Zawsze to samo

Czy Wy, drodzy mi Chujowicze też tak macie? Otóż zawsze kiedy sobie zamoczę raz czy kilka razy zawsze każda białogłowa po jakimś czasie zaczyna niby to sugerować, że niby okres się spóźnia, że może być problem… No, teraz mam już wyjebane, nie daje się w chuja robić. Ale kiedyś to nieraz po kilka nocy nie przespałem, chodziłem struty. Jednym słowem – napsuły mi trochę zdrowia. No ale po co? Dla chorej satysfakcji, czy może widziały we mnie dobry materiał na męża i ojca? Ależ ni chuja, ja się do tego nie nadaję. Jestem nieodpowiedzialny, głupi, samolubny i mam zjebany łeb. Kokosów też nie zarabiam.

53
66

Komentarze do "Zawsze to samo"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kurwa, na takie coś trzeba z dystansem. Mój znajomy raz wypukał pannę na studniówce,a ta go wrobiła, że będą mieli dzieciaka;D Ziomek 2 miesiące stryty chodził:D

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Powiem tak – kobiety są przystosowane pod kątem robienia w chuja mężczyzn. Przykład – da ci zamoczyć dopiero,jak zostaniesz jej mężusiem, i to pod kątem zrobienia jej bachora. Bo ona pragnie dzieci, a wtedy będziesz jej niewolnikiem. HAHAHA! Not for dog the Sausage! Sausage ja, dogs – kobiety! 😀

  1

  0
  Odpowiedz
 4. To czemu ruchasz bez gumy? Rzeczywiście jesteś nieodpowiedzialny… Seks to nie zabawa i dobrze że Ci napsuły krwi może się nauczysz ruchać w gumie. Chyba że stosowałeś inne metody a one dalej kwiczą to niech spadają na bambus :<

  0

  0
  Odpowiedz
 5. skoro jesteś nieodpowiedzialny, to po co seksisz?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. ruchasz bez gumy? pojebało Cie;>

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ciężko coś Ci odpowiedzieć. Masz pretensje do babeczek, że chciały by coś więcej, a twój styl życia który opisujesz sugeruje, że masz konkretnie zjebany beret i spore dziury w mózgu a do tego jesteś charakteropatą. Masz rację, że nie chcesz nic na stałe, nie ma sensu krzywdzić innych ludzi.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Faktycznie masz zjebany łeb – ruchać się bez gumki z kimś z kim nie masz zamiaru być dłużej. Nawet jak owa białogłowa sama się zabezpiecza to pozostaje jeszcze kwestia różnego rodzaju dziadostw przenoszonych drogą płciową. Zresztą jaka normalna laska robi takie zagrywki z ciążą, panienki które ruchałeś musiały być na twoim poziomie intelektualnym.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Jesteś żałosnym palantem i tyle w temacie, ale pewnie panny które ruchałeś były na podobnym poziomie.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Owszem, seks bez zabezpieczenia jest niebezpieczny ale mi np pękły dwie gumki z jednej paczki, za pierwszym razem nie zdążyłem wyjąć ale była tuż przed okresem a mimo to oszała. Była u lekarza po tabletkę 72h dla pewności. No i czasem po prostu czasu brak a chce go poczuć w sobie przez chwilę, no to hop do dziurki a ona później świruje choć byłem daleki do dojścia i ten nawet nie stosunek trwał minutę. Owszem, ryzyko istniało ale większe było że mnie samochód potrąci. Spotykamy się ze sobą już długo, nie jesteśmy nastolatkami i mnie np rozjebują głupie pizdy na forum pisząc że przed okresem zaliczyła pierwszy raz w gumie, on się nie spuścił ale jakie jest ryzyko ciąży. Żal. Zanim się za coś zabierze, trzeba coś o tym wiedzieć a nie ruchać i dawać dupy. Nam się zdarzają czasem stosunki bez ale już poznałem swoje reakcje, jestem świadom ryzyka i wziąłbym odpowiedzialność za dziecko. Niestety moja nie bierze tabletek a w gumie to nie to samo. Ale lepsze niż nic. Szalejcie, ale z głową. Pozdrawiam wszystkich kochających seks.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. to stara metoda: mówią dla sciemy że sie spóźnia okres żeby sprawdzić czy chcesz coś wiecej czy tylko chciałeś zamoczyć i zniknąć. twoja reakcja im wszystko powie.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Rozumiem cię – mnie od gumki wręcz odrzucało, dlatego zacząłem dawać do buzi, a orgazm zapewniałem dziewczynom palcówką. I tak działo się przez jakieś 15 lat. W końcu z jedną z nich się ożeniłem, bo zacząłem wpędzać ją w lata, i… to był mój błąd. Nie mogę sobie darować tej głupoty.

  0

  0
  Odpowiedz