Zamienić cyrk w kabaret, czyli o prawdziwej Polsce

Pis? Po? Srali muszki będzie wiosna… Ludzie, zdejmijcie wreszcie te klapki z oczu! Wyłączcie telewizory i idźcie na wybory, bo nie o taką Polskę walczono. Czuję się naprawdę bardzo mocno zażenowana widząc wyniki sondażu. Odpowiedzcie jasno na pytania, chcecie wolny rynek czy być na sznurku w rękach jakiegoś urzędasa jak pajacyk? Czy naprawdę satysfakcjonuje was stan naszych polskich szkół, przedszkoli, szpitali i przychodni? Sprywatyzujmy to, dlaczego mamy jeszcze płacić za takie traktowanie? Ile tutaj wpisów do tego się odwołuje. Zamierzacie resztę życia spędzić w kolejkach, żeby iść do lekarza (z nazwy, z powołania na pewno nie, przepisywanie antybiotyków w ciemno i cała masa przykładów) i iść do apteki (to, co macie na recepcie jest drogie, bo lekarze podpisują pewne umowy z firmą produkującą dany lek bądź wprowadzającej na rynek) za marne wasze emerytury? Zdajecie sobie sprawę, że idąc tą drogą, która idziemy nasze emerytury będą o połowę niższe? Mniej urzędników, agencji, licencji i pozwoleń. Chcę wybudować dom na mojej działce za moje pieniądze i jeszcze muszę się pytać o pozwolenie? Podatek VAT, obszaru nieruchomości, akcyzy, osobisty? Obniżmy do minimum. Oko za oko, ząb za ząb. Wyroki? Mamy czekać na sprawiedliwość do usranej śmierci? Po fakcie od razu przystępujemy do działania i na sznur z mordercami, bo teraz jedynie nadzieja wisi na drzewie. Oddaję głos na Kongres Nowej Prawicy z Januszem Korwinem-Mikke na czele i spierdalam do Norwegii. Polaku, nie daj się zrobić w chuja. Quo vadis Polonia?

85
88

Komentarze do "Zamienić cyrk w kabaret, czyli o prawdziwej Polsce"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Słowiańska rasa to największe ścierwo którego można pożałować rzygam tym świńskim chłamem i żałuję że urodziłem się słowianem a na dodatek polakiem, mogłem urodzić się jako Japończyk lub Japonka… komentarz do teledysku „my słowianie”

  0

  0
  Odpowiedz
 3. „Oddaję głos na Kongres Nowej Prawicy z Januszem Korwinem-Mikke na czele i spierdalam do Norwegii” – Wyjeżdżasz robić u arabusów za granicą, ale na przypadkowego oszołoma zagłosujesz, żeby dojebać reszcie rodaków? Świetny przykład typowej polaczkowości. Serdeczne wypierdalaj i nie wracaj.

  PS. Wybory w tym kraju to jedna wielka farsa. Nie dość, że nie ma na kogo głosować, to jeszcze jakaś banda emigrantów, zawsze musi zawyżyć ich „pseudo” wynik.

  1

  0
  Odpowiedz
 4. LUDZIE ZARYZYKUJCIE W KOŃCU ZAGŁOSUJCIE CHOCIAŻ NA JKM A NIE TYLKO TE JEBANE PIS I PO !!! BO TA POLSKA ZDECHNIE !!!

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Ja również głosuję na KNP. Fakt są kwestie w których nie popieram Pana Janusza, ale nikt nie jest idealny. PO, Pis, SLD i ci wszyscy mięli już swoją szansę. I co? I chuj! Wolę głosować na Korwina, zawsze to coś innego niż te skurwysyny, tyle lat lecą z nami w chuja… Jak to jest możliwe?! A więc Polacy obudźcie się i głosujcie, jak nie na Korwina to na to na kogo innego, byle by NIE na te Po Pisy SLD Palikoty i inne chujostwa! Ktokolwiek tylko nie oni.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Po co jeszcze czekasz? Spierdalaj już teraz.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Chociaż sam zamierzam zagłosować na tę partię, powiem tak – spierdalaj stąd z takimi reklamami, ale już!

