Ynteligentne skrzyżowania

Moja chujnia jest krótka i na temat – inteligentne skrzyżowania. Wyobraźcie sobie, że jedziecie motocyklem i łapie was czerwone. Myślicie – poczekam trochę i pojadę – taki chuj!
Jakieś barany wymyśliły pętle indykcyjne zatopione w asfalcie, które nie wykrywają rowerów i motocykli, bo mają za mało metalu. Czekasz na samochód za tobą, albo jedziesz na czerwonym, popełniając wykroczenie, ryzykując mandatem i życiem. Co to kurwa ma znaczyć, pytam się? Płacę na drogi w akcyzie w paliwie, jestem pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego i światła mają mnie w dupie? Śrut i tyle, słyszałem o magnesie neodymowym, który ponoć pomaga, ale czy to prawda to nie wiem. Pzdr.

81
60

Komentarze do "Ynteligentne skrzyżowania"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to to już nawet nie chujnia ale chujnia z grzybnią!

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jestem rowerzystą szosowym i też mnie to wkurwia. Albo czujka przy sygnalizatorze albo pętla indukcyjna, i możesz sobie czekać w nieskończoność. Objechać czasem nie warto, bo więcej stracę czasu na wszystkie cykle na przejściach dla pieszych, niż czekając aż ktoś nadjedzie. Krawężniki wysokie, więc nie będę kombinować po dziurskach i uskokach. Ścieżki rowerowe projektowane są też przez „ynteygentnych ynżynierów”, że zdrowo myślący cyklista woli jechać jezdnią. Po prostu miasto przyjazne mieszkańcom.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Źle to ująłeś gościu-NIE, że „pętle indukcyjne WYMYŚLIŁY jakieś barany”, ale pętle indukcyjne ZAMONTOWAŁY jakieś barany co się za grosz na podstawach elektroniki nie znają-wiadomo, żeby było taniej pan zdzisiu pseudo-inż. zrobi to za pół darmo z chłopakami co cepy w rękach dzierżyć powinni a nie elektronarzędzia. No, ale z drugiej strony ci co by to w Polsce to zrobić nie mają jak się przebić, bo co kurwa?-zakładać firmę, żeby starać się o wygranie przetargu?-bez sensu, a choćbyś miał dobre chęci to ci nie pozwolą tego robić, bo to jest publiczne i chuj. Taki kraj jacy wyborcy, jaki rząd. Ja na PO ani na lewaków-złodziei nie głosowałem, więc mam spokojne sumienie-przynajmniej to. A tobie co? Nie podoba się nowa infrastruktura drogowa p.Nowaka-min.transportu? :] No coś takiego.. „Nie wierzę”..

  0

  1
  Odpowiedz
 5. Będzie coraz gorzej i niedługo nie będzie się dało w ogóle jeździć. Coraz gorsze nawierzchnie i paliwo drożeje. Wszędzie radary. Lepiej znaleźć sobie zawczasu inną pasję – na przykład karierę zawodową. Trzy stówy do łapy, CV, siadaj na motor i przyjeźdżaj do naszego łódzkiego wydziału fabrycznego!

  1

  0
  Odpowiedz
 6. Doczep sobie 2 kółka, jak u bachorów w rowerze. Wtedy docisk większy itede i będziesz mógł śmigać, ile wlizie.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. prawdziwy mesiu to jednak był gość.. a ten tu to popłuczyny tylko… nudny pajac z małym fiutem…

  0

  1
  Odpowiedz
 8. jest to wkurwiające na maxa bo znam temat ale dorzucę temat asfaltu jaki robią.Po deszczu jechać to ryzyko.Słyszałem że w Angli jest taki chropowaty asfalt i nawet jak mocno pada no nie ma mowy by w zakręcie zaliczyć gleby.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jechać stąd jak najdalej na tym motórze.

  0

  0
  Odpowiedz