Zamachy

Nosz kurwa jego mać, kolejny zamach. Nie żyje 81 osób i ponad 100 jest rannych. CO TU SIĘ DZIEJE? No powiedzcie mi, jak można wjechać w tłum ludzi ciężarówką, no kurwa jak? Przecież oni nas jawnie atakują, od bodajże 2 lat. A co na to „wielcy” politycy? A no nic. Przyjmują ich jeszcze więcej(oczywiście mówię ciągle o „uchodźcach”). Jedni kurwa biją po twarzy kobiety i je gwałcą. Drudzy wysadzają się w imię pedała allaha i zabijają dziesiątki ludzi. No pomyślcie sobie, że mieszkacie we Francji i boicie się wyjść z domu, bo ktoś się może wysadzić lub was zajebać w imię pedała. To nawet nie jest nienormalne i chore, po protu brak słów. Może jestem za młody, nie wiem. Wyjaśnijcie mi kurwa dlaczego nadal ich przyjmujemy do Europy? Bo co? Bo udają jacy to są smutni? Czy dlatego, bo pokazują te skurwiałe ciapate cierpiące dzieci. No kurwa naprawdę nie wiem. Powiedzcie mi, proszę. Może państwa mają w tym jakiś interes? No jak można przyjmować terrorystów? To tak jakbym do domu wpuszczał złodziei. No po chuj to? Pewnie nic by mnie nie obchodził jakiś rzucający się brud, ale to jest jawny atak. Jeśli nie zamachy, to ja nie wiem kiedy politycy przejrzą na oczy, bo ludzie teraz nie mają żadnej władzy i tylko na nich mogą liczyć. No jak można wjechać w tłum bezbronnych ludzi? Kurwa, wyjaśnijcie mi to, proszę.

55
14

Komentarze do "Zamachy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ponieważ należe do illuminati to ci powiem: merkel i inne gówna przyjmują brudasów specjalnie żeby zdestabilizować kraje i doprowadzić do wojny, żeby ukryć zadłużenie swoich krajów.

  13

  4
  Odpowiedz
  1. ty kurwa należysz…

   0

   0
   Odpowiedz
 3. mieszkałam we francji i na uczelnie chodziłam z gazem i scyzorykiem. 3 razy mnie próbowali ubogacić kulturowo, i nie uchodźcy, tylko „doskonale” zasymilowani afrofrancuzi.

  23

  1
  Odpowiedz
  1. ten kto dał ci minusa to pewne ktoś kto chciał cię ubogacić kulturowo, droga pani.

   1

   0
   Odpowiedz
 4. „No powiedzcie mi, jak można wjechać w tłum ludzi ciężarówką, no kurwa jak?”

  Normalnie, patałachu. Wciskasz gaz do dechy i sruuuuu… Co za problem? /Mesio PS. Wyjaśnienia zaś nie ma i nie będzie, bo głupoty (czy to jakiegoś pierdolca religijnego czy głupiej kurwy (czyli polityka) nie da się wyjaśnić racjonalnie. Poza tym sami sobie wybieracie takich, bo, motłochu, sami bezdennie głupi jesteście. 95% nie powinno mieć prawa głosu dla własnego dobra.

  21

  5
  Odpowiedz
  1. Zaskocze cie, Mesiu, wyjasnienie istnieje… Wielka Hameryka ma to w interesie, albowiem ich pozycja supermocarstwa zaczyna sie pierdolic – Chiny rosna, Rosja poczyna sobie coraz smielej… a co wiecej, prawdopodobny jest sojusz miedzy nimi. Co robi USA? Na wypadek tego burdelu próbuje zabezpieczyć tyły, wzmacniając nacjonalistyczne nastroje w Europie, tak aby w razie czego polaczki i tym podobne rzucily sie na ruskich, pomagajac tym samym wujkowi samowi. Fanatycy fanatykami, a polityka polityką.

   3

   2
   Odpowiedz
   1. „Zaskocze cie, Mesiu, wyjasnienie istnieje…”

    Zaskoczę cię, patałachu. To wyjaśnienie jest bzdurne. Jankesi mają swoje za uszami, ale nawet oni świata nie są w stanie kontrolować i ustawiać pod swoje dyktando. Myślisz, że im na rękę jest ktoś taki jak Erdogan w Turcji? Oni pierwsi chętnie by przyklasnęli, gdyby pucz się udał. Może nawet po cichu dali puczystom błogosławieństwo. A po fakcie co? „Jesteśmy bardzo zaskoczeni. Erdogan ma nasze pełne poparcie.”

