Ze skrajności w skrajność

Może będę nudna, aczkolwiek moja praca doprowadza mnie do białej gorączki. Dokładniej mój skąpy szef. Co jakiś czas mam coraz to mniejszą wypłatę, a tłumaczy się tym, że ma ograniczone zasoby. Życie coraz to droższe, potrzeby coraz to większe, a wypłata do chuja niepodobna. Chciałam się zwolnić, ale w takim wypadku bym została na zupełnym lodzie, bo w tych czasach łatwiej wygrać miliony w totka, niż znaleźć godziwa pracę z normalną wypłatą, chujnia wielu polaków, jakby nie było. Tak więc trzeba ruszyć dupę i dalej jebać za grosze, żeby równowaga w systemie była zachowana, biedaki zarabiają grosze, bogacze kokosy, za nic nie robienie. Chujnia i śrut.

41
54

Komentarze do "Ze skrajności w skrajność"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Dzisiaj z tego co wiem jest kilkanaście baniek w totku to powodzenia:P:P

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Adresatem tej chujni powinna być ekipa PO. To oni tańczą na kiju przed Merkel i Sarkozym chcąc się przypodobać i dowartościować. Dzięki ich rozrzutności mamy coraz wyższe podatki i więcej kłamstw w TV. A w Biblii jest napisane „Biedny z bogatym przy jednym stole się nie naje. Ten go wykorzysta i upokorzy. Zadawaj się z równymi tobie”. Za szaleństwa kilku płaci cały naród. Demokracja – jakby nie było.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. To wygraj miliony w totka, skoro łatwiej. Albo zistań właścicielem firmy i bogaczem. Przecież nikt Cię do niczego nie zmusza, skoro uważasz, że są łatwiejsze sposoby.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Witaj w Polsce. Pomyśl o wyjeździe za granicę, nie Ty jedna jesteś w podobnej sytuacji. Poducz się języka i w drogę, do odważnych należy ten świat.

  Życzę Ci wszystkiego dobrego.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. No chujnia na maksa. Pracuj dalej u tego sknery i szukaj powoli innej pracy. Jak będziesz miała jakąś rozmowę to weź dzień wolny albo przygraj w chuja że chora jesteś. Nie zwalniaj się dopóki nie nakręcisz sobie nowej roboty. Nie ma co się męczyć. Może zajmie miesiąc, a może 6 miesięcy ale w końcu znajdziesz coś innego.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. W przedostatnim zdaniu nie masz racji. Może niektórzy politycy idą się zabawić za nasze podatki, ale normalny bogacz musi się napracować, np. być szybszym od kogoś, sprytniejszym, a na to musiał pracować, starać się.

  0

  0
  Odpowiedz
 8. z tymi bogaczami to faktycznie- nie mogę się zgodzić. niewielu jest takich w RP, co odziedziczyło fortuny- w większości przypadków sami zapierdalali tak, że teraz mają co mają. i najczęściej dają pracę. i jak widzą, że jesteś lojalnym pracownikiem i się starasz- w końcu promują. ale są też jebane kutwy, którym żal dopłacić choćby 5zł… szukaj takich pracodawców z wyjebem, wyobraźnią, wizją! …i kasą 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Ta, bogacze zapierdalali. Jasne.
  Zwolniłem się z firmy, bo taki „zapierdalający bogacz” kroił na kasę ile wlazło. Kryzys, redukcje, ograniczone zasoby. Czy po nich to widać? NIE!
  Zabiorą nam, pracownikom, a sami będą żyć tak jak żyli…
  Złodzieje i kombinatorzy.
  Tyle w temacie.

  0

  0
  Odpowiedz