Zdrowia, szczęścia i na zdrowie

Pojechałem do dziewczyny na święta, do jej rodzinnego domu. Już w progu dostałem piwo do ręki, a około 16, czyli po czterech browcach, polała się wóda, w dodatku ciepła. Głupio było odmówić kielicha tacie mojej ukochanej. Piliśmy sami, ja i jej ojciec, kobiety krzątały się po kuchni. Po trzeciej flaszce ledwie łaziłem, a gospodarz zasnął przy stole i tak wigilia skończyła się o 20. Kolejny dzień wyglądał podobnie, tylko, że to ja spałem przy stole. W drugi dzień świąt już nie piłem, miałem dość. Nawet nie wiem co było na stole wigilijnym, czy był barszcz, czy pierogi, nie pamiętam. Może jakbym się wyrzygał to bym wiedział. Najdziwniejsze jest to, że moja dziewczyna przeszła nad tym do porządku dziennego, dla niej to było normalne, że jak chłopy są w domu to jest chlanie do utraty przytomności. Może po prostu tak trzeba?! Jestem jedynakiem i wychowałem się bez ojca, więc możliwe, ze nie wiem jak wyglądają spotkania rodzinne, katolikiem też nie jestem, więc może tak się obchodzi boże narodzenie w kościele polsko-katolickim?

65
55

Komentarze do "Zdrowia, szczęścia i na zdrowie"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Tak się kurwa właśnie obchodzi w polszy święta. Jaj nie żarcie, to chlanie albo jedno i drugie. Wszystko po katolycku.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Tak się obchodzi wszystko w kraju nad Wisłą, bo to jest tradycja i tego nie zmienisz.Szanuj tradycję, szanuj ojca swojej dziewczyny i zawsze padaj pierwszy, żeby stary miał satysfakcję.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jedno słowo: patologia.
  Dobranoc.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Następnym razem napierdol się trzy dni z rzędu przed świętami, tak że będziesz rzygał dalej niż widział, w ten sposób będziesz miał dość już w wigilię, jak nie potrafisz odmówić bez delirium.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Uciekaj z tej patologii jak najdalej. Dziewczyna bedzie taka sama jak ojciec. Mialem taka co nie wylewala za kolnierz. Pierdole takie geny, jesli w ogole bylaby w stanie zajsc w ciaze. Teraz ohajtala sie z bogatym przyglupem to powstanie mieszanka wybuchowa;-D

  0

  1
  Odpowiedz
 7. Facet, uciekaj. Poważnie. Spieprzaj, oby jak najszybciej i najdalej. Bo ani się obejrzysz, a zrobią z Ciebie alkoholika i przesrasz życie. Alkohol jest dla ludzi, ale coś takiego, co opisałeś, to czysta patologia. A bagno wciąga bardzo szybko, wiem coś o tym.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. czyli ty i rodzina twojej lubej to zwykłe polskie zachlane świnie

  0

  0
  Odpowiedz
 9. logos-patologos! Alkohol jest dla ludzi umiejących pić i posłuchaj bardziej doświadczonych-albo zabierasz ukochaną z tego szamba i budujecie własne życie i tradycje albo spierdalaj bo nim się obejrzysz przepierdolisz sobie przyszłość. W wigilię napierdolić się do nieprzytomności?!-kurwa jak nisko ludzie mogą upaść!

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ludzie są żałośni chlają, ćpają, palą fajki wydają na te brednie fortunę jak się policzy rocznie i nie mają już na nic innego pieniędzy. Czynsz, żarcie, pety, wóda i nawet te żałosne polaczki na ciuchy mają. Zbiera mi się na rzyganie jak widzę jak sie polacy ubierają. Nawet sie kurwa umyś nie chce tylko łażą w tych śmierdzących, starych kurtkach na kilometr wali od nich wóda i petami. Tak w ogóle rodzina tej dziewczyny to głębsza patologia.

  1

  0
  Odpowiedz
 11. Chyba normalne, ze chla sie do wyczucia pulsu…

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Głupku, gdybyś nie chciał pić, to byś nie pił. I nic by się nie stało. Trochę własnej woli i asertywności, bo ochujejesz!

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Nie jest źle, gorzej jak za rok teściową przelecisz a za dwa lata obudzisz się w łóżku z teściem…a POWAŻNIE: SPIERDALAJ STAMTAD…

  0

  0
  Odpowiedz
 14. Tylko cwele nie umieją odmawiać!

  0

  0
  Odpowiedz
 15. Jak dasz radę i jest tego warta, to wyciągnij ją z tej patologii i idźcie na swoje.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Kurwa, ta jebana Polska! jak ja tego pijackiego kraju nienawidze. ty spierdalaj w podstkokach od takiej patologii,szukaj normalnej dziewxczyny z normalnej rodziny.polska kraj woda plynacy. Ale za to zapierdalaja do kosciola!

  1

  0
  Odpowiedz