WYmiękam, rezygnuję ze swoich starych – ogłaszam, że wolę być sierotą

Moi rodzice to kompletna porażka. Dwoje gówniarzy, którzy nie dorośli do posiadania dzieci. Kiedyś się tym przejmowałam i było mi żal, że jako 32 latka mam starych, którym nigdy w życiu nie powierzyłabym opieki nad wnukami.
Mój ojciec olał mnie gdy miałam 18 lat, bo wybrałam sobie nie takie studia jak mu się zamarzyły. Matka będąc rasową Drama Queen co i rusz robiła sceny z gatunku symulowany zawał. Przeżyłam wyjebanie ojca i histerie Matki, ale ostatnio oboje przegięli i przeszli sami siebie. Chciałam się pogodzić z ojcem bo mam 32 lata i chciałabym, żeby jego wnuki znały dziadka, ale stwierdził, że pewnie coś od niego chce, bo skoro on jest interesowny, to ja tez jestem pasożytem. No, nie jestem. Matka natomiast… Wysłałam jej prezent na Dzień matki, bo mimo, że jest histeryczką to jednak Matka i fajnie, żeby się z czegoś ucieszyła. Prezentu wysłanego opłaconą paczką nie przyjęła z powodu wymyślonych i znanych tylko sobie powodów.
Żal. Stwierdzam, że mając oboje rodziców jestem sierotą.

69
2

Komentarze do "WYmiękam, rezygnuję ze swoich starych – ogłaszam, że wolę być sierotą"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kurwa, ciężki przypadek ale recepta na twoje szczęście może być dostępna od zaraz, na wyciągnięcie kutasa, wystarczy jeden mały, prosty trik, musisz tylko podążać za instrukcją a jak już mówiłem osiągniesz nirvane, ostatni poziom świadomości, poznasz wszechświat, pojednasz się z naturą i zobaczysz to co dla oczu niewidoczne ehm, ehm, żeby nie przedłużać: Bierz mete, wal chuja, wąchaj kostki rosołowe, rób sobie palcówe analną, chlej jabole i bekaj, ruchaj goryle, lwy, hipopotamy i krokodyle, szczególnie te różańcowe, niech wiedzą kto tu jest prawdziwym królem dżungli, załatwiaj się do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym, wkładaj strap-ony, dildosy, gejowskie gazetki kolegom z pracy do szafek z ubraniami i śmiej się z nich że są pedałami buhehe, podpierdalaj im pornosy, jajka na masę, kiełbasę, sikaj im do herbaty aha i nie zapominaj spuszczać im się do mleka. Jak postawią jakieś ci jakieś lody czy cukierki to bierz, cole z biedronki, najtańszą wódkę. Sam noś tylko zabawki erotyczne dla kolegów do podrzucania, ale uważaj żeby cię nie nakryli. Ogólnie rzec biorąc: niech cię sponsorują a ty ich symbolicznie wal w dupala, ja tak robię i nie stać mnie na nic ale co z tego skoro jestem urodzonym wygrywem.

  Dana treść jest chroniona przez zakon iluminatów, amerykański rząd oraz żydo-masonerie wszelkie prawa zastrzeżone, nazwa towarowa tekstu to:
  Święty Graal ludzkości odnaleziony ©
  Zakaz czytania, kopiowania, zmieniania treści bez zgody autora (tłumacza języków wymarłych) oraz stosowania jako patent.
  ver. 2.3 | Błędy w tłumaczeniu poprawione (tłumaczenie z Hebrajskiego starożytnego na Polski nowożytny) oraz zmienienie, doprecyzowane zasad klauzuli prawnej.

  1

  4
  Odpowiedz
 3. no dobra masz naciągany kciuk w góre

  1

  0
  Odpowiedz
 4. A najgorsze jest to ze mimo sytuacji którą zapewne tylko Ty znasz- uchodzisz za wyrodna córkę bez serca! No bo przecież jak to o rodzine nie dbać i o takich staruszków. To na pewno twoja wina.

