Wyrzutki społeczeństwa

Wyznawcy oka w trójkącie i ryby przyklejanej do tylnej szyby mówią, że rzekomo nie pochodzimy od zwierzyny. A czym innym jest ślepa nienawiść jak nie inkarnacją instynktu samozachowawczego, zarezerwowanego dla zwierząt. Świat potraktował nas tak a nie inaczej, społeczeństwo nie widzi w nas ludzi, więc ludźmi nie jesteśmy.
Mamy głęboko gdzieś opinie czyściutkich, poustawianych, wystylizowanych gnojów, którzy chuja mają do powiedzenia poza opowieściami o dupach, imprezach i paleniu pieniędzy. Z głębokimi wyrazami braku szacunku odnosimy się do społecznych norm, szacunku dla sutanny i ludzi w uniformach.
Jezusa, jako wizjonera, obdarliście z jego wizji, by przekłuć jego słowa na własny skurwiały interes. Stawiać watykańskie ścierwo ku jego chwale, gdy on mówił, że pod kamieniem znajdziecie jego samego. Kłamstwo, które ogarnęło cały popierdolony glob. Kult watykańskiego dziada, który łapą z okna macha. Miłosierdzie, które widzimy codziennie na ulicy, miłosierdzie zamknięte w głowach opętanych trucizną, zdychających w swoich śmierdzących domach ludzi, miłosierdzie, które niczym modlitwa wdziera się do czaszki z każdym kopnięciem w głowę. Ludzie wyjebani na ulicę w imię świętego prawa. Kłamcy i oszuści uczynili z nas to czym jesteśmy teraz. Gdzieś między wami, może daleko, a może całkiem blisko. Może już siedzimy w twojej głowie, manipulujemy i obracamy kolory i to co widzisz wcale już tym nie jest, a może nigdy nie było, a może po prostu jestem popierdolonym ćpunem, który między jedną, a drugą podróżą i kolejnym krokiem na dno wypluwa z siebie emocje. Chuj Ci do tego, gówno o mnie przecież wiesz. To nigdy nie miało się tak skończyć, ale nie jesteśmy z tych, którzy nadstawiają drugi policzek…

47
70

Komentarze do "Wyrzutki społeczeństwa"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ciemnota katomatolska i tak niczego nie pojmie bo do ich zakutych łbów nie dociera że ich kościółek ma tyle wspólnego z dobrem co generalisimus batiuszka Stalin czy tawariszcz Dzierżyński. Ich kościołek to wpędzanie malutkich w niewolnictwo, wyzysk, nietolerancja, mord, okrucieństwo, oszustwo, zakłamanie, rasizm, ciemnota, kult mamony, pedofilia i tak już od prawie 2000 lat i to wszystko w imieniu żyda Jahwe i jego syna Żyda Jezusa wmawianie że „władza pochodzi od boga” zakute pały tego nie rozumieją że gdyby żyli jeszcze 200 lat temu tyrali by na pana a w nagrode by dostali na zapęd batem żeby szybciej chamy robiły. Nie rozumieją że ich kościółek nic nie daje i nie pomaga tylko bierze i szkodzi.Nienawidzą Żydów a modlą sie do Żyda i bóstwa żydowskiego, patronów, świętych oraz „uświęconych” morderców i bandziorów takich jak Loyola czy de Anchieta. Nienawidzą „pedałów” a hołdują pedałom w sutannach oraz nie chcą nawet widzieć ich pedalstwa, pijaństwa, skurwysyństwa, dwulicowości bo w swej „miłości bliźniego” w dupach mają krzywde innych liczy sie tylko to że „Polska ma być katolicka a oni są katolami”. Nienawidzą ateistów i gdyby mogli niczym dzicz islamska by podpalili świat w imie urojeń, bajek żydowskich, wyimaginowanych objawień i cudów „bo bóg tak chce”. tylko oni mają prawo do obnoszenia sie ze swymi wierzeniami, gusłami, czarami a innych by zamienili w niewolników(czarnych bo wg katolickiej miłości to małpy które mają służyć białemu panu i o innym kolorze skóry choć Jezus jak na człowieka z bliskiego wschodu był pewnie śniady) albo spalili na stosie.

