Zagłada ludzkości

Ostatnio oglądałem film Ksiądz – (The priest). Może małe streszczenie: Świat zdominowany przez kościół, ludzie zamknięci i hodowani jak zwierzęta. Na ulicach telebimy z hasłami jakichś czarnych naczelnych pasibrzuchów dobrze odżywionych. Całkowita kontrola, przejebane jak w średniowieczu, za wszystko chcą cię „spalić na stosie”. Skoro każda bajka ma wniosek i morał także film, który jest fikcją uzmysławia pewne problemy. I pomyślałem sobie, że w tym rozjebanym wojną domową kraju jest taki mały, nie wiem jak to nazwać może „prezes”, taki mały gnój, który marzy sobie o takiej sytuacji. Całą kasę wydałby na takie i (nie tylko) kościoły-zamknięte fermy ludzi, których można kontrolować, a na telebimach transmitować jego wspaniałe przemowy. No żebyśmy sobie oglądali wspaniałe mowy takiego małego Castro, Stalina i Hitlera. Przejebane dokąd zmierza polska. Czytelniku nie daj się zamknąć w takiej „klatce”.

20
88

Komentarze do "Zagłada ludzkości"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Po 1 jak lubisz takie klimaty to przeczytaj „rok 1984” i „nowy wspaniały świat”
  Po 2 ostatnio jest moda na pokazywanie wiary ZUUUUAAAA

  1

  0
  Odpowiedz
 3. To ja opowiem inną bajkę: jest taki chudy rudy wilk, co będzie na telebimach pokazywał Irlandię, a ludzie na ulichach będą zdychać, bo nieubezpieczeni, bo szpitale prywatne itp…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A ty nie popadaj w paranoje 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Widzę, że Starsi Bracia w wierze opanowali już chujnię na całego. Ciekawe czy mają płacone w rublach czy w euro od wpisu.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. wcale się nie zdziwię, że za jakiś czas ta banda złodziei i aferzystów, co zwą siebie politykami doprowadzi do takiego big brothera dla „naszego dobra”

  0

  0
  Odpowiedz
 7. wypierdalać z polityką z chujni. Ta strona łączy wszystkich i niech tak zostanie.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Lecz się. TVN mózg ci wyprał.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. ja niewierzący, nie dygaj coraz więcej ludzi idzie po rozum do głowy i pierdoli religie. W końcu upadnie to wszystko, bo ludzie jednak stają się mądrzejsi i świat pruje do przodu. Już nikt nie wierzy, że burza to gniew Boga, znaczy no te babcie z radia maryja to nie wiadomo, ale to pokolenie jest na szczęście stare.

  0

  1
  Odpowiedz
 10. @8 Aleś Ty nowoczesny i oświecony… Ty myślisz, że te babcie urodziły się stare? Takich przodowników postępu to było już wielu, setki lat temu. Kościół ich przeżył. A Ty myślisz, że jesteś pierwszy wyzwoliciel walczący z „ciemnogrodem”.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. W tej fabule wystarczy kościół zamienić na korporacje i służących im polityków i mamy dzisiejszą rzeczywistość. Rok 1984 coraz bliżej.

  Ad.2. W ju-es-ej szpital może odmówić udzielenia pomocy nawet w okoliczności zagrożenia życia, w sytuacji nie jesteś ubezpieczony.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak to powiedział Korwin Mikke:
  Nie kradnij – rząd nie znosi konkurencji.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jedno słowo: Białouś. Od fragmentu „… „prezes”, jest taki mały gnój…” do głowy przyszedł mi Łukaszenko.

  0

  0
  Odpowiedz