Zjebane urodziny

Tak zjebanych urodzin nie miałem jeszcze nigdy. Nie spodziewałem się żadnych prezentów i o nic nie prosiłem (czym bardziej, że ostatnimi tygodniami trochę wkurwiałem rodziców – ale oni wkurwiają się o wszystko). Od jakichś 5 lat w ogóle nie świętuję swoich urodzin. Ale zawsze były to chociaż życzenia od rodziny. A dzisiaj? Gówno, totalne gówno. Nawet jebanego wszystkiego najlepszego nie usłyszałem. Juz nawet na ryjbuku dostałem życzenia od osób, które mam głęboko w dupie. A żeby było lepiej, po godzinie 16, kiedy to ojciec przywiózł tort (wow, chociaż tyle…) stara kazała mi obierać ziemniaki, a ojciec z siostrą (której szczerze nie znoszę) zaczęli wpierdalać mój tort! Kurwa, to jest bezczelność. Solenizant do ziemniaków a rodzinka niech wpierdala mój urodzinowy tort. Kurwa, dawno się tak nie czułem, ani nie zostałem tak potraktowany. No chujnia i śrut…

74
111

Komentarze do "Zjebane urodziny"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. wszystkiego najlepszego 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. To się zdecyduj czy obchodzisz swoje urodziny czy nie. Gdybyś rzeczywiście nie świętował to miałbyś to w dupie, a tak widać, że próbujesz sam siebie oszukać. Jesteś słabym psychicznie człowiekiem i dlatego otrzymujesz 1 gwiazdkę. Też od iluś tam lat nie obchodzę swoich urodzin i jako, że nie śledzę kalendarza gdy nie muszę, w tym roku nawet nie zauważyłbym, że to ten dzień, gdyby nie telefon od nadgorliwej ciotki, której już od lat mówię by skończyła z tymi głupotami. Zastanów się teraz czy rzeczywiście jesteś taki, jaki myślisz, że jesteś, czy jednak takie pierdoły sprawiają Ci przyjemność i jesteś z tych, którzy potrzebują okazji, jak np święta, by zrobić coś dla drugiej osoby. Dobrze się zastanów, bo nieświadomość można jeszcze wybaczyć, hipokryzji nie wolno. Tak więc albo pogodzisz się z rzeczywistością, albo się rzeczywiście zmienisz w osobę, którą chciałbyś być. A jeśli po tej porażce nie wyciągniesz lekcji i pozostaniesz okłamującą się pizdą to nie zasługujesz nawet na krztę współczucia.

  1

  1
  Odpowiedz
 4. Jesteś pewna że po prostu nie masz okresu dziewczynko?

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Trzynaste urodziny 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 6. to jednak pamietali . i nie wcisniesz mi kitu ze przywiozl tort bez zadnych slow skierowanych do ciebie? bujda

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Smutne. Ale mam podobnie, cale zycie olewany przez rodzine, dobrze że chociaż koleszcy nieco o mnie pamiętają 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 8. co to ma być ? z czym do chujni uderzasz gimbusie? spierdalaj do obierania ziemniaków

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Z ciekawości spytam: które to urodziny? Bo z chujni wnioskuję że w okolicach 15-stych. Wyluzuj przed tobą jeszcze tysiace gorszych chujni.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. ty mogłeś im zajebać tym tortem. Niech żrejom, a ty sobie mogłeś iść do klubu i bawić sie a nie, pozdrawiam ..

  0

  0
  Odpowiedz
 11. To do dupy z taka rodzinka. Oni ci nawet nie złożyli życzeń? Olej rodzinkę, nie są warci twojej obecności. Gdyby mi wpierdalali tort na oczach, to albo bym go wyjebała przez okno, albo wydarła bym się na takie szmaty i wygarnęła im wszystko… A najlepiej wszystko razem. Nie załamuj się, to nie ostatnie twoje urodziny.

  0

  0
  Odpowiedz
 12. Dorośnij człowieku.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. W takich sytuacjach pomyśl sobie że tysiące dzieci jest bite przez ojców alkoholików i te dzieci chciały by chociaż obrać ziemniaki żeby pomóc matce przy obiedzie.A tak co najwyżej są wyganiane do sklepu po wódkę i szlugi.Naprawdę dorośnij typie bo życie jest bardziej brutalne niż ci się wydaje.

