Żałuję

Żałuję, że nasz kraj niedługo zginie i nie pozostanie po nas nic, żałuje że kobiety w Polsce i naświecie są trute przez korporacje światowe poprzez randap, pryskany na bawełne z której zrobione są min. podpaski. Żałuje, że płodność naszego narodu na przestrzeni lat zmalała od zakończenia pierwszej wojny światowej z 75% I obecnie wynosi 7% żałuje, że moje pokolenie nie będzie miało dostępu do naturalnego zdrowego Polskiego jedzenia, tylko do zatrutych ochłapów które są nam serwowane w supermarketach i przetworzonej żywności. Żałuje, że człowiekiem gardzi człowiek i ludzie ludziom zgotowali ten los. Czy tak musi być ? Czy jest dla mnie i dla nas rodacy jeszcze jakaś nadzieja na przetrwanie i uniknięcie zagłady naszego kraju, naszych kobiet, naszych dzieci ? Od zatrutego powietrza, zatrutego jedzenia, od polityków, wojen, głodu, bólu, wyzysku, cierpienia, upadku człowieczeństwa ? Kiedy wreszcie się obudzicie !! I powiecie dość , kiedy przestaniecie się między sobą kłócić rodacy i zeozumiecie, że w jedności jest siła, a nie w podziałach ?? Jeśli choć jedna osoba zrozumie mój przekaz to będę wdzięczny, dzisiaj siedzimy przed naszymi komputerami, w cieple mamy wszystko czego potrzebujemy ( teoretycznie) a co jeśli kiedyś się to skończy i nie będzie dokąd pójść ? Zostaliśmy ograbieni z godności, przemysłu, rolnictwa i jesteśmy skazani na korporacje wyzyskujące ludzi i marionetki- polityków rozkradających wasze ciężko zarobione pieniądze. Walczcie o swoje jeśli jeszcze potraficie.

94
32

Komentarze do "Żałuję"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak wszystko pierdolnie to przynajmniej tacy jak ty wyginą w pierwszej kolejności. I nikt po was nie będzie płakał.

  1

  5
  Odpowiedz
  1. Aja absolutnie nie zaluje ze ten pseudo-kraj jakim jest polska ..zniknie.Od 400 lat
   ten kraj jest na kroplowce.

   0

   0
   Odpowiedz
 3. Raczej. Bo mamy czasy ze wszystko ma sie zgadzac na papierze a rzeczywistosc to czysta fikcja. Niby wszystko spelnia normy i jest ekologiczne a jeszcze nigdy nie bylismy legalnie tak truci jak obecnie. Ludzkosc zmierza szybkim krokiem ku swojej zagladzie i niestety calej planety..

  3

  1
  Odpowiedz
 4. Jebac twoj kraj polska kurwo

  2

  4
  Odpowiedz
 5. Żałuję, że mnie trują, ale nie żałuję, że trują innych. W sumie to zgadzam się z iluminatami i uważam, że ludzie to bydło.

  5

  1
  Odpowiedz
 6. Gdybyś Jankesa spytał czy dla jebanej biednej polski jest jeszcze nadzieja bez zawahania odpowiedziałby by ci że nie, otóż dzicz może oczyścić tylko pożar a jak sam słusznie zauważyłeś polacy to w większości bezrozumne brudne zwierzęta które za 5 zł zjadły by własne gówno bez wyrzutów sumienia ich znienawidzony polityk rzuci im ochłapek typu 10 zł więcej do renty to już biegną jak stado antylop do urn głosować chorągiewki więc niestety nie ma nadziei a tym szybciej ten chlew spłonie tym lepiej dla nas i naszych dzieci polaki biedaki buraki

  8

  1
  Odpowiedz
 7. Zachód powinien zamknąć się na Polaków, a przynajmniej znacznie ograniczyć ich emigrację. Może wtedy zamiast uciekać z Polski, Polacy by zaczęli walczyć o swój kraj. Przestaliby popierać bandę złodziei, przez którą jest źle w naszym kraju.

  7

  1
  Odpowiedz
 8. Jest nadzieja! Po pierwsze, każda musi mieć wygoloną i każdy musi mieć wygolonego i wygolone.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Proponuję zjednoczone walenie chuja

  3

  1
  Odpowiedz
  1. Walenie chuja od granicy do granicy.Razem z ksiedzami bijemy konie.Ja tobie ty mnie.

   0

   0
   Odpowiedz
  2. Walenie konia od granic do granic.Pokazac w TVP.

   0

   0
   Odpowiedz
 10. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Musisz poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem. Poznasz smak gumy, to ci przejdzie.

  0

  1
  Odpowiedz
 11. Wiem co czujesz.NWO i 447 zniszczą nas.

  2

  1
  Odpowiedz
 12. Jesteś debilem.
  Niech zgadnę… Tzw. narodowiec? Narodowiec czyli ktoś sto razy głupszy od pisiorów z sekty rydzyka.

