Zero szacunku dla natury

Co ludzie wyczyniają z przyrodą to jest złe. Piękny las, a jakieś ludzie wyrzucają do niego śmieci. Do wody ścieki wylać żaden problem i tak popłynie i zaniknie, co za pieprzony tok myślenia. Rozumiem że trzeba coś robić ze śmieciami i ściekami, ale czy nie można ich likwidować w sposób bezpieczny? Zrozumcie, bez środowiska i nas by nie było. Mam nadzieję, że ci co zobaczą tę chujnię i nie dbają o naturę, to zmienią zdanie.

85
5

Komentarze do "Zero szacunku dla natury"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Ja to zawsze robie zrzut śmieci do lasu robiąc rekreacyjny przelot moim prywatnym samolotem. A najbardziej to lubie sobie je wsadzać w dupe, ale nie każemu polecam takie zabawy.

  3

  0
  Odpowiedz
 3. kiedyś wstęp do lasu będzie płatny, więc dzicz tam tak łatwo nie wejdzie, a jak wejdzie to słono za to zapłaci, to gwarantuje wam naród wybrany

  4

  0
  Odpowiedz
  1. Gwarantuje! A jakże. Aj waj. Nasze lasy, a wasze biedronkowe kasy.

   2

   0
   Odpowiedz
 4. Osobiście niedawno wypierdoliłem do lasu stertę desek po remoncie, bo cieć w PSZOKu stwierdził, że on tego nie przyjmie. Próbowałem mu zapłacić zgodnie z przepisem, że powyżej limitu 300kg na gospodarstwo domowe trzeba dopłacić (a desek i tak było w chuj mniej niż 50 kg) ale cieć stwierdził że nie, bo nie. Urząd Gminy był nieczynny w sobotę, więc nie będę się pałował – deski wylądowały w lesie, niech się sarny i dziki najedzą kurwa. Dodam, że płacę co kwartał prawie 200 zł za tzw. gospodarowanie odpadami i segreguję jak należy.

  10

  1
  Odpowiedz
  1. Tu autor chujni. Deski to pikuś. Gorzej z oponami, plastikami, foliami itd. Drewno jest chociaż naturalne.

   Pozdrawiam ciepło.

   1

   0
   Odpowiedz
 5. Ja sie lubie wysrac w lesie . Ale to nie zanieczyszcza tylo pomaga

  0

  1
  Odpowiedz
  1. Jak srasz w lesie to chociaż sraj do jakiś dołków, a potem przykryj to gówno ziemią. Żeby nikt nie wdepnął w nie.

   0

   0
   Odpowiedz
 6. Środowisko naturalne to nasze wspólne dobro, więc każdy powinien korzystać z niego według własnego wyobrażenia. Skoro uważasz, że jest brudno, to sprzątaj, sponsoruj fabrykom filtry, itd. Myślę, że nikt nie będzie ci robił problemów jak przyjdziesz i powiesz, że chcesz posprzątać. Mój ojciec ma mały zakład produkcyjny. Wiadomo, że jak mały, to i mało zarabia. Normy ekologiczne są przejebanie wyśrubowane. Siedzi taki unijny urzędas gdzieś w luksusowym biurze, ma zaspokojone wszystkie potrzeby, to może sobie spokojnie pisać ustawy ku dbałości środowiska. Może banować diesle, bo przed biurem czeka na niego wyjebana, w chuj ciężka, opancerzona i paliwożerna limuzyna benzynowa V12. Mojemu staremu zdarza się wyjebywać odpady produkcyjne do lasu. Gdyby miał płacić za utylizację, to nigdy nie wyszedłby na plus. Jak chcesz to sprzątać, to droga wolna. Masz takie samo prawo do korzystania z natury, jak każdy inny.

  1

  3
  Odpowiedz
 7. I dobrze niech znika wraz z ludzkością

  1

  3
  Odpowiedz
  1. Weź to pod uwagę że i ty znikniesz.

   0

   1
   Odpowiedz