    Nikt nie jest w stanie tego wszystkiego ogarnąć. Owszem poszczególne potęgi robią coś dla jakichś swoich korzyści, ale takich na krótką metę i bardzo wąsko pojmowanych. To tylko przyczynia się do większego burdelu. Ale nie jest kontrolowane. A burdel będzie coraz większy, bo nikt nad tym nie panuje. Wszędzie rządzi już tylko motłoch z ulicy. A on jest tępą szarą masą, która bladego pojęcia o niczym nie ma. Przywódcy zaś są totalnie ogłupiali. Nie panują nad motłochem, nie mają jaj, wizji i chęci, bo to ludzie z przypadku -banda cwaniaków, która, obiecując frajerom cuda, dorwała się do koryta i tylko koryto jest istotne. Dlatego oni nawet nie wiedzą, co zrobić. Myślisz, że taki Cameron się spodziewał, że Brytania wyjdzie z UE (i ze koniec końców się rozleci)? A przecież sam wpadł na pomysł referendum, bo chuj go obchodziło co jest istotne dla interesów brytyjskich, myślał tylko, że to mu zaklepie poparcie i stołek pod dupą, co da mu możliwość kręcenia lodów i podymania sobie jakiejś co ładniejszej kurewki z Downing Street 10. Że Obama się spodziewał, że mu Ruscy numer na Krymie i w Syrii wytną? Że Merkel się spodziewała takich hord muslimów? Że Putin chce zubożony sankcjami naród za mordę trzymać dla samego chcenia?

    Nikt tego już nie kontroluje. I to jest właśnie najgorsze. Jesteśmy plus minus w takim momencie, jak Ruscy przed rewolucją październikową. Może być tylko gorzej. /Mesio PS. Panu twojemu po tym się odechciało PS-a…

    7

    4
    Odpowiedz
 5. Jeszcze niedawno w Europie Niemcy zagazowali kilka milionów Polaków – widziałeś coś takiego w krajach arabskich? W Polsce 300 lat temu katolicy robili pogromy na protestantach. Czy my się jakoś specjalnie od nich różnimy? W Iraku i Syrii giną setki tysięcy ludzi. To aż dziw, że jest tylko tyle zamachów odwetowych w Europie. Wyobraź sobie, że zbombardowali (USA albo Rosja) szpital w Syrii gdzie byłeś z całą rodziną i tylko ty przeżyłeś. Czy nie wstąpiłbyś do ISIS?

  18

  7
  Odpowiedz
 6. Gdyby usa nie napadał na kraje arabskie to by nie było masowej ucieczki arabów do krajów europejskich w celu uchronienia siebie i rodzin przed straszliwą pożogą wojenną.Taki Saddam i Kaddafi trzymali muslimów krótko i był spokój i ład więc nikt nie musiał spierdalać do europy na łódkach bo nie było ku temu powodów,ale nie,bo musiał przypętać się ten „miłośnik pokoju” i „obrońca demokracji” i wzniecić haos,pożogę,wylać morze krwi i doprowadzić do ruiny miasta i wsie,no ale jak wspomniano wcześniej usa to „obrońca pokoju” i „miłośnik demokracji”,więc słowa złego o nim powiedzieć nie można,bo jak tak można mówić o kimś kto chce dobra wspólnego i żeby ludzie żyli szczęśliwie,i co z tego że trzeba wylać może krwi,zbombardowac całe miasta i rozpętać chaos i rozpierduchę,nikogo to nie obchodzi bo przecież usa chce dobrze dla wszystkich.

  16

  0
  Odpowiedz
 7. Skutki zamachów są takie że zwiększa się inwigilacje,narusza się bez skrępowania czyjąś prywatnośc poprzez podsłuchy,billingi i to za przyzwoleniem ludzi,bo to w końcu dla ich „dobra” i „bezpieczeczeństwa”,pozatym można uciszać tych którzy nie wierzą w oficjalne wersje zamachów i mówią o tym głośno i nie są nastawieni wrogo do imigrantów i w ogóle arabów,można też ich zagłuszać,zastraszać,usuwać ich blogi,wsadzać do więzięnia,ma się w końcu pretekst do atakowania niepokornych i wrogich usa i izraelowi krajów,bo przecież tam jest siedlisko i wylęgarnia terrorystów więc usa i podnóżki będą miały potężne poparcie i przyzwolenie opini publicznej na kolejne bandyckie okupacje,no i oczywiście takie merkele mogą sobie odetchnąc z ulgą bo nikt nie będzie im patrzył na ręce,bo wszyscy będą zajęci zagrożeniem ze strony islamu.

