Zamknięta poczta w sobotę

Kurwa, pracowałam do nocy żeby zdążyć rano wysłać dzieło. Wstałam rano i pojechałam 13 km na pocztę. Podchodzę do drzwi i co widzę? Dziś nieczynne! Kurwa, objechałam 3 agencje i też były zamknięte. Cholernym babom nie chce się pracować w sobotę! Jak ten kraj ma się rozwijać, skoro się 2 dni obija! Wracając wjechałam w dziurę na wiejskiej drodze, bo wszyscy sąsiedzi jeżdżą, ale żaden dupy nie ruszy, żeby ją trochę wyrównać. Idę więc zaraz z taczką ja, kobieta, wyspać tam piachu. Cholera wiocha!

63
102

Komentarze do "Zamknięta poczta w sobotę"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak to kurwa jest jak się robi na ostatnią chwilę.Taka inteligentna jesteś a do głowy Ci nie przyszło sprawdzić wcześniej czy będzie otwarte?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To nie te „cholerne baby” decydują o dniach otwarcia, lecz ich pracodawca.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. „Cholernym babom nie chce się pracować w sobotę! Jak ten kraj ma się rozwijać, skoro się 2 dni obija!” Skoro tak mówisz to sądzę że musisz być silną, inteligentną, ambitną,pracowitą kobietą. Jako słowiańska-polka mi nawet odrobinkę zaimponowałaś… Pozdrawiam. Rafał SUPER OTAKU i przyszły informatyk programista z policealnym-średnim wykształceniem z którego wyciśnie siódme poty.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Nie każdy ma aspirację jebać cały tydzień w pracy. To że ty jesteś korposzczurem, który życia poza swoim zasranym projektem nie widzi to tylko twój problem. A latanie z taczką ci nie zaszkodzi. Skoro lubisz zapierdalać to masz okazję się wykazać. A z kobiecością tu nie wyjeżdżaj. Ponoć mamy równouprawnienie więc czemu samą siebie ograniczasz i postrzegasz jako słabą płeć pisząc o zasypywaniu dziury w taki sposób jakby to było uwłaczające dla kobiety. Przecież z taczką zapierdalać może każdy (wolność, równość i takie tam…)
  Na przyszłość radzę nie oceniać wszystkiego swoją miarą.
  Kuba, którego znudziła już walka z wiatrakami…

  1

  0
  Odpowiedz
 6. A ty pewnie piszesz jakieś psychodeliczne wiersze „na maku”,albo rzeźbisz drewniane kutasy i uważasz,że to takie ważne i takie potrzebne.I przy tym pani wszystkich chce ustawiać,bo pani stworzyła dzieło.Dobrze,że poczta była nieczynna.Jest szansa,że to twoje gówno spóźni się do celu.Ha,ha,ha!

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Ziomek, w Kielcach jest otwarta poczta w soboty. Ale ty chyba mieszkasz we Wrocławiu, w tym zajebanym mieście pełnym ćpunów i zasrańców

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Admin, mógłbyś zadbać o poziom tej strony. Zacznij od wyrzucenia małpy do zoo, niech tam dokazuje i robi fiki-miki

  0

  0
  Odpowiedz
 9. No u mnie w mieście też jakieś czasy temu skrócili im czas roboty i teraz jest tak, pon. wt. czw. pt. 11:00 – 18:00 a śr. 11:00 – 16:00 a jak to u Ciebie wygląda?

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Te jak ty określiłeś baby tez muszą odpocząć i nie od nich to zależy kiedy mają wolne tylko od ich szefa a ty nie pyskuj i nie miej pretensji do ludzi którzy czytają twoje głupociny tylko idz sie zalić do kierownika czy kogo tam kto rządzi na tej poczcie

  0

  0
  Odpowiedz
 11. O kurwa!Mogłaś pojechać do jakiegoś miasta,tam przynajmniej jedna poczta powinna być czynna całą dobę.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jak się żyje tam, gdzie wrony zawracają, to tak bywa. Trzy stówy w łapy i staw się pracowity patałachu płci odmiennej, w naszym Łódzkim Wydziale. Pracy ci u nas nie zabraknie, w mieście będziesz mieszkać, a nie jak bydło w kurnej chacie na wsi, a do tego w drogach wewnętrznych naszego zakładu dziur nie uświadczysz. /Mesio PS. A piasek jest gównianym materiałem na łatanie dziur. Więc może i jesteś pracowita, ale wyjątkowo tępa… Ale to ujdzie. Grunt, że umiesz zapierdalać i masz te trzy otwory. Zaiste, nic więcej w przypadku baby nie trzeba.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Cholerne baby chętnie popracowałyby w sobotę żeby dorobić do marnej pensiny ale to nie od nich zależy…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. To rusz dupsko i wysyp !