  4

  1
  Odpowiedz
 3. rób doktorat

  1

  1
  Odpowiedz
 4. ło skurwesyn, zmień dilera.

  1

  1
  Odpowiedz
 5. kim jesteście?

  1

  1
  Odpowiedz
 6. Co to za dyrdymały?!

  1

  2
  Odpowiedz
 7. Myślałeś kiedyś o odwyku?

  1

  2
  Odpowiedz
 8. Ale najebane! Każdy wie, że jest pełno religii na naszym globie i ich odłamy od buddy, Jezusa, koranu po tore i komiksy kajko i kokosz! Może jeszcze makaron, internet, ateizm, ufoludki itp. Na koniec w imię Boga i partii. To tyle jak nie macie innych problemów.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. za długie, nie czytam xD

  1

  3
  Odpowiedz
 10. Jenyyy, słuchasz Sweet Noise i masz 16 lat? No ale spoko. Też miałem takie zbuntowane rzuty kiedyś kiedy było ze mną źle. Jednak według wielu interpretatorów Biblii Kościół Rzymsko-Katolicki jest przepowiedzianą Wielką Nierządnicą, która z wyroku samego Boga zostanie zniszczona, zresztą już widać to niszczenie. Zresztą żyjemy w Czasach Ostatecznych co widać po przepowiedniach.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. nie pal tyle zioła i odstaw psychotropy-nie służą Ci!

  1

  2
  Odpowiedz
 12. Bóg ustanowił dla nas 10 przykazań.
  Gdyby stanowiły one prawo i przestrzeganie tego prawa byłoby egzekwowane to nie byłoby całego tego gówna.

  0

  3
  Odpowiedz
 13. ty kurwa powinieneś iść do psychiatry!! o co ci biega??

  1

  2
  Odpowiedz
 14. O chuj ci chodzi?

  1

  1
  Odpowiedz
 15. Podobnież na święta ma być słonecznie.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Nic nie poradzisz na hipokryzję tego świata. Bogaci go tak poukładali, żebyśmy zdychali w gnoju.

  2

  1
  Odpowiedz
 17. ale o co chodzi?

  0

  1
  Odpowiedz
 18. Belkot cpuna!

  1

  3
  Odpowiedz
 19. Nawiedzonym mowimy twarde i zdecydowane raczej nie

  1

  1
  Odpowiedz
 20. Jezusie nazaryjski! Idź chłopcze porozmawiaj z księdzem i do spowiedzi puki nie jest za późno! Przy okazji zostaw coś na tacy.. -ks. Natanek

  1

  1
  Odpowiedz
  1. Aobciagniesz mi chuja.?

   0

   0
   Odpowiedz
 21. 12. Nie dla nas katomatole tylko dla Żydów. To tylko legenda o tym jak Mojżesz zniósł z góry Synaj 10 praw podyktowanych przez boga którymi miał sie kierować naród wybrany. To bajka, mit z XIII wieku p.n.e.

  2

  1
  Odpowiedz
 22. to nie bełkot, to zajebisty wpis, piona stary, myślcie trochę ludzie

  2

  1
  Odpowiedz
 23. proponuję psychiatrę i to od razu

  1

  1
  Odpowiedz
 24. Wpis nr 1 popieram w 100%. Chuj w dupe polskim moherom.

  2

  1
  Odpowiedz
 25. Jo ci powiem tak: jak ci życie zbrzydło i stało się piekłem, wsadź łeb do kibla i jebnij się deklem.. nie dziękuj…

  1

  1
  Odpowiedz
 26. mam nadzieję że szybko jebniesz swym „wyjątkowym” łbem o te dno i złamiesz sobie kark i zdechniesz. Aby żaden z „głupich” nie musiał czytać twojego emocjonalnego pierdolenia.

  1

  2
  Odpowiedz
 27. pierdol sie cpuno-onanisto-dresiarzu, zdychaj w stfie smieciu

  1

  1
  Odpowiedz
 28. pewnie niedlugo zmaltretujesz na smierc swojego synka i nie bedziesz wiedzial dlaczego

  0

  2
  Odpowiedz
 29. nie rozumiem łapek w dół

  0

  0
  Odpowiedz