  9

  1
  Odpowiedz
 5. Zaiste powiadam wam,co robić należy. Ale robić sumiennie i z lubością.
  Walić konia, pić whiskey i ruchać.
  Kraść krokodyle, szczać do zlewu w pracy w pomieszczeniu socjalnym i nie tylko. Szczaj na podłogę wokół kibla, niech sprzątaczki jebią i czyszczą twoje odchody. Wkładaj zawsze zapałki kolegom z pracy w zamki szafki z ubraniami, i podpierdalaj im papierosy, mleko z lodówki i kawę- będziesz miał na zastawę. I nie zapominaj o cukrze. Jak postawią jakieś jogurty czy serki to też bierz. Napoje, cukierki. Ale sam nic nie noś do roboty. Niech cię dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wszystko

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Przybij piątkę koleżanko, też mam 32lata, dwoje rodziców, którzy co prawda żyją i to nawet w tym samym mieście co ja i relacje porypane na maksa. Patologia total. Zwłaszcza na matce mi zależało. Wątpię, żeby ktorakolwiek zrobiła swojemu dziecku tyle przykrości co mnie moja. Obecnie zależy mi tylko na jednym. Moje dzieci muszą mieć lepszą matkę, taką, która nigdy się od nich nie odwróci. Pozdrawiam Cię ciepło:)

  9

  0
  Odpowiedz
 7. Toksyczni gównorodzice to plaga w tym kraju. Większość takich rodziców pozostawia trwałe zmiany w psychice swoich dzieci. Powinni im płacić odszkodowania kosmiczne.

  14

  0
  Odpowiedz
  1. Już to widzę, jak janusz bez pracy na zasiłku płaci ci odszkodowanie…

   1

   0
   Odpowiedz
 8. Często zdarza się też tak, że mając żonę jesteś singlem.

  3

  0
  Odpowiedz
 9. A to ci dopiero paradoks.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Czy masz wygolona?

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Ehhh, jak ja Cię rozumiem.
  Mam dwoje rodziców. Jedno niedorozwój emocjonalno – umysłowy, a drugie – też, tylko z intelektem lepiej. Tyle że utrzymanie dają, ale jakiegokolwiek innego wsparcia to 0. Nawet przeciwnie. dojebać się potrafią do wszystkiego. Ojciec potrafi sensownie myśleć w dziedzinach które są mu znane, ale gardzi tymi którzy doświadczenia w tych dziedzinach nie mają. Ale jak przyjdzie do wymyślenia czegoś nowego, nieszablonowego, to gorzej jak małpa. Przykład – telewizor wyświetlał niepoprawnie kolory. Hurr-durr kto ruszał, kto popsuł? Nikt kurwa! Te ameby ogladają non stop to pudło, to się w końcu zjebał. Wystarczyło dać mu ostygnąć, włączyć i zobaczyć że kolory psują się wraz z nagrzewaniem… Ale to za trudne było.

  Kurde, temat na oddzielną chujnie. Uciekam zjeść śniadanie. Może stary przestał już mlaskać jak ogr pożerający wieśniaka i będę mógł w cywilizowanych warunkach coś zjeść.
  Skończyć studia u wypierdalać jaj najdalej – taki jest plan. Kto wie, może zalapie się na doktorat i stypendium zapewni mi ludzkie życie w którym nikt nie będzie mnie traktował jak śmiecia?

  Chyba popełnie tę chujnie. O ile mi się będzie chciało.

  11

  0
  Odpowiedz
 12. Masz chłopaka? Jak nie to umów się ze mną – 35 letni prawiczek.

  2

  1
  Odpowiedz
  1. Ja się z tobą umówię – 43 letnia klaczka.

   0

   0
   Odpowiedz
 13. No cóż … ich zachowanie miało wpływ na to ze szybko dorosłeś i masz antywzór do naśladowania …. to cenna lekcja … a rodzice nie są ci już potrzebni , zgłoszą się jak to powiedział ojciec jak będą coś chcieli…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. witam wszystkich, nazywam się Jose i jestem z Polski, chcę szybko skorzystać z okazji i powiedzieć komuś, kto potrzebuje pożyczki, ponieważ właśnie otrzymałem pożyczkę w wysokości 200 000 $ od firmy pożyczkowej Stella Rene, ta firma jest naprawdę bezpieczna i zabezpieczyć i nie wątpcie w nią, ponieważ ona udziela prawdziwej i legalnej pożyczki, więc jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pilnej pożyczki i pomocy, proszę o kontakt e-mailowy teraz {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com} dla ciebie szybka, bezpieczna pożyczka zaufaj jej ponieważ pomagała wielu ludziom z innych krajów, więc chcę, aby moi dobrzy ludzie byli szczęśliwi i chcę, aby wszystkie nasze problemy się skończyły, dziś jestem bardzo podekscytowany, ponieważ właśnie osiągnąłem sukces w wysokości mojej pożyczki dzisiaj i wszystko dzięki Stelli Rene za kwotę pożyczki, którą właśnie mi udzieliła, i proszę, kiedy potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze Stellą Rene i zdobądź bezpieczną pożyczkę, aby rozwiązać wszystkie twoje problemy dzisiaj.

  Jose

  0

  0
  Odpowiedz