Zapierdalanie z papierami

Moją chujnią jest robota polegająca na roznoszeniu ulotek. Mam dość zapierdalania z papierami przez 5 dni w tygodniu za murzyńską stawkę. Nadszedł czas na rzucenie tego syfu w diabły i zajęcie się czymś normalniejszym. Ogólnie chujnia i śrut.

51
9

Komentarze do "Zapierdalanie z papierami"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. pierdolnij snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyc

  15

  2
  Odpowiedz
 3. kontaktuj się z mesiem, 300 zł w łape i masz fach do końca życia

  10

  1
  Odpowiedz
 4. Powodzenia! Jedziemy na tym samym wózku

  5

  1
  Odpowiedz
 5. To znaczy czym? Masz jakiś pomysł?

  0

  2
  Odpowiedz
 6. Ból dupy? Bieda? Weź Niepierdol.

  3

  3
  Odpowiedz
 7. Zawsze mógłbym zapitalać 6 dni w tygodniu 🙂

  2

  1
  Odpowiedz
 8. Kobiety też pierdzą!

  4

  1
  Odpowiedz
 9. A szukałeś kiedykolwiek hotelu w Internecie?

  4

  2
  Odpowiedz
 10. Ja też swego czasu roznosiłem ulotki, a właściwie to waliłem ostro w chuja. Roznosiłem (do 1 piętra) te klatki w blokach, które wiedziałem że sprawdzają. Resztę, czyli jakieś 95% ulotek wypierdalałem do śmieci. Tak w chuja waliłem od listopada do kwietnia, aż w końcu jakoś się moja „szefowa” kapnęła. Dostałem 1 ostrzeżenie, później 2 i w końcu mnie wyjebała. Ale 200zł tygodniowo (robiłem tylko piątki wieczór, sobotę rano i niedziele rano) to dla takiego 16 letniego gówniarza było sporo hajsu, zwłaszcza w 2007 r. kiedy ceny były mniejsze. Co tydzień mogłem sobie kupić jakiś ciuch, uzbierać na imprezę czy jakiś wyjazd. Miło to wspominam. 200zł za jakieś 40 (łącznie z odbiorem towaru) minut roboty dziennie. Świetne czasy, byłem najbardziej dziany z liceum.

  21

  2
  Odpowiedz
  1. Spox, też roznosiłem ulotki i robiłem podobnie. Inaczej to ciężka robota. Ale mnie nie złapali i wypierdalałem do śmieci przez 2 lata, aż mi się to wszystko znudziło. Szkoda tylko, że tyle papieru się marnuje. Jak wypierdalasz karton 10 tys. sztuk ulotek, to jest tak ciężkie, że trudno unieść w górę do kontenera. Ale coś za coś. Później pracowałem w firmie kurierskiej, gdzie płacili od odwiedzonego adresu, a awizo było elektroniczne. Możecie domyśleć się, że jak był chujowy adres, nie podrodze, to się „nie zastawało adresata” 🙂 . I niech sam zapierdala do punktu jak się zdecydował mieszkać w jakimś wypizdowie.

   4

   8
   Odpowiedz
   1. MINUS za to co robiłeś jako „kurier”!

    8

    2
    Odpowiedz
    1. Ciekawe jak ty byś jebał jako kurier za najniższą krajową + mini prowizję. Jak ktoś kupuje coś przez net i opłaca najtańszą przesyłkę to niech się nie spodziewa cudów. Chcesz mieć do domu do zamów jakieś DHL czy TNT za 30 zł.

     2

     4
     Odpowiedz
     1. Chuj nas obchodzą gorzkie żale nieudaczników, jak coś robić to robić to porządnie. Mało płacili? Trzeba było się zwolnić i iść gdzie indziej pierdoleni roszczeniowcy.

      4

      1
      Odpowiedz
     2. Chuj nas obchodzą patałachy mieszkające na zadupiu. Nie dowozili przesyłek? Trzeba było się przeprowadzić do miasta i mieszkać jak ludzie.

      2

      3
      Odpowiedz