Zemsta będzie słodka

Podejrzewam, że około 60% rodziców w PL to toksyczne kupy gówna, nienadające się do posiadania dzieci. Pewnie niejeden lub niejedna z was pochodzi z takiej rodziny i mieliście gehennę w życiu. Powiem wam tak. Zemścijcie się. Ja to zrobię. W naszym zaściankowym, gównianym kraju panuje kult „czcij ojca swego i matkę swoją”, jacy by nie byli kurwa. Czyli dwóch ludzi wzięła egoistyczna zwierzęca chcica i przyszedł dzięki temu na świat worek treningowy, z którego ciała, albo psychiki (to drugie miało miejsce w moim przypadku) robią sobie się jesień średniowiecza. Czyli utrzymamy cię, bo dopóki nie skończysz edukacji to nie masz szans na robotę i zdążymy do tego czasu zrobić ci taką sieczkę w głowie atmosferą w domu, że na całe życie zostaniesz gównem. Moi starzy perfidnie wykorzystywali całe życie moją bezsilność, gdy jeszcze się uczyłem i nie mogłem od nich odejść, bo co miałem zrobić w szkole podstawowej albo średniej? Jak u nas w kraju, żeby samodzielnie się utrzymać na poziomie wyższym niż totalna wegetacja są tylko dwie opcje, albo trzeba być cwaniakiem i krętaczem z „fachem w ryńku” po zawodówce i cyklu na metce, albo trzeba mieć skończone dwa kierunki inżynierskie w tym jeden to informatyka, znać biegle dwa języki i mieć dziesięć lat doświadczenia w każdej pracy, do której aplikujesz. Więc powiadam. Mścijcie się. Mścijcie się i jeszcze raz mścijcie. Nie dajcie sobie wyprać mózgu zaściankowym polaczkowym kultem rodzica. Co oni sobie kurwa płodzą po pijaku jakichś wyznawców i kultystów, którzy mają być potem w tego rodzica wpatrzeni jak w boga, nawet jeśli jest zerem i dawać się napierdalać po ryju, albo po duszy, bo upoważnia kogoś do tego wytrysk i niekontrolowane ruchy frykcyjne? Piętnaście minut kopulacji i wytrysk dają w naszym zjebanym kraju prawo do tego, żeby torturować kogoś przez 18 lat, albo i więcej w naszych zjebanych warunkach? Armia nieudaczników i wykolejeńców w Bulandii płodzi na potęgę niewolników, którym się wmawia, że ich panowie to świętość. Spuśćmy wreszcie w kiblu ten średniowieczny, zboczony schemat i zacznijmy wymierzać sprawiedliwość, bo inaczej nadal miliony jebanych, egoistycznych zaburzonych rodziców będzie nadal niszczyć życia młodym, niewinnym luziom i jeszcze hodować w nich poczucie winy, że to oni są źli. Czasem dochodzi do tego kurwa, że dziecko obwinia się, gdy jego rodzice to totalni wykolejeńcy, alkoholicy, kryminaliści, narkomani, albo chorzy na głowę perfekcjoniści z masą niespełnionych ambicji i kompleksów, dla których dziecko to tylko przedmiot do zaspokajania tych ambicji i leczenia tych kompleksów, tudzież wyżycia się.

124
20

Komentarze do "Zemsta będzie słodka"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
  1. Zacznij od siebie.

   2

   2
   Odpowiedz
 2. Podoba mi się twój rewolucjonistyczny ton, jednakże wiedz, że najlepszym rozwiązaniem jest zapomnieć i zacząć od nowa. Jakkolwiek „frajersko” by to nie brzmiało, taka jest prawda. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Pozdro 😉

  10

  8
  Odpowiedz
  1. Pierdolisz jak potłuczony.

   4

   4
   Odpowiedz
 3. Brzmi jakbyś pisał o żydach. Trzeba zwalczać przyczyne a skutki same znikną. Żydostwo z kraju trza wyjebać z polityki to sie wszystko zmieni na lepsze.

  7

  11
  Odpowiedz
  1. 5 żydów dało unlike

   3

   2
   Odpowiedz
  2. Ludzie debile i nic nie zrobią. Będą tylko w kółko narzekać i wyjeżdżać za granicę, zamiast ruszyć dupska, wyjść na ulicę i obalić władzę. Albo chociaż niech przestaną wybierać te partie które rządziły i rządziły źle. A jak nie wiedzą na kogo głosować to niech wcale nie głosują.

   12

   0
   Odpowiedz
   1. A co to kurwa ma.do rzeczy??

    2

    0
    Odpowiedz
    1. To ma do rzeczy że żydostwo to są ci przez których jest źle i żeby wybierać polityków, którzy nie lubią żydów np. partia ruch Narodowy jest antyżydowska.

     0

     0
     Odpowiedz
 4. Mój stary to alkoholik. Musiałam z matką napierdalać na gospodarce żeby było co do gara włożyć. A ten chuj chlał. Zawsze kase kombinował. A potem burdy w domu

  17

  0
  Odpowiedz
  1. Bo matka takiego zjeba wybrała.

   9

   0
   Odpowiedz
   1. Może żaden inny jej nie chciał.

    5

    0
    Odpowiedz
 5. Chyba już Cię popierdoliło całkowicie Janek ,niech tylko ojciec wróci.

  5

  8
  Odpowiedz
 6. No pojebany jesteś, mścijcie się ??? Co kurwa? Co to znaczy. Przez 18 lat Cię gnoili tak? Chcesz mi powiedzieć że przez 18 lat wykonywałeś polecenia i ani razu się nie postawiłeś. Uważaj bo uwierzę. Pizda jesteś i tyle. Przegryw który całe nieszczęścia zrzuca na swoich rodziców. Nie pozdrawiam.

  9

  34
  Odpowiedz
  1. Jak masz mniej niż 12-15 lat to się nie postawisz bo od starego, a nawet od starej w ryj zarobić możesz. Potem już za późno, mózgownica zjebana.

   11

   1
   Odpowiedz
 7. Piękna chujnia. 🙂

  4

  0
  Odpowiedz
 8. Koleś, ale masz nasrane w bani…

  2

  7
  Odpowiedz
 9. jesteś popierdolony
  masz pewnie 11 lat

  1

  9
  Odpowiedz
 10. Utopic starych w obornoj . Kak car Nikolai nakazal.

  2

  4
  Odpowiedz
 11. „To be, or not to be” – jak to kiedyś zgrabnie ujął niejaki Obi One Kenobi.

  1

  0
  Odpowiedz
 12. rób mase, kurła kiedyś to było

  0

  0
  Odpowiedz
 13. jesteś on czy ona, dla mnie bez różnicy, ale totalna głupota z ciebie, zastanawiam się jak TY wychowasz swoje ?
  też cie jebną ?
  wyjdź !

  1

  5
  Odpowiedz
 14. ja pierdole masz zamiast mózgu konsole

  0

  1
  Odpowiedz
 15. Przypierdol staremu z glana . Tylko pozycz ojki (buty , gimbazo)od starego skina .Twoj wzor -Chuck Norris , Bruce, VanDamm ..Dla starej -w czolo z kasteta po ktorym zostanie napis „bitch”. To powinno nauczyc ich szacunku .

  0

  1
  Odpowiedz