Że-branie!

Saluto kurwującej społeczności!

Jakże permanentnie wkurwiają mnie m.in. poniżej wymienieni ludzie. Czy to ulica nie zależnie od jej nazwy czy internet nie zależnie od adresu wszędzie te skurwysyny prowadzą „zbiórki” „wolontariaty” „loterie” kurwa i inne imprezy z serii „przepierdol na nas siano”. Wszędzie pełno żuli, sępów, nierobów i pierdolonych uchodźców, którzy nigdy w życiu nie zrobili NIC i nie skalali swoich dłoni pracą, uczciwą czy też nie. Wynik jebanej tolerancji i braku nacjonalizmu z prawdziwego zdarzenia, jebać obecny ustrój!

76
16

Komentarze do "Że-branie!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Zdaje się że bardzo polubisz nową apokalipse.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. Nie wrzucaj do jednego worka ludzi naprawdę potrzebujących z tymi chujkami bez wstydu. Tak swoją drogą, o jakie loterie chodzi?

  4

  4
  Odpowiedz
 4. zgadzam się. niech sami sobie zapracują band jebanych ciot, a nie żebrają o pomoc a ty kurwa zapierdalaj na nich. Tak samo zbiórki na bidne dzieci czy inne chujostwa. Kurwa nie stać cie na bachora to sobie go nie rób, a nie takie pasożyty namnożą się a potem ratujcie bo nie mam na żarcie dla gówniaka. Jebać ich! Żyję sama dla siebie i zarabiam na siebie a nie dla śmieci – nierobów co wszystko muszą mieć podane na tacy. Spierdalać!

  18

  7
  Odpowiedz
  1. „zgadzam się” Kasę to może ty i masz, ale żal mi cię bo po za tym – bidulka.
   Nie było chętnego na ciebie czy mordowałaś od razu?
   A nie przyszło do głowy, że niektórych było „stać na bachora”, ale nie przewidzieli i urodził się chory albo na skutek wypadku potrzebuje kosztownych leków czy terapii? Problem polega na tym, że nie można liczyć na pomoc państwa czy innych instytucji, które powinny pomagać w takich sytuacjach. No i nieraz trudno samemu sprawdzić czy autentycznie pomagają czy tylko naciągają. Żyjesz sama dla siebie to sobie żyj, tylko czemu tak kipisz złymi emocjami? Czy aby na pewno dobre to życie? Bo jeśli nie, to nie jest niczyja wina. A już na pewno nie tych co potrzebują pomocy.

   1

   4
   Odpowiedz
   1. wszystko w rękach Boga, On Wam pomoże, nie lękajcie się , życie na Ziemi to tylko przejściówka, a wszelka żebranina to granie na Waszych uczuciach i wyciąganie kasy!!

    0

    0
    Odpowiedz
  2. Uważaj, bo jak kiedyś przypadkiem pojawi się bachor w twoim życiu(być może ktoś zaleje ci forme „niechcacy”) a popadniesz z bliżej nie sprecyzowanych powodów w biedę, co każdemu może się zdarzyć to sama będziesz zebrac o kasę i żarcie dla gowniaka. Tak więc uważają co piszesz bo karty mogą się odwrócić.

   3

   3
   Odpowiedz
  3. 2 Tm 3: „A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. 2 Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, 3 bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, 4 zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. 5 Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy.” zupełnie jakbym czytał o tobie. Nie powiem, sam bez grzechu nie jestem, choćby nie jestem posłuszny rodzicom, ale czas się ogarnąć. Aaa, no i nie jeden raz czytam od doświadczonych ludzi, że życie dla siebie nie daje szczęścia. Pozdrawiam P.S. Przestań przesiadywać tyle na wykopie bo to miejsce dobrze nie wpływa na psychikę.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Zgadzam się ale co nacjonalizm ma z tym wspólnego?

  0

  0
  Odpowiedz