop,a on niech gnije w domu.Jeśli nie pracuje,to zostaw mu czapke drobnych i zobaczysz jaki potulny się zrobi jak wrócisz.

  0

  0
  Odpowiedz