Zgredzi na skuterach

Witajcie. Chciałbym przytoczyć na łamach tej zacnej stronki moją chujnię. Do rzeczy zatem, jadę sobie autem parę dni temu a tutaj z drogi podporządkowanej wyjeżdża mi na czołowo dziadek na skuterze, odbiłem więc kierownicą w prawo lądując prawie w rowie. Całe szczęście, że prędkość nie była duża, więc jakoś opanowałem sytuację. Dziadek jak gdyby nigdy nic pojechał sobie dalej, nawet nie orientując się jakie zagrożenie w ruchu stworzył. Dziś podobna sytuacja, jadę na rowerze a tu ponownie zgred na skuterze wymusza pierwszeństwo i pierdoli wszystko koncertowo. Dlaczego w tym zjebanych państwie nikt nie wymusza znajomości zasad ruchu drogowego od kierujących skuterami i motorowerami? Dodatkowo zgredzi powinni przechodzić obowiązkowo okresowe badania lekarskie i psychologiczne w celu określenia zdolności do kierowania. Kurwa mać to jest dopiero chujnia a wy dalej pierdolcie, że macie grube baby. Dziękuję za uwagę, AVE.

58
60

Komentarze do "Zgredzi na skuterach"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Nie rób doktoratu.

  1

  0
  Odpowiedz
 3. Gruba baba na skuterze.To jest dopiero akcja.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Stwierdzam,że Polacy generalnie albo nie znają,albo nie stosują się do przepisów kodeksu ruchu drogowego.To jest nawet nie do pomyślenia w idealnym świecie Zachodu.Wydaje się,że jedynym słusznym rozwiązaniem tej patologicznej sytuacji jest drastyczne zwiększenie kar finansowych(mandatów)dla prowadzących pojazdy nieprawdłowo .Dzięki uzyskanym w ten sposób środkom będzie możliwe potrojenie ilości fotoradarów.To natomiast wyeliminuje w 99,9% samowolę i bezmyślność użytkowników dróg.

  1

  0
  Odpowiedz
 5. Te okresowe badania lekarskie to powinni przechodzić wszyscy bez wyjątku.
  A służby porządkowe powinny się wreszcie zająć łapaniem takich idiotów, którzy są znacznie bardziej niebezpieczni, niż ustawianiem kolejnych fotoradarów jednocześnie pierdoląc, jak to kurwa ich statystyki biją na alarm. To, że biją, to nie znaczy, że bez działania wszystko się poprawi.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. JAN PAWEŁ II JEBAŁ MAŁE DZIECI.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Ja bym go kurwa klaksonem zabił:P

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Wszystkich zgredzików zapraszam do mojej lecznicy na badania dla kierowców. Marian Pies wasz psychiatra i pomocnik w psychicznym prowadzeniu pojazdów. Propagator akcji „Kobiety na skutery, zgredy do cholery”.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Rób licencjat

  1

  0
  Odpowiedz
 10. Wygląda na to że bandy harleyowców zostały wyparte przez skuterowców. Jeden to przypadek, ale dwóch to już banda.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zapraszam do Włoch albo Grecji – tam to przy Twoim podejściu szlak trafiłby Cię na ulicy po 5 minutach.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. @10 bo taka jest prawda, katolu, idź se do kościółka do zachrystii najlepiej… Do bozi módl a cię zbawi. Albo i nie. BOZIU BOZIU KOCHAM CIĘ ZBAW MNIE Jezó

  0

  0
  Odpowiedz
 13. @12 tyś widział kurwa prawdę, chyba że sam byłeś ulubionym ministrantem proboszcza w twojej parafii i teraz masz uraz psychiatryczny i słabujesz na umyśle dziecko zamiast zapluwać sie bezsilnie na chujni weź lepiej idź sie utop

  0

  0
  Odpowiedz
 14. @5 jp2 na 100procent miał konkubinę i dziecko, nie wiem czy małe dzieci jebał, ale dowody jasno wskazują że był opiekunem pedofili jak choćby Paetza.

  0

  0
  Odpowiedz
 15. taa osrajcie wszystko co macie pierdolone polskie zawistne bezmózgi, a potem do roboty za 1500 frajerstwo…

  0

  0
  Odpowiedz