Żałoba

Szlak jasny mnie trafia jak widzę, że jest znowu żałoba narodowa. Jak umarł papież przez cały tydzień nie było nic innego tylko to, że umarł. Mam wielki szacunek do jego śp osoby ale czy świat nie byłby piękniejszy bez pierdolenia w koło Macieja o tym samym? Druga sprawa – co mnie interesuje pogrzeb jakichś lotników? Czy wy jesteście chorzy robić sensacje z pogrzebu? Na koniec rodzynek – Jackson. Dzień przed śmiercią wszyscy mieli go głęboko w dupie, nikt się do słuchania jego płyt nie przyznawał. Po śmierci nagle 90% społeczeństwa pokochało go, kupili płyty, poszli na film. Czy jak ja umrę to kupicie moje pineski, które produkuję, bo byłem zajebiście przystojny ?

25
44

Komentarze do "Żałoba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. heh, stary, nie zaczynaj w ogóle tematu żałób narodowych (czy nawet takiego pierdolenia jak po Jacksonie, bo to w sumie nie była żałoba narodowa) bo tu się komentarze krytyki nie pomieszczą! xD Owszem, mnie też wkurwia wprowadzanie jej za każdym razem gdy zginie większa liczba osób. Takie sytuacje mają miejsce CODZIENNIE, a po prostu tylko niektóre są nagłośnione (nie wiem na jakiej podstawie wybiera się tą elitę). Co innego z papieżem. Mimo mojego ateizmu, jakoś potrafiłem to zrozumieć. Poza tym to była pierwsza żałoba narodowa, na którą w ogóle zwróciłem uwagę. Potem ją wprowadzali przy byle okazji (przepraszam rodziny ofiar, nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób Was obrażać, ale kurwa, przecież to tylko umniejsza powadze takiej sytuacji). Śmierć celebryty – nie pytaj, znoszę to dość dobrze, ale dzisiaj też mam już DOŚĆ piosenek Jacksona (tylko kurwa jakoś jak Cliff zginął to MetallikI chuje nie puszczali xD)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. zgadzam się z przedmówcą…

  a co do autora: ja kupię xD, ale chociaż ładne są?

  0

  0
  Odpowiedz
 4. a jesteś zajebiście przystojny?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. o już chuj, dobrze napisane, mnie też to wkurwia okrutnie. po śmierci każdy będzie sławny i każdego pokochają, ja Jacksona nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubić, bo to dla mnie żałość na całość, pozdrawiam

  0

  0
  Odpowiedz
 6. pineski kupię i chętnie ci wysypie pod tyłek, żeby ci się wygodnie leżało, chyba że cię na stojąco pochowają 🙂

  0

  0
  Odpowiedz