Zgubiona/skradziona torba

Witam Chujowicze! Mam ogromnego kaca moralnego. Ten zwykły powoli mi się zaczyna, do tej pory niwelował go skok adrenalinowy. Wczoraj popłynąłem w tango z kumplem, film mi się urwał, mam tylko jakieś przebłyski z tego co się w nocy działo (imprezę skończyliśmy o 7 nad ranem). Normalka. I wszystko byłoby może i spoko, tzn każdy się kiedyś tak musi zmaltretować, zdarza się, więc tylko bym rozpaczał, że dużo kasy wydałem i łeb boli, ale. Ale. Jakiś skurwysyn ukradł mi torbę, w której miałem kalendarz i dysk wymienny do kompa. Kurwa! Śrut i chujnia. Człowiek kulturalnie sobie gada z jakimiś ludźmi a tu ci ludzie podpierdalają mu rzeczy. Byłem dzisiaj w tych knajpach, w których piłem i nikt nie zostawił tej torby. Bo jakbym zgubił to ktoś by przecież pewnie odstawił za ladę, nawet jak opróżnioną. A nikt tego nie zrobił, ergo – zajebał torbę. I teraz nie mam ani torby, ani kalendarza ani dysku, na którym miałem ważne dla mnie materiały. Wiem, jestem sobie sam winny i nie trzeba było torby brać na pijaństwo. Plan był inny generalnie i nie miało być żadnego pijaństwa, ale wiadomo jak to bywa w soboty. No. A teraz leczę kaca moralnego i musiałem to z siebie wyrzucić. Co za chujowy naród mamy, żeby tak kraść ludziom stare, podniszczone torby na ramię.

63
77

Komentarze do "Zgubiona/skradziona torba"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Lub z drugiej strony jaki głupi naród mamy że na pijaństwo berze cenne rzeczy ha ha ha gratuluje chujni, choć z drugiej strony mógł byś się obudzić w rozjebanym domu bo po pijaku postanowiles zrobic project x w wersji polskiej więc niema tego złego 😉
  No zdrowko siup 😀

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Masz kaca moralnego bo ktoś podjebał ci torbę? Wiesz co to jest kac moralny? Jakbyś to ty podprowadził komuś po pijaku torbę to rozumiem kac moralny, ale w tej sytuacji trochę nie czaję.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Z torebka chodzisz?:D
  A tak serio wspolczuje. Mojej zonie tez ktos jebnal torebke z duzo wieksza zawartoscia i wiem co czujesz. Nauczka na przyszlosc, zeby zostawic torbe za lada u barmana jak sie szykuje zgon i myslec co sie robi, bo w tym gownianym kraju tylko bezdomny Cie nie okradnie.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Mam kaca moralnego, bo jak napisał kolega „mamy głupi naród, że na pijaństwo bierze cenne rzeczy”. I że w ogóle wpuszcza się w aż takie tango.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Nauczka na przyszłość,gdy się wie jak to się zwykle kończy,to niebrać ze sobą nic,co ma jakiegolwiek dla nas znaczenie,wartość,bo właśnie może to się skończyć tak jak opisujesz.Niech to będzie też przestroga dla innych.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Po słowie „normalka” przestałam czytać. Jak dla mnie chlanie do nieprzytomności nie jest normalne,a każdego kto myśli tylko o kompletnym najebaniu się na imprezie uważam za niż intelektualny. Pozdrawiam 🙂

  0

  1
  Odpowiedz
 8. Co to za kac moralny – po prostu się najebałes i zgubiłeś stara obsraną torbę a teraz „ktoś moją cudowną torbę podpierolił” Następnym razem ktoś obije ci mordę i też nie będziesz wiedział gdzie, kiedy i za co. Ogarnij się człowieku albo pij więcej AA już czeka.

  0

  1
  Odpowiedz
 9. Współczuję Ci kolego,ale po pijaku większość ludzi coś gubi.Trzymaj się.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Na murze pewnego zakładu karnego,ktoś napisał metrowymi literami,,Nigdy niemów nigdy,,

  0

  0
  Odpowiedz