Żebracy atakują!

Wychodzę ze sklepu, a tu siedzi baba z puszką i coś popiskuję żeby dać jej kasy. Idę do kościoła a tu stoi jakiś biedak i wyciąga rękę po datek. Podczas mszy paru gości z plecionymi koszykami łazi i sępi kasę. Jadę samochodem, a tu na skrzyżowaniu łazi w tę i z powrotem jakiś gość co jest kaleką lub udaje kalekę i coś tam mamrocze wyciągając rękę. Włączam telewizor a tam fundacja taka, sraka… temu przekaż podatek, temu wyślij sms, pomóż pomóż i kurwa pomóż… Cholera jasna ludziska dajcie mi spokój, bo dziesięciu moich gównianych pensji nie starczy żeby was wszystkich obdzielić…. chujnia i śrut.

42
48

Komentarze do "Żebracy atakują!"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jeszcze chwile i wszyscy będziemy potrzebowali takich sms-ów.Tylko kto nam da? hmm.Wszystko takie drogie mówią w wiadomościach ze benzyna ma być podobno po 6-8 zł,czy to prawda?

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Tusku powiedział, że tak być musi bo inaczej Kepler nie dostanie baniaka premii.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Jak każdy zacznie pierdolić o 8-złotowej benzynie to stanie się to samospełniająca się przepowiednią.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A może zrobimy protest pod sejmem? Będziemy żebrać tam u nich na Wiejskiej. Dzień w dzień do upierd…nia chamów, a jak nie to z laczka.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Niedługo i my do nich dołączymy, jak tego kłamliwego rudzielca ktoś widłami na taczki nie wrzuci i nie wyjebie do Wisły.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. @2 – A widzisz! Też się bulwersowałem ale jak dla Keplera premia to tak być pewnie musi. W końcu premia dla niego to dobrobyt dla nas prostych

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Kto wynalazł żebraków? Kto? KOŚCIÓŁ KATOLICKI. Bo tylko pod ich świątyniami pozwalano na żebranie. 😀 Podziękujcie duchownym i przestańcie płakać.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. @7 pierdolisz. Kościół katolicki „wynalazł” jałmużnę a nie żebractwo. Polega ona na bezinteresownym dzieleniu się…itd jak nie masz to nie dawaj i siedź cicho nie czyniąc zamętu.

  0

  0
  Odpowiedz