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Europa ( włączając Polskę ) jest już tak popierdolona, że tego do mojej starości nie uda się naprawić, gdyby zacząć od teraz.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jeśli liczysz, że Korwin coś zmieni, to natniesz się tak samo jak na całej tej swołoczy z PO-PIS-em na czele. Korwinek to taki sam dziad jak i reszta, tylko żeby się wyróżnić od pozostałych, to przybrał nieco inne piórka niż reszta u koryta i na tym bazuje. Dwa argumenty za moją tezą. 1. Kilkanaście lat temu Korwinek szczekał, że osoby publiczne powinny być transparentne dla społeczeństwa. Traf chciał, że jakiś krótki czas później dostał nożem w brzuch. I co się stało? „”Nie wyjaśnię prokuraturze okoliczności zdarzenia” – oświadczył Korwin-Mikke na poniedziałkowej konferencji prasowej. Według niego wypadek, któremu uległ, „jest jego prywatną sprawą”. „Nawet osoba publiczna ma prawo do prywatności” – dodał.” Ergo: zmiana poglądów, jak mu tylko wygodnie. Czyli nie licz na zmiany, które obiecuje, bo wyjdziesz na tym jak na 3 mln mieszkań Kaczyńskiego i 15% podatku liniowym Tuska. 2. Korwinek kiedyś miał w partii niejakiego Przemysława Wiplera. To latawiec po partiach w rodzaju Rycha Czarneckiego. Od UPR przez PiS do jakiś kanapowych partyjek. Czemu o nim wspominam? Bo odkąd okazało się w sondażach, że partyjka Korwinka ma szanse na niezły wynik w wyborach, to Wiplerek złożył prośbę o przyjęcie do partii Korwina-Mikkego. A Korwinek latawca przyjął z otwartymi rękami. To co? Liczysz, że coś się zmieni, skoro mordy te same tylko pod innym szyldem? O tym, że Korwinek poobsadzał listy wyborcze swoją rodziną oraz o tym, że jak go wypieprzyć chcieli ze stołka szefa UPR-u, to się zabarykadował w gabinecie, by koryta partyjnego nie oddać, nawet nie ma co wspominać. Korwin to taka sama swołocz jak reszta. Niestety, bo przydałoby się, żeby w tym burdelu ktoś w końcu porządek zrobił. Cała gadka Korwina to kiełbasa wyborcza przeznaczona dla tych, którzy mają dość dotychczasowego burdelu. A Korwinek to bezkarnie może klepać od lat z dwóch powodów. 1. Bo nic go to nie kosztuje. 2. Bo po części jest to sensowne, tylko, że on tego nie zamierza nigdy zrealizować. Dlaczego? Patrz wyżej.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Główną cechą polityków nie jest umiejętność zarządzania, ale przekonanie wyborców że to właśnie przeciwnicy tego nie potrafią, ten twój wąsaty Janusz też nie jest wyjątkiem, zwłaszcza że w stanie wojennym wychwalał w „Polityce” i innych organach władzy ludowej sztywnego generała w ciemnych okularach za to jak świetnie rozprawił się z opozycją. Chodzi mu tylko o 54 tysi pensji europosła plus 27 na prowadzenie biura poselskiego i w chuj innych przywilejów i darmowych świadczeń z tego tytułu, więc niech się zajmie tym co mu najlepiej wychodzi, czyli grą w karty. Jeżeli wierzysz że jakiś polityk będzie realizował to czym chce kupić wyborców, to tak jakbyś wierzyła że trafisz szóstkę w totka bez wysłania kuponu. Obecnie niemal w każdej sportowej grze zespołowej na poziomie reprezentacji poza może piłką nożna, mamy selekcjonera z zagranicy, może władze naszego kraju i prezydenta też warto by poszukać za górami, za lasami, za dolinami?

  1

  0
  Odpowiedz
 11. spróbuj się jakoś wysrać…..

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Ja tez glosuje na KNP. Mam dosc tych wszystkich ryjow z PO, PiS, SLD i innych stworów tworzonych po to, aby sie dluzej utrzymac przy… wladzy? Nie, przy naszych pieniadzach i spolek skarbu panstwa.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Wszystko ok poza dwoma rzeczami: znam przykłady gdzie ludzie się pobudowali na terenach zalewowych, więc pozwolenia nie są dla czyjegoś widzimisię. A jkm to prawiczkowy faszysta i cham, uważa się za nieomylnego i że wszyscy nie mają racji hahaha. Jeden już chciał sprawować władzę BEZPOŚREDNIO, no ale niestety się nie udało…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Czyli co, zamiast bawić się w sądy będziemy wieszać kogo nam się będzie wydawać? Chyba mnie właśnie przekonałeś żeby na KNP nie głosować.
  Zdajesz sobie sprawę że w libertariańskim porządku korporacje, w tym koncerny farmaceutyczne, będą jeszcze silniejsze niż teraz?

