Wyzwiska

Co jest z nami nie tak ? Po drugiej stronie nie ma już człowieka takiego jak my z krwi i kosci tylko jest: lewak, prawak, polak-robak, Janusz, Grażyna, sebix, żyd, pisowiec, komuch, wsiowy, madka, p0lka, patola, słoik, studenciak, robol. Co to za plugawa retoryka? Tak w społeczeństwie tworzy się podziały, przez dehumanizację i karykaturę. Szkoda, że empatia jest dziś wręcz utożsamiana z byciem słabym.

92
8

Komentarze do "Wyzwiska"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ano, w Polsce mało kto powie przepraszam bo to się kojarzy z byciem słabym. Empatia to chyba jakaś nazwa perfum, kultura to imie kota pretensjonalnego artysty.

  Co zauważyć można to pasywna agresja, te podle uśmieszki, wywracanie galami, szpile wsadzanie gdzie popadnie, ah miłego dnia, doooowidzeniaaaa, aj ja jaj jak słodko ……suki jedna z drugą.

  A podziały sa i będą rzygam prawicą i lewica i centroprawicą WSIO GAWNO! Żadne królestwo wewnętrznie skłócone się nie ostoi ale gdzie tam , nie czas na głębszą refleksje, wyprzedaże, wakacje piwo i szpan na fejsie caekaja… sens istenienia.

  6

  1
  Odpowiedz
 3. „Szkoda, że empatia jest dziś wręcz utożsamiana z byciem słabym.” – nieprawda. Ten idiota Tabaluga jest empatyczny a jest równie silny jak Ja, Arktos, władca Lodolandii. Nie jestem w stanie go nigdy pokonać.
  Chwała Lodolandii 😀

  1

  5
  Odpowiedz
 4. Ty jebany skurwielski skurwielu ! Nie bedziesz mi kurwa mowil jak mam kogos obrazac ty skurwysynski zwisie krowi ! Jebany patolu w dupe jebanym przez bezrobotne swinie !

  3

  3
  Odpowiedz
 5. Zapomniałeś o najważniejszych i najbardziej obraźliwych pokroju „polaczek” i „cebulak” – nie wiem jak rodacy mogą używać określeń stworzonych przez naszych dawnych wrogów…

  2

  1
  Odpowiedz
  1. A kto byl naszym wrogiem ty bucu?

   1

   0
   Odpowiedz
 6. najlepsze jak już cię wezmą za żyda, pedała, lewaka a ty w zasadzie dowiesz się „kim jesteś” dopiero od nieznanych ci w ogóle ludzi i wszyscy oni kwa wiedzą lepiej od ciebie samego kim ty jesteś, z kim śpisz, co masz obrzezane, na kogo głosujesz, bo kiedyś jeden menel co z ławki co złotówki nie wysępił czy znudzony bezsensownym staniem cieciu coś wybełkotał jak obok niego przechodziłeś, a reszta podchwyciła i z biegiem czasu rozrosło się powtarzane za twoimi plecami – taka nasza skromna cech narodowa że wiemy lepiej od całej reszty robaków ze słoika

  13

  1
  Odpowiedz
 7. Znaczy że system partyjny wciąż jest skuteczny a telewizja spełnia swoją rolę 😉
  Matole…

  2

  3
  Odpowiedz
 8. A toalet to co

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Brakuje prywaciarza 😀

  0

  0
  Odpowiedz