  6

  2
  Odpowiedz
 8. Też zastanawiam się jaki cel mają kraje europejskie przyjmując to bydło do Europy. Oni się nie asymilują, oni tworzą własne „kółka zainteresowań” wystarczy popatrzeć co się dzieje w Niemczech. Turki siedzą od 2-3 pokoleń w Niemczech i pracują (daj Boże) tylko faceci. Baby siedzą w domu i „wychowują” 4-6 a nawet więcej dzieci. Żyją z zasiłków, w domu mówią po turecku więc dzieci nie są w stanie poprawnie mówić po niemiecku, łażą w tych szmatach po ulicach , taka to „asymilacja” mam nadzieję, że u nas do tego nie dojdzie, że nie obudzi mnie pewnego pięknego dnia wycie z meczetu jakiegoś ciapatego śmiecia.
  Dla mnie mogą się oni wszyscy powysadzać, nie żal mi ich bachorów, ponieważ wyrośnie z nich takie same bydło jak z ich ojców i dziadków. Nawet ich dzieci adoptowane do cywilizowanych krajów, lub urodzone w normalnych krajach mają nasrane w głowach i wstępują do organizacji terrorystycznych. Won z tymi kozojebcami z Europy , potrzeba nam następnego Sobieskiego a nie tych rządów tych miękkich wacków i głupich cipek z ich „herzlich willkommen”

  17

  3
  Odpowiedz
  1. „nie żal mi ich bachorów, ponieważ wyrośnie z nich takie same bydło jak z ich ojców i dziadków”
   Dokładnie to samo pomyślałem, jak te skurwysyny medialne zaczęły grać na emocjach, bo dzieci…

   8

   2
   Odpowiedz
   1. Dzisiaj widzisz biedne, płaczące, zasmarkane maluszki a za kilka lat ty będziesz płakać jak taki gnój wysadzi się w tłumie i zabije twoje dziecko, matkę, siostrę czy przyjaciela. Oni mają w dupie kobiety i dzieci. Zostawili zapakowany bachorami autokar w upale w Niemczech i sami poszli dalej do Szwecji chcieli się przedostać a dzieci im przeszkadzały w podróży. Zostawili je bez wody, jedzenia 2,3, 6 letnie dzieci całkiem same. Dla nich to jest nic, zrobią nowe.
    Co do naszej religii…owszem przeszłością ciężko się pochwalić, ale my się zmieniamy i nasza religia nie jest taka jak przed 100 laty a u nich? U nich czas się zatrzymał. Żyją według „zasad” sprzed 200 lat. Poślubiają 8 letnie dziewczynki, gwałcą je i to są dla nich normy i tego się nie zmieni.
    Jeśli weźmiesz małego wilczka z lasu i wychowasz z psami nigdy nie będzie psem. Weźmiesz małego moslemskiego szczeniaka i nigdy nie zrobisz z niego człowieka.

    14

    2
    Odpowiedz
   2. A poza tym w dobie przeludnienia, na chuj im tyle dzieci. Może to się da jakoś ograniczyć.

    1

    0
    Odpowiedz
 9. Kiedyś dojdzie do tego że będziemy na kolorowych robić łapanki jak niemcy za II wojny światowej i do gazu. Przecież taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie

  6

  2
  Odpowiedz
  1. Będzie odwrotnie, patałachu. To oni będą robić łapanki na nas. Tyle, że nie będą gazu marnować. /Mesio PS. A co tu pisać…

