Zerwał ze mną chłopak :(

Zerwał ze mną chłopak – byłam jego wielką miłością, a następnego dnia mi pisze przez SMSa!!!! Zrywa ze mną chociaż mnie bardzo kocha ale tak będzie lepiej i wmówił mi że to nasza wspólna decyzja. Kurwa jaka wspólna? Po chuju wspólna, ja wyrywam sobie włosy z głowy, obwiniam cały czas a ten kutas rzyga ze szczęścia tęczą i pisze do mnie tak jakbym była dla niego przykrym wydarzeniem. Po chuju ta miłość. A 2 chłopak który przykleił się do mnie jeszcze jak byłam z tamtym, mówił że chce ze mną być, żebym z tamtym zerwała i że kurwa będziemy razem szczęśliwi, chociaż go to rajcuje że jestem taka niedostępna. I kurwa co? Nie jestem z tamtym a ten co chciał ze mną być jak o tym rozstaniu się dowiedział kopną mnie w tyłek i ma mnie głęboko w dupie. I gdzie ta miłość? no kurwa gdzie?

50
65

Komentarze do "Zerwał ze mną chłopak :("

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie wiem czemu, ale rozbawiła mnie ta historia. Masz zajebisty styl pisania 😉

  0

  0
  Odpowiedz
 3. zgadzam się z pierwszym komentarzem, tekst mistrzostwo świata. Kutas i tyle.Pierdoli o tym,że tak będzie lepiej, a znudziło mu się już chodzenie z jedną i tą samą. Chujnia straszna, wspieram Cię i rozumiem, bo mnie też ostatnio jeden kopnął w dupę i się nie mogę otrząsnąć, kurwa

  0

  0
  Odpowiedz
 4. dzięki za zrozumienie-no normalnie wkurwia mnie teraz jego zachowanie…i to jeszcze chuj mówi czego ja lamentuje?o co chodzi? no ja pierdole!i to jeszcze zero domysłu,jakby tych 2 lat nie było.No pewnie kurwa gumką sobie w mózgu wymazałam wszytskie wspomnienia, i mi to koło dupy lata…jak jemu..

  0

  0
  Odpowiedz
 5. „I gdzie ta miłość? no kurwa gdzie?” MASZ ŚWIETNY STYL PISANIA ;D pozdrawiam i trzymam kciuki że znajdziesz kogoś fajnego!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. I dobrze zrobił , że Cię kopnął w dupę i powinien to zrobić jeszcze raz !

  1

  0
  Odpowiedz
 7. Poszukaj w lodówce, może ją znajdziesz

  0

  0
  Odpowiedz