Zboczeni intruktorzy jazdy

Ja pierdolę! Normalnie coś mnie trafia. Faceci, wytłumaczcie mi, jak to jest? Dlaczego prawie wszyscy instruktorzy na prawko są takimi świntuchami i zbokami? I nie mówię tu jedynie o starych grubych oblechach, również o tych młodych i tych całkiem przystojnych… Przystawiają się, włażą z butami w życie prywatne (a jak wyczają, że jesteś wolna to pozwalają sobie na więcej), prowadzą dwuznaczne rozmowy, macają przy każdej okazji… Współczuję ich żonom… A gdy taki jeden z drugim zaproponuje ci wprost „małe co nieco”, myślę sobie „pojebało cię koleś?”. Ale broń Boże nie uogólniam – nie mówię oczywiście o wszystkich, ale chyba większość kobiet przyzna mi rację, że o PRAWIE wszystkich. Niełatwo być kobietą w dzisiejszych czasach. Nie wiem jak to wytrzymam, zostało mi jeszcze połowę godzin jazd… No śrut kurwa, śrut!

48
59

Komentarze do "Zboczeni intruktorzy jazdy"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. mój pierwszy i ostatni instruktor rzucał czasami dwuznaczne teksty ale nigdy nie były one niesmaczne 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Co Ty, niemową jesteś, czy nie masz języka w buzi? PŁACISZ za te jazdy, masz prawo wymagać od instruktora usługi na poziomie, to pracownik, a nie Twój kolega. Że co, że starszy od Ciebie, to wstydzisz się go upomnieć? Jakby obcy facet wbrew mojej woli spróbował mnie pomacać, to nie poprzestałabym na sprzeciwie „w myślach”, jak Ty, tylko opieprzyłabym dziada od góry do dołu, a najlepiej zadzwoniła do szkoły jazdy i nawsadzała im, że zatrudniają zboków. Powiedz, że nie życzysz sobie zarywania i już; jeśli nic nie odpowiadasz, to dla niego tylko zachęta. Co za ŻAL…

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Żeś taka niby powabna?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. piepszysz głupstwa, rozluźnia atmosfere jakimś złapaniem Cie za kolano gdy nie umiesz zmienić biegu a ty pewnie jesteś ciasna cipka i masz problem z akceptacją samej siebie

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Odpowiadam: część z nich chce być „zabawna”, część chce po prostu zagaić, a inni próbują coś wyrwać – no bo przecież nic nie tracą, a spróbować warto.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Jak sobie pozwalasz to masz.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Co się dzieje z tymi ludźmi 🙁 Powiedz o tym ojcu albo bratu i niech skurwiela naprostują. Ja np. chciałbym o tym wiedzieć od swojej siostry. Zabiłbym.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. przecież można zmienić instruktora jazdy 🙂 jestem facetem i w sumie ci współczuję, bo to musi być bardzo irytujące takie zachowanie z jego strony 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Popieram całkowicie! po 1 godz jazdy chciał wprosić się do mnie na obiad i już pisał do mnie smsy niezwiązane z jazdami, a później chciał się umawiać i zapraszać na kolacyjki, a jak ja się na to nie zgadzałam to bezczelnie przyjeżdzał pod mój dom i mówił że chce mnie gdzieś porwać…no ale zmieniłam instruktora i było już z innym ok.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. weź nie strasz, bo właśnie się na jazdy umówiłam.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Mówisz mu tak: „Spierdalaj ode mnie zboku! Zażądam innego instruktora! Nie będę z takim zbokiem jak ty jeździła”

  Koniec kropka…

  A jak się będzie bardziej przystawiał, to zagroź mu policją, sądem czy czymś tam. Nawet jeśli nie weźmie tego na poważnie, to się odpierdoli. Weźcie kobiety nie róbcie z siebie bezbronnych stworzeń. Ostro trzeba z chamstwem. Ja bym takiemu kolesiowi połamał kości, gdyby się do mojej dziewczyny przystawiał i tyle.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Jeżeli jest to jakas większa autoszkoła to wal do właściciela, przecież Ty za to płacisz!

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Zboczenie to by było, gdyby macali chłopaków, albo dzieci. A tak, to nie ma nic wspólnego ze zboczeniem, więc nie szafuj terminologią, której nie rozumiesz.

  1

  0
  Odpowiedz
 15. Nie rozumiecie jednej ważnej kwestii… Nie robię nic, bo się facetów po prostu BOJĘ. A poza tym wiadomo, że niektórzy instruktorzy mają znajomości z egzaminatorami, więc miałabym przechlapane… Nie mam nawet 20 lat, a jakbym się „poskarżyła”, i tak nikt by mi nie uwierzył albo guzik ich to by obchodziło. Nie znacie życia?

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Hehehehe !!! To tacy „teoretycy” seksu. Oni się nagrzewają wzajemnie opowiadaniami co to oni mogą. A tak na prawdę to sę „erotomani gawędziarze”. Moja siora jest instruktorem od 2 lat i jest wolna, wie co mówi.

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @14 To Ty nie znasz życia. Jak mogą mieć powiązania z egzaminatorami? Czy Ty mieszkasz w jakiejś post-peegerowskiej wsi w Polsce wschodniej? Jak będziesz wszystko trzymała za zębami to każdy będzie Cię w życiu ruchać jak będzie chciał. Wiem co mówię, bo kiedyś też taki byłem.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. niestety prawda.

  0

  0
  Odpowiedz
 19. ja bym chciał instruktorke która by chciała się pobawić moim pisiorem !

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Mósisz każdemu pojechać na ręcznym to zaraz się rozluźnią !

  0

  0
  Odpowiedz
 21. Żebyś wiedział, nr 16, żebyś wiedział. Z taką różnicą, że w Polce zachodniej. Mieszkam na takim terenie, że w promieniu 20 km każdy każdego zna i mamy tutaj PRZE JE BA NE. Ktoś pierdnie w jednej wiosce to na drugim skraju powiatu słychać. No więc powiedz panie mądraliński, jak to zrobiłeś, że kiedyś taki byłeś, a teraz taki nie jesteś? Może jakieś rady, hę?

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Następna, oziębła i niedostępna królewna – doskonały materiał na starą matronę. OD kiedy minęła epoka fiatów „maluchów” baraszkowanie na tylnej kanapie nie jest już takie męczące i niewygodne. Maska,szyberdach lub bagażnik w COMBI mają wiele zalet. Zamiast korzystać z życia i cielesnej młodości strugasz panno fochy, a na starość, gdy skapcaniejesz, to zachce ci się młodego, opalonego i wysportowanego ratownika, albo chociaż napalonego licealisty – ale wtedy nie dla psa kiełbasa, nie dla suki kotlet!

  0

  0
  Odpowiedz
 23. 20 Pierdolisz jak potłuczony. Nie to, žebym nie chciała ale jemu po prostu nogi śmierdzą i pyta czy może zostać w skarpetach…

  0

  0
  Odpowiedz