Zakochańce

Pierdole kontakty z zakochanymi ludźmi. Z żadnym z tych baranów nie można się dogadać używając prostych poleceń. Nie mówię o ludziach w normalnych związkach, tylko o jebanych zakochańcach. Ogarnijcie się cioty i zacznijcie odbierać informacje ze świata zewnętrznego ale odpierdolcie się od ludzi którzy nie są w stanie upojenia miłosnego.

80
61

Komentarze do "Zakochańce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ale, że co?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Jebie tu gimbazą. A na Chemię już się nauczyłeś krnąbrny nicponiu?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. A może ktoś ma po prostu na ciebie wyjebane i na twoje polecenia?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A po czym takiego zasrańca można poznać?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zakochana gimbaza. Milosc przejdzie im wrazze stazem u Messia. Pozdrawiam lud tyrajacych.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @1 chodzi o to,że jak ktos się zakocha to w przypaadku facetów wygląda to tak, że nagle znika z powierzchni ziemi, nie da się z umówić/skontaktować, w przypadku dziewczyn napierniczają cały czas o swoich związkach.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. @1. „Ale, że co?” Nic. Też by chciał. 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Zaiste absurdalnie sążne w swym znaczeniu jest zdanie „Ogarnijcie się cioty i zacznijcie odbierać informacje ze świata zewnętrznego ale odpierdolcie się od ludzi którzy nie są w stanie upojenia miłosnego”. No ale… do kurwy jasnej… ono zaprzecza same sobie! Mimo to łączę się w bólu i życzę polepszenia komunikacji zarówno werbalnej jak i nie werbalnej z „zakochańcami”. (Jeśli czytając to instynktownie wyczuwasz nutkę ironii, to nie martw się – twój instynkt działa sprawnie). A tak na serio – słaba chujnia twa milordzie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Chujów sto.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Wiesz co? Powiem ci tak: nigdy nie byles zakochany, jesli tak pierdolisz. Fajne uczucie. Postaraj sie zakochac tak na zajebana smierc. Potem przeczytaj wlasny wpis. Zdziwisz sie. To zajebiste uczucie, tak kochac. Jak narkotyk.Jestes zawistny.

  0

  1
  Odpowiedz
 12. 10. co ty pierdolisz….

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Dla wzmocnienia efektu polecam opalić się szlugów i opoić kawą. Efekt wzmocniony. Dziewczyny po kilku dniach takiej kuracji mają naturalne cienie na powiekach 🙂

  0

  0
  Odpowiedz