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Liga Kebab Mistrzów: najlepsze drużyny, najlepsi twórcy kebabów z całego świata, najlepsze sosy i mięso. Jeden cel. Puchar Kebabów Mistrzów. Oceniani przez nieomylną Lożę Kebaba składającą się z: Jana Byczywąsa, głównego sponsora imprezy, który promuje w ten sposób Coca-Colę jako najlepszy napój do spożywania kebaba (to dla niego ważne w dobie następującej kebabizacji Europy), Miszel Kebabiniego, Sashy Grey (ponieważ niejedno miała w ustach), Władimira Putina, Baracka Obamy, Angeli Merkel oraz zwycięzcy Kebaba Mistrzów z lat ubiegłych, którzy zobowiązali się do nie przystąpienia nigdy więcej w tych zawodach, a także wysocy rangą zakonnicy z Bliskiego Wschodu. Zasady są dość proste. 32 drużyny, przystępują do rywalizacji. Najpierw liczone są punkty za smak, jeśli smak jest wystarczający, aby pokryć surowe kryteria na ocenę 5/10 stanowiącą średnią z głosów Loży Kebaba, drużynie zaczyna liczyć się punkty. Drużyna otrzymuje także kary lub premie za czas. Od 10 do 15 minut nie otrzymuje się żadnych punktów. Powyżej 15 minut są punkty ujemne, a za szybkie zrobienie kebaba dostaje się dodatkowe punkty. Premiowane są także styl, piękno wykonania, choć jak wiadomo najbardziej punktowany jest smak. 32 drużyny są dzielone na 8 grup, 4 zespoły każda. Rozgrywane są 3 mecze. Zawodnicy w zespołach po 4 wspaniałych artystów kebaba, muszą zdobyć jak najwięcej punktów. Wyposażenie kuchni oraz piękne pomieszczenia zapewniane są przez Lożę Kebaba, jednak składniki, mięso i przestrzeganie higieny muszą zapewnić same zespoły. Z fazy grupowej przechodzi się do fazy pucharowej, gdzie również należy otrzymać największą liczbę punktów. W razie remisu decyduje dogrywka na falafle. Ostatnim wielkim triumfatorem było Real Kebap Club, które niewątpliwie ma wielkie tradycje kebabowe, pamiętające jeszcze czasów Arabów na Półwyspie Iberyjskim. Ich wielkim lokalnym rywalem jest Kebatico Madryt oraz Kebab Club Kebabona z Barcelony. Niestety polskie kluby ciągle nie mogą dostać się do fazy grupowej i odpadają. Ostatnio w eliminacjach odpadła Legia Kebaba, z powodu wprowadzenia nieuprawnionego zawodnika, który w poprzednich meczach rzucał resztkami ze stołu w przeciwną drużynę. Niestety nasze polskie kluby kebabowe w skutek korupcji straciły bardzo dobrych Arabów raptem w ciągu kilkunastu lat. Emocje zaczynają się znów w tym roku! Kebab niech zwycięży!
  /Hymn Kebaba Mistrzów
  Oto najlepsze kebaby
  Oto najlepsze kebaby
  Główne wydarzenie

  Mistrzowie
  Najlepsi
  Największe zespoły
  Kebaba!

  Wielkie jedzenie
  Wielkie wydarzenie kulinarne
  Główne wydarzenie

  Oni są najlepsi
  Oni są najszybsi
  To są mistrzowie

  Kebaby
  Najlepsze
  Najlepsze kebaby
  Mistrzowie

  0

  0
  Odpowiedz
 16. A ty co swieta krowa? skor ci to przeszkadza to sama sie tym zajmij, ta dziura i zatrudnij sie na poczcie

  0

  0
  Odpowiedz
 17. Diss Diss Diss Kurwa Diss

  0

  0
  Odpowiedz
 18. Rób doktorat

  0

  0
  Odpowiedz
 19. Po nocach jeździsz taczkami i odwiedzasz agencje? To masz życie kolorowe.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Trzeba było zamówić kuriera wieśniaku z kozich cipek.

  0

  0
  Odpowiedz
 21. do.6 We Wrocławiu poczta jest całodobowa (Rynek).

  0

  0
  Odpowiedz
 22. zrób laske koriwnowi

  0

  0
  Odpowiedz
 23. 10 Ona jeżdziła furmanką,to gdzie do miasta,no ale na poniedziałek by dojechała.Tysiące spraw na głowie,ale żadnej porządnie zrobić nie potrafią.Pewnie tą dziurę też zasypałaś chujowo.Feministka pieprzona..

  0

  0
  Odpowiedz
 24. Ze złości nie wiedziała co robić,to zaczęła latać z taczką po wiosce.Pewnie też roywoziłas pijanych chłopów do domu.Ot i pracowita kobita.

  0

  0
  Odpowiedz