Zażenowanie

Zacznę od początku i skrócę. Więc tak byłem z pewną panną dość długi czas, mówiła że kocha, mówiła że uwielbia że jestem szarmancki itd. bla, bla, bla. Potem zerwała, otrząsnąłem się i stwierdziłem że popodrywam sobie inne kobiety. Gdy już ogarnąłem dogłebnie co i jak w te gierki(będąc z jedną zastygłem), to zobaczyłem że przy mojej byłej partnerce popełniałem wiele błędów takich jak: nie dawanie jej wyzwań, dostępność itd. Bylem dla niej zbyt łatwy. Przejdę już do sedna, otóż zauważyłem że wystarczy kierować się kilkoma zasadami i będzie się miało każdą więc kurwa mój piękny światopogląd runął bo panny stały się nudne. Dla wszystkich panów: nie bądzcie frajerami i ustawiajcie je a nie na odwrót. Pozdrawiam:)

50
82

Komentarze do "Zażenowanie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. to podaj te kilka zasad;)) a swoją droga to wiadomo kasa kasa i kasa ot co to wszystkie zasady

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Każdy facet do chodzi do tej prawdy, wcześniej lub później:) Witaj w gronie!

  0

  1
  Odpowiedz
 4. Jakby robiły ci loda z połykiem, to może nie byłyby takie nudne, a jednocześnie dostarczyłbyś im nowych wyzwań i każdy byłby zadowolony.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Hola, hola. Nie popadaj w skrajność wielkim oświeceniem znanym od lat. Na pewno nie miałbyś każdej, mnie np. nie. Wkurwiłabym się gdybyś mnie choćby próbował ustawiać i nie doceniał – olałam bym Cię jak pies słup. Też kiedyś byłam dla faceta zbyt dobra i to zrozumiałam. Dziś po 4latach od zerwania z poprzednikiem jestem już rok małżonką i na około ludzie mówią tylko że nam zazdroszczą. Każdy z nas ma swój charakterek, kochamy, swoje nie też powiemy ale szacunek, wspólne upodobania to podstawa:P

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Hehe to niezły z ciebie frajer. Każdy mężczyzna (a nie chłopiec) wie, że to kobieta ma służyć mężczyźnie, a nie na odwrót. Mężczyzna ma niewiele korzyści ze związku z kobietą więc to kobiecie powinno zależeć na nim. Prawdziwy mężczyzna w dzisiejszym świecie feminizmu i fałszywie pojętego równouprawnienia nie może normalnie funkcjonować. Pozostaje chodzić na kurwy bo tylko one zachowują się kobieco i tak jak kobiety powinny się zachowywać czyli być miłe i usługiwać mężczyźnie. Związek z kobietą w dzisiejszych czasach to dla mężczyzny strata czasu, pieniędzy, honoru, poniżanie się itd. Pozdrawiam, wieczny kawaler. Jakub.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. koles twe wskazowki sa starsze od wegla a z ciebie taki casanova jak z pudziana wikliniarz

  0

  0
  Odpowiedz
 8. A czym Ty się kolego kierujesz? Tym miernym kutaskiem ,którego oferujesz swoim ,,nudnym,, panienkom? Rusz czasami swoją makówka ,ale ona pewnie Ci buja na cztery strony świata ,bo jest pusta jak bęben.Błędem to jesteś Ty sam ,bo każda trochę myśląca kobieta, na kilometr by wyczuła takiego nierozgarniętego chama z daleka.I zmień debilu lekarza

  0

  0
  Odpowiedz
 9. 7.A czym Ty się kolego kierujesz? Tym miernym kutaskiem ,którego oferujesz swoim ,,nudnym,, panienkom? Rusz czasami swoją makówka ,ale ona pewnie Ci buja na cztery strony świata ,bo jest pusta jak bęben.Błędem to jesteś Ty sam ,bo każda trochę myśląca kobieta, na kilometr by wyczuła takiego nierozgarniętego chama z daleka.I zmień debilu lekarza

