Zdrobnienia [A.Ch.]

Cześć wszystkim! Zainspirował mnie wpis o łomżingu kilka tematów niżej. Otóż przypomniało mi się jak poszedłem na „Różę” Smarzowskiego – kończy się film, pojawiają się napisy końcowe i co widzę? „Reżyser: Wojtek Smarzowski”. Pomyślałem sobie: „Kurwa, Wojtek. Co on ma 12 lat?”. Wyszedłem z kina mając nadzieję, że mnie to już nie spotka. Potem kiepski „Sponsoring” Szumowskiej. „Reżyser: Małgosia Szumowska”. Jakiś czas temu poszedłem na „Drogówkę” – znowu Wojtek. Co jest, kurwa, z tą Polską? Jakaś fala infantylizacji przelała się przez ten kraj? W telewizji również przewinęło się to sporo razy. Wojtusie, Małgosie, a wszystko to stare dupy (bez urazy). Niedługo w wiadomościach usłyszę, że prezydencik Bronek sprawił sobie harem żonek. Trochę powagi by się przydało, bo ręce opadają.

Wpis opatrzyłem symbolem [A.Ch.], bo trochę żółci zamierzam tutaj wylać więc jakby co łatwo będzie znaleźć moje chore wpisy. Pozdrawiam Chujowiczów.

70
54

Komentarze do "Zdrobnienia [A.Ch.]"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dla Twojej informacji: niedługo zmieni się ustawa dotycząca imion i będzie można nadawać imiona jak w stanach: Wojtek, Wojtuś, Dziunia i Antoś i bedzie normalniej:)

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Nie wiem czy słyszałeś/aś o nowej ustawie. Teraz dzieciom można będzie nadawać imiona zdrobniałe.. I w ten sposób, w dowodzie osobistym zamiast Wojciecha będzie mógł być Wojtek.. ja w sumie nie widzę w tym nic bulwersującego. Swojemu dziecku na pewno nie dam tak na imię i tyle, a co mi do innych ludzi? mi to tito

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Podobnie było z obecnym ministrem spraw zagranicznych – wiele razy słyszałem, jak mówi się o nim Radek Sikorski, tak jakby miał 6 lat. Może chodziło o pokazanie, że on taki fajny, ale wyszło niepoważnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ale masz kurwa problemy, aha idź coś zjedz 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zagadzam się. Jakaś idiotyczna moda, może z zachodu.

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Niby racja, ale to nie kraj infantylnieje, nie tylko kraj. To wpły kultury anglosaskiej chyba. Billa Clintona pamiętasz? Był premier Anglii Tony Blair, miliarder Bill Gates, Radek Sikorski to pikuś przy nich. Mnie by się najbardziej podobał: Panie i Panowie, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Olo Kwaśniewski:)

  1

  0
  Odpowiedz
 8. nie chce mi się oglądać polskich filmów, są takie strasznie ciągnące się przydługie, psychologiczne, piorące mózg ostro, ciężko się je ogląda, do tego kolory zawsze mają takie szare wyblakłe podobnie jak w francuskim kinie aż na obraz się nie chce patrzeć.

  1

  1
  Odpowiedz
 9. kurwa a jak ktos Cie lubi to mowi do Ciebie Maryjo czy Marysiu?

  0

  1
  Odpowiedz
 10. Andersen Christian?

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Kuba Wojewódzki zaprasza Jasia Kapelę do wspólnego fedrowania Kasi Nosowskiej przy akompaniamencie Kazika Staszewskiego. Żyjemy w kulturze młodości, która obecnie sprzedaje się lepiej niż dojrzałość czy, fuj, starość. I każdy, kto chce zarobić trochę kasy, władzy lub sławy się do tego dostosowuje, ubioremn, przeszczepami włosów, albo „luzackimi” (jak chasyd w filmie porno) wersjami imion.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. Do 3: Tak, to chyba zabieg PR-owy jaśnie nam panującej PO.
  Do 4: To nie jest ważny problem, ale wku*wia.
  Do 7: Zgadzam się, ale głównie te z ostatnich lat to tragedia. Szczególnie te Smarzowskiego, poza „Weselem”, które jest świetne.
  Do 8: Idioto, koledzy mogą się zwracać zdrobniale, ale rozumiesz, że tutaj jest relacja osoba publiczna – widz i nie jesteśmy na Ty, nie znamy się i dla mnie ten pieprzony Wojtuś to Pan Wojciech.
  Do 10: Świetnie to zobrazowałeś. I wielka szkoda, że tak jest. Dzięki!

  0

  1
  Odpowiedz
 13. Od razu przychodzi mi na myśl Jurek Owsiak – stary pryk, który za wszelką cenę próbuje się zachowywać tak, jakby znów miał 20 lat. Żenada.

  0

  1
  Odpowiedz
 14. Powaga zabija powoli /m

  1

  0
  Odpowiedz