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Sam idź odrazu na sznur stulejarzu

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Tak tak głosuj na tego proputinowskiego szaleńca, który najchętniej strzelałby do ludzi którzy mu nie podchodzą. Spierdalaj do norwegii podcierać dupska emerytom.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. chuj mnie to

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Oddajesz głos i sp…. do norwegii. Acha. Pani już dziękujemy.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Z tym oddaniem głosu i spierdoleniem za granicę to strzeliłaś sobie w kolano…

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Nim oddasz głos.. spierdalaj, wypierdalaj!

  0

  0
  Odpowiedz
 21. 5/5 szkoda ze takich osób jak Ty jest w Polsce tak mało….

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Zupełnie jakbym ja sam to napisał. Zgadzam się z Tobą całkowicie. Jednakże w Polakach zaobserwowałem pewną rzecz. Polaków już tak długo historia kopała po dupie, znaczy się głównie kopały nas kraje sąsiadujące z nami na zachodzie i wschodzie (domyślni będą wiedzieć 😉 ), tak długo, że Polacy są zmęczeni. Zawiść do sąsiada, robienie bólu dupy, donoszenie to są wszystko cechy zaszczepione nam na przestrzeni dziejów. Jesteśmy tym wypaleni prawie, że do cna. Ten naród umiera. Jedyne czego się tu chce to tak na prawdę spokojnej śmierci gdzie politycy będą z nas powoli spijać ostatnie soki aż do sucha, a potem gdzieś spierdolą a my sami będziemy mieli bardzo względne poczucie spokojnej wegetacji. Niestety taka jest tutaj prawda. Oby pojawiła się jakaś iskra, która nagle doda Polakom energii…
  Pozdrawiam Wszystkich nawet Mesia i Kolesia od doktoratu 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Teraz jak będzie powódź to kaczka i donald zamiast coś z tym zrobić (obiecane wały w nieskończoność ) to wykorzystują to i zwalają na siebie winę. Boże to jest dopiero żenujące

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Szkoda ze jakoś naród tego nie widzi na wyborach powinna być frekwencja 0,000% to moze chuje z rządu by sie kapneli ze coś jest nie teges

  0

  0
  Odpowiedz
 25. Znaczy się głosujesz na liberałów i wyjeżdżasz żyć do socjalistów. Logiczne, nie powiem…

  0

  0
  Odpowiedz
 26. ktoś się naoglądał Cejrowskiego widzę, jasne, najlepiej uciec do Norwegii, świetne podejście do ratowania kraju, trochę samozaprzeczenie

  0

  0
  Odpowiedz
 27. Głosujesz na Kurwina i spierdalasz do Norwegii. AHA KURWA NO TO NIEŹLE

  0

  0
  Odpowiedz
 28. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Wyjeżdżam, bo nie chcę być tutaj okradana, a tam spokojnie i bez unii za zadawalające wynagrodzenie będę mogła żyć.

  0

  0
  Odpowiedz
 29. I wspomniałam o wyjeździe tylko po to, żeby wam naświetlić do jakich życiowych decyzji zmusza mnie rząd. Nie wyjeżdżam, tylko spierdalam, bo widząc wyniki sondażów jest coraz gorzej…

  0

  0
  Odpowiedz
 30. Co macie do korwina? Jeżeli wolicie dalej miec u koryta po pis psl sld i palikota to znaczy ze efekt odmozdzania wykonany przez rzadzacych zadzialal.