  0

  0
  Odpowiedz
 10. zmień lekarza debilu

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Mail nr 4. Polecam komentarz nr 5. Jest swietny i przedstawia rzeczywistosc tak, jaka ona jest, i pod tym podpisaloby sie bardzo wielu mezczyzn. Mamy wielki oswiecony czas, a pomimo to w wiekszosci przypadkow kobiety, czy to w zwiazkach oficjalnych czy nieformalnych zyja z kasy mezczyzny, czy korzystaja z jego mozliwosci, kontaktow, itd. otrzymujac w zamian bardzo niewiele. Dla mezczyzny oczywista strata a czesto ruina. Jakub ma zupelna racje. Szkoda facetow, a czlowiek (kobieta czy mezczyzna) do monogamii stworzeni nie sa).

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Jesteś debilem. Faceci w dzisiejszych czasach to cioty i tyle. Zero ambicji, zero perspektyw, zero wdzięczności. Wymagać nie można, bo od razu słyszy się o wielkich wymaganiach, którym przecież nie umiecie sprostać. Niech przywrócą obowiązkowa służbę wojskowa, bo robicie z siebie tylko wieczne ofiary.

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Panny mu śmierdzą, nudne, można mieć każdą, wszystkie takie same etc. Ja pierdole jakie pitolenie. Jak już skończysz gimnazjum i twoje życie nie będzie kończyć na gównianej wiejskiej dyskotece + pettingu od wielkiego dzwonu to sobie przeczytaj co pisałeś kilka lat wcześniej dzieciaku.

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Do 11. „Zero ambicji, zero perspektyw, zero wdzięczności. Wymagać nie można, bo od razu słyszy się o wielkich wymaganiach, którym przecież nie umiecie sprostać.” To jest opis większości kobiet. Wy tylko wymagacie, ale od siebie to nic! W większości wypadków nie macie nic do zaoferowania, co najwyżej przeciętny wygląd (z którym coraz bliżej 30-tki jest coraz gorzej), większość z was ma problemy z wagą (coraz większe z biegiem lat), niczym się nie interesujecie, nie ma o czym z wami pogadać, nie macie pracy, a jak macie pracę to najczęściej taką bez przyszłości, mało zarabiacie. Poza tym kobieta nigdy się nie odezwie, tylko siedzi jak mruk na tronie na najwyższej wieży, najwyższego zamku na najwyższej górze, na zamku gdzie murów bronią Rycerze Ortalionu, a ona „księżniczka” siedzi i czeka na rycerza w lśniącej zbroji. Zawsze wymagacie żeby mężczyzna was utrzymywał i wszystko fundował, a jak już pada na pysk ze zmęczenia wyciągając jakimś cudem trzy średnie krajowe i całą pensję na was wydając to mówicie, że jest ekonomiczy (przykład z życia). I kto tu jest niewdzięczny? Kobieta to najbardziej nielogiczna, niewdzięczna, kłamliwa i złośliwa istota chodząca po tej ziemi. Mimo, że najczęściej to wy kobiety zyskujecie na związku to oczekujecie, że to mężczyzna ma zabiegać o wszystko. Do tego można u was dostrzec zero chęci do czegokolwiek. Seks? Nie. Zarobić kasę? Nie. Zmywać? Nie. Gotować? Nie. Coś osiągnać? Nie. Odkrycie naukowe? Nie. Na koniec pada pytanie po co mężczyźnie związek ze współczesną kobietą? Niech sobie każdy na to pytanie sam odpowie. Nie dajmy panowie zrobić kobietom z nas niewolników. Większości się nie udaje bo wygrywa zwierzęcy popęd w wieku młodzieńczym, a później przez resztę życia pozostaje się męczyć… Pozdrawiam, stary i szczęśliwy kawaler.

  1

  0
  Odpowiedz