   7

   2
   Odpowiedz
 10. Niczym Pan Mercedes Stephena Kinga.

  1

  1
  Odpowiedz
 11. Jakbyś zarabiał 17 tysi i jeździł mesiem tak, jak ja, to miałbyś niezłą bekę z takich patałachów jak ty. Często siedzę w podwyższonym, luksusowym i klimatyzowanym biurze na głównej hali Łódzkiego Wydziału Fabrycznego i z politowaniem, i satysfakcją obserwuję przez lustro weneckie jak robole srają żarem na uchodźców. Satysfakcja wynika z tego, że plan się udał. Siedzimy przy cygarach i niebieskim Johnym Walkerze ze ś.p. Jasiem Kulczykiem i pozostałą śmietanką (nazwisk nie będę wymieniał, bo chuj ci to powie). Siedzimy i debatujemy, gdzie można pierdolnąć następną bombkę tak, żeby nie było za dużych strat finansowych, a żeby można było odwrócić uwagę plebsu od przekrętów banksterki i skierować nienawiść w kierunku jakichś czarnuchów, którzy uciekają przed wojną. Jednocześnie każda bombka, to kolejne ustawy „antyterrorystyczne”, które pozwalają nam bardziej was kontrolować w imię bezpieczeństwa. Jeszcze ze 2 „zamachy” i będziemy wam przed wejściem i wyjściem z fabryki zaglądać do dupy, czy czegoś nie wynosicie, nie knujecie – robaki. Będziecie toczyć bitki z czarnuchami, a czarnuchy z wami i nawet się nie zorientujecie, jak was tymczasem zniewolimy, wystrzyżemy i wydymamy bez wazeliny, czarnuchów również.

  13

  1
  Odpowiedz
 12. Mnie mało szlag nie trafił jak jeszcze w nocy usłyszałem w radiu o tym, że ten skurwysyn z USA „już potępił zamach” i skurwysyn z Polski będący na emigracji też oczywiście już potępił… No kurwa…

  3

  1
  Odpowiedz
 13. To wszystko jest po to aby doprowadzić do światowego zamętu gdzie ukaże się że wszystkie rządy świata są nieudolne. Ludzie będą mieli tego wszystkiego już po dziurki w nosie a na ulicach codziennością będą religijne zamieszki i morderstwa w biały dzień. Wtedy ludzie oskarżą wszystkie rządy świata o nieudolność i sami nakażą aby pojawił się jeden przywódca. Pojawi się wtedy człowiek, który poda się za zbawiciela i będzie czynił cuda oraz nakarmi biednych. Ludzie otrzymają mieszkania i jedzenie ale będzie jeden warunek: oddanie pokłonu zbawicielowi oraz przyjęcie na czoło lub rękę specjalnego znaku umożliwiającego nie tylko identyfikację ale także będzie to środek płatniczy. Kto odmówi przyjęcia „dobrobytu” za pokłon i znak umrze. Człowiek ten będzie czynił takie niesamowite rzeczy że po tym całym chaosie ludzie ogłoszą że to sam Jezus przybył na ziemię ale to nie będzie Jezus tylko antychryst, za którym pójdzie prawie cała ziemia. Wy dzisiaj się z tego będziecie śmiać ale ludzie, którzy od dawna analizują wszelkie wydarzenia światowe na tle biblijnych proroctw są śmiertelnie poważni. Biblia powstała na dłuuugo przed powstaniem kościoła i to że kościół sobie zawłaszczył Słowo Boże nie oznacza że jest jego właścicielem. We wcześniejszych latach za czytanie Biblii kościół zabijał a dzisiaj kiedy Biblia jest ogólnodostępna ośmiesza ją swoim zachowaniem co powoduje że ludzie nie potrafią odróżnić prawdy od kłamstwa taki jest zamęt. Niech Jezus otworzy wam wszystkim oczy. Ja nie należę do żadnego kościoła, sekty itp i wierzę w prawdziwego Boga. Mam nadzieję że wy także uwierzycie i to jeszcze zanim będzie za późno.

  3

  2
  Odpowiedz
 14. Za strzelaninę w Monachium jest odpowiedzialny 18-latek z niemieckim i irańskim paszportem

  macie następne ścierwo

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Głosujmy na prawicę, to wtedy nie będzie problemu z imigrantami (szczególnie islamskimi). Tak, wiem, prawica to zazwyczaj chamy bez grosza kultury, no ale głosując na kulturalnych polityków, będziemy prędzej czy później mieli na karku to ścierwo z „bliskiego” wschodu. Tolerancja, święta rzecz, no ale nie wobec czegoś takiego jak islam.
  Nie dla islamizacji Europy. Europa tylko biała i chrześcijańska.

  0

  0
  Odpowiedz