  0

  0
  Odpowiedz
 31. Pamiętamy LISTA NUMER 7!!!! A czy ty już przkonałaś swoich znajomych do KNP?!

  0

  0
  Odpowiedz
 32. rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 33. a ja jestem debilem

  0

  0
  Odpowiedz
 34. a ja dzisiaj przegrałem i kogo to obchodzi

  0

  0
  Odpowiedz
 35. Tylko JKM i Nowa Prawica ; popieram !

  0

  0
  Odpowiedz
 36. tez oddam głos na korwina bo dobrze gada i sie z nim zgadzam a całą chołote po pis twój ruch sld juz dziekuje rzadzili i doprowadzili kraj do ruiny tylko kucic sie potrafia i wymyslają tematy zastepcze !!! wiec drodzy chujowicze głosowac a nie siedziec w domu na korwina z Nowej Prawicy chyba ze chcecie cały czas klepac biede

  0

  0
  Odpowiedz
 37. Też głosuję na KNP i mnóstwo osób, które znam robią to samo 25 maja.

  0

  0
  Odpowiedz
 38. To spierdalaj zanim oddasz głos.

  0

  0
  Odpowiedz
 39. Słowiańska rasa to największe błogosławieństwo którego można wychwalić kocham tych ludzi, ten kraj i żal mi niemców czy choćby bułgarów… komentarz do teledysku „my słowianie”

  0

  0
  Odpowiedz
 40. @9 Korwin by już raz u władzy, chciał wszystkich byłych komuchów zlustrować. Po kilku miesiącach były rozpisane nowe wybory… Pomyśl przez chwilę jakie bagno musi być zakopane w IPN, że lewica robi i mówi wszystko, aby tego nie ujawnić …

  Tylko JKM

  0

  0
  Odpowiedz
 41. Nie cierpię Janusza Korwina-Mikke, za wiele rzeczy, ale najbardziej za to, że popiera kapitalizm, bogaczy i wyzysk. WON

  0

  0
  Odpowiedz
 42. @42 Kompletna bzdura !!!!! W Ameryce na początku 20 wieku był kapitalizm w czystej postaci i jakoś każdy chciał tam emigrować. Wyzysk i brak szacunku do pracownika oraz niskie płace biorą się głównie z wysokiego bezrobocia. Pomyślcie, jeżeli większość pracowników można zastąpić w ciągu 1-3 dni. Jeżeli tak to po co im płacić więcej zwykłemu pracownikowi, jak na rynku jest masa bezrobotnych ? Inna sytuacja byłaby, gdyby bezrobocie wynosiło 5%, wtedy pracodawcy robili by wszystko, aby zatrzymać pracownika, gdyż znalezienie nowego byłoby o wiele trudniejsze.

  0

  0
  Odpowiedz
 43. Korwin Krul! Internetowych zjebów. A i teraz ma pewnie 10%… a huuuuj tam! niech będzie 150% poparcia w internetach! A jak przyjdzie dzień wybor 0,2% :D, „a na dnie morza żyją ru-ru-rurkowce” :D:D:D

  0

  0
  Odpowiedz
 44. @42 czyzbys byl za socjalizmem? No coz…. Widac ze len ktory chce zeby inni harowali na niego… Kolejny nierob

  0

  1
  Odpowiedz
 45. @42 – To co za problem?! Leć na Kubę lub do Koreii Północnej, tam jest twoje miejsce!

  0

  0
  Odpowiedz
 46. Żal mi cie autorze: czyż nie rozumiesz że idąc w ogóle na wybory dajesz tym pajacom siłę? głosujcie, frekwencja będzie super a te matoły dalej będą wierzyć że reklamówki typu „zrobimy to i to” działają! czy naprawdę wierzysz że mikke jest najlepszy bo tak jest w reklamie albo on powiedział? gdyby frekwencja wyniosła 5 czy 10% wtedy te pajace przestałyby marnować pieniądze na przygłupie kampanie a my nie bylibyśmy ogłupiani tego typu tekstami. Bo pan mikke jak już dojdzie nawet do koryta gówno zrobi, jak to po i pis, a wtedy z dumą ludzie powiedzą „głosowaliście na nich to macie”. Póki nie będzie żadnych dobrych polityków ja na wybory nie pójdę, bo potem te pajace dalej kręcą się w cyrku i walczą o wasze uznanie, zamiast postawić na pierwszym miejscu sprawy ważniejsze a nie walkę polityczną. i wam też nie radzę.

  p:s: zapoznaj się z niektórymi poglądami korwina, a nie tylko z paroma i nie jestem za nikim ani za pisiorami ani po

  0

  0
  Odpowiedz