Zaczęły się wakacje, to też uwaga – szczególnie do szkół średnich

Zaiste powiadam, jak przeżyć wakacje i to trzeba robić sumiennie i z lubością:
Walić konia pić codziennie Rompery, bekać i łapać dziewczyny za dupę, kraść krokodyle, szczać po pijaku do śmietników i pod drzewami w parkach jednocześnie pierdząc, wycierać gluty o klamki i ławki, wkładać zapałki klientom sklepu Żabka i Biedronka w koszyki z zakupami i podpierdalać im kiełbasę śląską, Amarenę i papierosy. Jak położą fioletowy denaturat czy zupkę Vifon, to też brać. Ale samemu nic nie kupować. Niech was dokarmiają. Ja tak robię, i stać mnie na wakacje w Czarnobylu i wynajem powojennego pokoju w drewnianej altanie z grzybem na ścianach i przeciekającym dachem.

1
0

Komentarze do "Zaczęły się wakacje, to też uwaga – szczególnie do szkół średnich"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Marna podróba wpisu z 2018 roku. Ale i tak mnie rozbawiłeś.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Czy po tych upojnych wakacjach w Czarnobylu już sam świecisz?

  2

  0
  Odpowiedz
  1. Autor posta o wakacjach to debil albo szajbus… meczaca obsesja !

   Kolejny tu wariat to ten od mesia : kogo jakis mesio z zadupia obchodzi i firma meblarska, taka mu krzywde zrobili w tym zakladzie, ale nikt mu nie kazal tam pracowac…

   czy oprocz alkoholikow, debili, psycholi, walikonikow ktos normalny inteligentny czasem tu pisze i mozna cos ciekawszego przeczytac niz belkoty i haluny… ?? Serio pytam.

   1

   0
   Odpowiedz
   1. Tylko skuwanie asfaltu kilofem przez 12 godzin w pocie czoła w czerwcowy dzień o kromce suchego chleba i szklance wody nauczy cię pokory do życia.

    0

    0
    Odpowiedz
    1. Już od dawna asfalt się skuwa czołgiem T-54, jedna gąsienica stoi, druga kręci: całkiem za darmo i rychło, bo takie jest hamowanie.

     0

     0
     Odpowiedz
   2. A wypierdalaj pan, panie mądraliński.

    0

    0
    Odpowiedz
   3. Masz racje, kurwa

    0

    0
    Odpowiedz
 4. Nie czarnobyl tylko ” awaria u Potockich”.

  1

  0
  Odpowiedz
  1. Coś pierdolisz, nawet nie po polsku. Na tym portalu są ruskie teksty z niemrawym tłumaczeniem na polski. To wykonuje Tuman Bej

   0

   0
   Odpowiedz
   1. Kurwa, co za debilny komentarz z dupy teorii spiskowej. A że coś po rusku, albo każdy wyraz zaczyna się od „PO”. Jebnij się w niemrawy łeb i wypierdalaj stąd, sam jesteś Tuman Chuj.

    0

    0
    Odpowiedz