  1

  0
  Odpowiedz
 14. 100 lat! 100 lat! 🙂 . Masz ode mnie w prezencie 150 zł 🙂 . To w postaci zniżki na rozpatrzenie CV w naszym łódkim wydziale fabrycznym 🙂 . 150 zeta do łapy (zamiast trzech stów), wsiadaj na rower i wpadaj do nas złożyć to CV. Może się uda i będziesz miał pracę 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 15. To teraz już znasz swoje miejsce.

  0

  0
  Odpowiedz
 16. Skoro ich nie świętujesz to w czym problem?

  0

  0
  Odpowiedz
 17. @2 Piszesz, że gość jest słaby psychicznie i dlatego dajesz mu jedną gwiazdkę? Przecież słabość psychiczna to duża chujnia i zasługuje na więcej gwiazdek.

  0

  0
  Odpowiedz
 18. jak? tort zeżarli? cały? to chuje muje..

  0

  0
  Odpowiedz
 19. @17 Tak, to może być chujnia, ale chujnia kalibru kleptomanii, dysleksji, fobii itp. Słabości się nie akceptuje, tylko eliminuje. Samo słowo słabość jest słowem negatywnym, tak więc jeśli nazywamy coś słabością, to znaczy, że jest to coś niepożądanego, co najlepiej byłoby poprawić. I ta zasada obowiązuje wszędzie: zawsze gdy masz wybór będziesz starać się wybrać najlepiej, nie ważne czy chodzi o przyszłego partnera, samochód czy buty. Jeśli akceptuje się słabości, jak w dzisiejszych czasach („no ale co zrobisz? Takie czasy”), to ma się gówno jak w dzisiejszych czasach. Prawdziwa odpowiedź na pytanie „jakim być?” powinna brzmieć „a jakim powinno się być?”. Teraz wyobraź sobie świat z ludźmi, którzy na miarę swoich możliwości starają się być jak najlepsi: starają się nie kraść, nie oszukiwać, starają się słuchać, pomagać innym gdy mogą, być uczciwymi. W skrócie starają się eliminować słabości. Przecież to właśnie z ludzi zbudowane są takie twory jak państwo, naród itp. Ci fałszywi, niekompetentni, nieudacznicy z Wiejskiej nie będą przecież rządzić wiecznie. Prędzej czy później znikną, w ten, czy inny sposób, a wtedy to właśnie od tego, jaki jest naród będą zależały dalsze losy nasze, lub naszych dzieci czy wnuków. Właśnie dlatego autor chujni powinien zastanowić się co tak naprawdę uważa za słuszne, bez oszukiwania się, spiąć poślady i żyć zgodnie z przekonaniami. Tak, aby nie żałować potem niczego. Aby bardziej zrozumieć temat polecam książki (bądź audiobooki) Rafała Ziemkiewicza. Nie w każdej kwestii się z nim zgadzam, bo jednak uważam się za socjalistę, ale akurat w temacie narodowości całkowicie go popieram. A roboty jest dużo po tym, co zafundowały nam lata rozbiorów i władze komunistyczne, masa. Dla tych, którzy wyzwą mnie zaraz od lewaków małe wytłumaczenie: uważam, że technologicznie jesteśmy w stanie przejść w zupełnie nową epokę, tak jak robiliśmy to wiele razy na przestrzeni wieków, chociażby porzucając koczowniczy tryb życia na rzecz osiedlenia się wraz z hodowlą bydła i uprawą roślin. Technologicznie jesteśmy w stanie zmienić naprawdę wiele, ale mentalnie wciąż stoimy, bądź ostatnio nawet cofamy się w rozwoju. Póki nie odrzucimy choć częściowo tego uwielbienia dla abstrakcji jaką jest np wartość, nic nie zmienimy i dalej pieniądz będzie stał wyżej od człowieka.

  0

  0
  Odpowiedz
 20. Jebany rozkapryszony bachor.

  1

  0
  Odpowiedz
 21. Ja nie świętuję swoich urodzin od paru lat i jakoś żyję. Dla mnie w urodziny najlepszym prezentem jest to że przeżyłem kolejny rok w swoim życiu.

  0

  0
  Odpowiedz
 22. Troche więcej szacunku do rodziców, są starsi od Ciebie… I pozatym niewiem jak możesz mówić na swoją matke „stara” … Wstyd poprostu !

  0

  0
  Odpowiedz
 23. Hahahahh!!!!, mesiu tym razem rozjebał system 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 24. No to zacznij w końcu świętować te urodziny !

  0

  0
  Odpowiedz