  6

  2
  Odpowiedz
 13. Kópje zpżengło łod Rzóka.

  1

  1
  Odpowiedz
 14. Na to składa się bardzo wiele czynników. Najpierw rodzice wyjeżdżają i zostawiają dzieci wujkom, dziadkom itd. Zamiast pomagać się rozwijać to zrzuca odpowiedzialność na szkołę tam się zaczyna jazda bo patologia miesza się z normalnymi uczniami i wszyscy do jednej klasy/szkoły chodzą. Wyrasta pokolenie, które uważa że im się wszystko należy bo nie nauczono ich na nic zarabiać własnoręcznie, a w rodzinach waśnie polityczne i nie myśli się o przyszłości gospodarczej tylko o tym byle jak najwięcej swojej dupie ukraść. Nie wiem, które pokolenie to zatrzyma o ile w ogóle, ale na pocieszenie dodam że za 4 miliardy lat słońce pierdolnie i wszystko chujnia strzeli i nic tu nie będzie. Żyj zdrowo i szczęśliwie szkoda czasu na przejmowanie się losem innych albo dołącz do jakiegoś ugrupowania jeśli czujesz potrzebę wniesienia coś do społeczeństwa.

  2

  0
  Odpowiedz
 15. Skoro wszystkiego żałujesz, weź 3 stówy do łapy, CV w zęby i zgłoś się o 6 rano pod bramą naszego Łódzkiego Wydziału Fabrycznego. Odźwierny zaprowadzi cię na taśmę próbną, na której nie produkujemy finalnych produktów. Jeśli potrafisz jebać ofiarnie, rytmicznie i pokornie, z mordą przy ziemi, dostaniesz tę tyrę. Wówczas przestaniesz martwić się podpaskami kobiet, płodnością, zagładą i innymi pierdułami. Po 12-godzinnej szychcie będziesz myślał tylko o tym, by pierdolnąć się na siennik w baraku, gdzie za ścianą napierdalają maszyny i zasnąć kamiennym snem. A w weekend zachlać ryja wódą z biedry. Niczego nie będziesz żałował. /Mesio
  P.S. Skąd żeś wytrzasnął takie dane o płodności, jakie 7%…

  7

  1
  Odpowiedz
 16. Jakiego naturalnego , zdrowego , polskiego jedzenia? To świństwo w supermarketach to niby skąd jest? Z Uzbekistanu? To Polacy sami robią to gówno i trują sami siebie…

  4

  0
  Odpowiedz
 17. nie kraju tylko świata. a pozatym nasze jedzenie nawet te z supermarketów jest jeszcze super w porównaniu z tym w usa. Tam wszystko ma o połowę cukru i tłuszczu więcej. Ta sama nutella ma iles tam gram tluszczu i cukru wiecej. Itd

  3

  1
  Odpowiedz
 18. No gamoniu, Prezes EURO Mebel powie Ci, że Ameryki nie odkryłeś. Ale ogólnie to jest równia pochyła, wszystko idzie ku upadkowi. Kurestwo, pedalstwo, nadmierna konsumpcja, jemy gówno. To wszystko poszło za daleko, to są zmiany nieodwracalne. Zobacz, małe dzieci mają nowotwór. I co z tego, że z masą chorób ludzie sobie poradzili. Poza tym władza. Celem telewizji jest zidiocenie ludzi. Robi się samochody autonomiczne po to, żeby w przyszłości każdy debil mógł poprowadzić auto. Ostatnio Prezes idąc przez centrum, widział dziewczynę, która prowadziła auto z nosem w telefonie. Prezes nie wie, czy pisała smsa, czy co….Kurwa, brak słów…. Kolejny przykład. Jakaś tępa dzida pyta w Internecie co może ze swojej strony zrobić, żeby urodziła się dziewczynka, a nie chłopiec….Prezes trochę zszedł z tematu. Ale na zagładę składa się wiele czynników. Ale jeżeli chcesz zapomnieć o tych aspektach – zapraszam pod bramę EURO Mebel. Tu głównym Twoim zajęciem będzie niewąska tyrka. Ona będzie całym Twoim światem. Nie będziesz miał czasu na takie rozkminy, po 16- tu godzinach tyrki będziesz marzył o jebnięciu się wreszcie na wyro. Dojazd do nory pekaesem, Argus Mocny w ręku, wyżłopany w drodze. W chwilach wątpliwości stróż Antoni zmotywuje Cię kopem w zad i lub łykiem niedopędzonego samogonu, którego trzyma w swej budce (myśli, że Prezes nie wie) i popija sobie w wolnych chwilach. Twierdzi, że po butelce tego wątpliwej jakości płynu jest żywszy podczas nocnej zmiany….

  1

  1
  Odpowiedz
 19. Jest nas, ludzi, po prostu za dużo. Bez chemii, nawozów, nowoczesnego rolnictwa nie wyżywisz tylu gęb. Pezy naturalnym, oczywiście zdrowym rolnictwie – większość by głodowała. Więc – wolisz głodować czy jednak pójdziesz do biedry po coś do wpierdalania?

  2

  1
  Odpowiedz
 20. Trafiłeś w samo sedno, ale poproszę o źródło odnośnie płodności polaków

  0

  0
  Odpowiedz
 21. To jest prawdziwa chujnia. Chujnia Polaków jak i innych nacji. Tworzy się globalny obóz koncentracyjny zwany dla niepoznaki Ziemią 🙁

  3

  0
  Odpowiedz
 22. Żałuję że mnie nie stać na samochód, nawet na zardzewiałego mesia 190 i muszę jeździć ZKM

  1

  0
  Odpowiedz
 23. Chuj w to wbij, sraj ta to luźną sraką i idź do pracy w Euro Mebel gamoniu!

  0

  1
  Odpowiedz
 24. Gkosuj na PiS

  0

  1
  Odpowiedz