Zawiedzone nadzieje

Moją największą chujnią są niespełnione marzenia z dzieciństwa. Od urodzenia miałem zawsze światłe wizje swojej dorosłości, mianowicie jaką skończę szkołę, jaką znajdę pracę z kim się ożenię itp. Niestety wszystko okazało się być jedynie pobożnymi życzeniami. Nic się nie spełniło, czuję niesmak z tego powodu. Próbuję się teraz ustatkować, tylko kobiety mnie olewają a z resztą chuj tam z nimi, tępe dzidy, raszple i nieuki jebane. Jedynie z pracą jest dobrze dlatego mogę się wyrzygać na wszystkie panienki. Nie mają mózgów tylko siano w głowie i są tylko zbiornikami na nasienie gatunku męskiego.

66
79

Komentarze do "Zawiedzone nadzieje"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ales skomentowal oo

  0

  0
  Odpowiedz
 3. dybyś zarabiał 220 tysi euro miesięcznie netto i jeździł Lamborghini Aventador tak jak JA, to wiedziałbyś,że się nie marzy,tylko działa i zdobywa znajomości.Dzięki mym znajomościom od razu zostałem brygadzistą w fabryce Coca-Coli .Zostałem na dłużej,za każdym razem zbierałem pieniądze na płatnego zabójcę,pnąc się po szczeblach kariery.W końcu zostałem dyrektorem.Początkowo zarabiałem tylko 70 tysi euro miesięcznie,teraz zarabiam 220 tysi euro miesięcznie.I teraz,to moi pracownicy są zbiornikami na moją spermę.A propo zbiorników,to nadal walimy konia do głównego zbiornika w naszej fabryce.Trzeba było zainwestować w kurs „Jak zarobić,a się nie narobić”.Teraz już za późno,wydrukowano tylko 100 takich książek,wszystkie spaliłem,oprócz mojej.Pozdrawiam,Jan Byczywąs,kierownik fabryki Coca-Coli.
  PS:Wbrew ogólnym teoriom,nie jestem człowiek,na którego biedota tej strony mawia „Mesiu”.Dla wyjaśnienia,co pisałem już w starych postach:Mesiu to moja męska prostytutka,której daję 17 tysi rubli i daję pojeździć moim starym mesiem.A to,że chłopak sobie ubzdurał,że jest czegokolwiek kierownikiem,to tylko halucynacje z niedożywienia,bo cała jego pensja idzie na alimenty i nie ma co jeść.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. jestes alfonsem?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Może Cię olewają bo jestes tepym frajem i nieudacznikiem życioweym ?? każdy matoł, który tak okresla kobiety jest po prostu sfrustrowanym niedojdą…

  0

  1
  Odpowiedz
 6. czemu ostatnio tylu flustratów i idiotów na chujni? Aż chyba opuszczę tę stronę. Najwięcej wiedzą Ci co najmniej czynią i gówno z siebie dają./CAr

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Może i dobrze, że się nie ożeniłeś. Ja zawsze w dzieciństwie przypuszczałem, że będę kimś wyróżniającym się z tłumu. Udało mi się wprawdzie zdobyć dobry zawód, ale ożeniłem się, żona teraz chce bachora i jestem na prostej drodze do powielania najgorszego kurwa schematu w życiu, który niektórzy (przeważnie kobiety) nazywają szczęściem, a ja wegetacją.

  1

  0
  Odpowiedz
 8. Fajna chujnia masz ode mnie 5 gwiazdek i czekam na hejty babsztyli i zniewieściałych pedałów ;]

  1

  0
  Odpowiedz
 9. Widzisz, z marzeniami z dzieciństwa już tak bywa – 3/4 chłopców chce być strażakami albo policjantami (ja na przykład, dla odmiany, chciałem być Hansem Klossem), dziewczynki z kolei chcą być piosenkarkami albo modelkami. Po prostu kiedy jesteś młody, jesteś także głupszy i nie zdajesz sobie sprawy, jak ciężko jest w życiu cokolwiek osiągnąć – stąd takie marzenia. Masz robotę – tego się trzymaj, a resztę olej!

  1

  0
  Odpowiedz
 10. niestety jestes frajerem i wylewanie inwektyw na kobiety ci nie pomoże 🙂 umrzesz sam z ropiejącym fiutem :))

  0

  1
  Odpowiedz
 11. jedna chujnia o tym jakie kobiety są do bani and let it begins…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @5 bo chujnia.pl jest właśnie dla frustratów. a Ty cAr chcesz tu jakoś zasłynąć, że się podpisujesz? lepiej wykreuj coś na wzór mesia a nie jakieś głupie podpisiki stosujesz jakby to kogoś obchodziło.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Do 2@ Ejj Lamborghini oddawaj nam Mesia kurwa !

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Babka często to WNS – Wór Na Spermę.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Kolejny frustrat co nie może nic poderwać i wylewa żale na wszystkie kobiety. Weź się za siebie. Zwiększ masę, ćwicz umysł bądź ostry jak brzytwa.

  0

  1
  Odpowiedz
 16. Czasem i o was się tak mówi.Myślicie,że jesteście lepsi? Pamiętaj jedno wszyscy nie są tacy sami. Każdy człowiek jest inny-jedynie czasem pewne cechy są podobne-tyle. Oceniaj najpierw siebie,swoje umiejętności,czyny,a potem innych.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. po co piszesz o jakichś zawiedzionych nadziejach?? napisz poi prostu, ze nie masz kogo ruchać, bo nikt cie nie chce i tyle…

  0

  0
  Odpowiedz