Złośliwość ?

Od ok. 1 m-ca, mam nowych sasiadów (blok). Ludzie ok. 25-30 lat, nieźle sytuowani. Mają wilczura. Ja mam dwa małe pieski – jamniki długowłose. Wilczur, bez żadnej opieki biega po osiedlu i napada na inne psy, a oni siedzą w ogródku pod balkonem i popijają piwko. Biega bez kagańca, o smyczy już nie wspominając. Sra gdzie popadnie. Kilkakrotnie im zwracano uwagę. Na podwórku bawią się również dzieci.
I tu rzecz ciekawa. Ludzie ci chyba się uważają za coś znacznie lepszego od innych mieszkańców. Odzywka typu: „trzeba było kupić dobermana, a nie wiewiórkę” lub „To go Pan złap” – należy chyba do najkulturalniejszych. I ta zauważalna małpia złośliwość i napastliwość w oczach i ironiczne uśmieszki. Straż miejska nie interweniuje, bo „przecież nie będą ganiać jakiegoś psa po osiedlu”.
Co robić z takimi sk…… bo sprawa zaczyna się robić chujowa (sąsiedzi się odgrażają, że go otrują, ale jest strach o inne psy), pies przecież niczemu nie winien. No chyba, że ŚRUT???

45
58

Komentarze do "Złośliwość ?"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Kup sobie śrutówkę. 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 3. łysi z osiedla załatwią sprawę za 2 browary… oni zazwyczaj noszą przy sobie przyrządy zwalczające takie chujowe jednostki

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Kup wiatróweczkę i jebnij psu w dupala z ukrycia. Jak wróci z krwawiącą raną da to do myślenia właścicielom

  0

  0
  Odpowiedz
 5. Dokładnie ziomek, sam wpadłeś na najlepszy pomysł! Pewnej spokojnej nocy, kiedy twoi sąsiedzi pójdą już spać, zapierdol temu sierściuchowi z wiatrówki w dupala a zapewniam cię, że następnego dnia nie będzie już taki żywiuszczy. Zamiast tego będzie srał krwią ze ŚRUTEM, a ty wtedy z ironicznym uśmieszkiem zapytasz się sąsiada: Oj biedny piesek, chyba coś mu dolega?

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Zadzwoń do schroniska, ze biega bezpański pies. Straż miejska powinna wypisać mandat – brak kagańca i smyczu u psa. A jeśli chodzi o otrucie – każda wojna powoduje ‚straty’….

  0

  0
  Odpowiedz
 7. poświęć się. delikatnie sprowokuj psa, niech cię ugryzie. Pies do uśpienia, ty odszkodowanie, oni zajebistą karę. chyba że jesteś cycek i się boisz

  0

  0
  Odpowiedz
 8. Ludzie ,przecież to nie pies winny. Dlaczego wszyscy chcą skrzywdzić psa? Może by tak coś zrobić tym skurwielom(właścicielom)? Nie mama pomysły , ale podłożyć jakieś gówna pod drzwi itp. Może jakieś pomysły z Barei-filmy z absurdami super.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. Proponuje dać psu kiełbasę ze środkiem do usypiania i go uśpić na 5 godzin – dostaniesz środek za kilka złotych u weterynarza… I zanieś im takiego zdechulca… Chuj im w dupę…

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Pies tu nie jest winien tylko właściciele. Za wypuszczanie psa bez kagańca i smyczy grozi karą grzywny. Raz zapłaci drugi i się w końcu nauczy.

  0

  0
  Odpowiedz
 11. Zajebistych masz sąsiadów, mają poczucie humoru, rozrywkowi z piwkiem sobie siedzą a panu coś jeszcze nie pasuje

  0

  0
  Odpowiedz
 12. LUDZIE ALE MACIE PROBLEMY. Ja podobną sprawę załatwiłem prosto, bo kamerę w dzisiejszych czasach ma chyba każdy:
  1. Nagrywasz pieska jak sra latając bez kagańca i smyczy, zanosisz na Straż Miejską. Tym darmozjadom ganiać psa się nie chce ale mandat wlepią i uślinią na twarzy przy tym – sprawdzone.

  0

  0
  Odpowiedz
 13. Ja pierdolę, ODJEBCIE się od psa. Po chuj go kaleczyć, jak można dresików spod osiedla załatwić za zgrzewkę browców co spuszczą wpierdol parce? Takie koksy jesteście i tylko psa byście potrafili skrzywdzić, bo Wam jak człowiek nie odda i nie pozwie…

  0

  0
  Odpowiedz