Znieczulica

Wkurwia mnie bezmyślność i niewiedza ludzi, nie wspominając o reszcie. Jadę sobie tramwajem, sporo ludzi. Normalny ładny, ciepły dzień. Koło mnie stoi młody koleś normalnie ubrany i zdrowo wyglądający. Nagle patrzę, a kolesiowi zaczyna drgać lewe oko, zaraz cała lewa strona i zaczyna powoli zjeżdżać do bazy. Ledwo na nogach mógł ustać. Nie zdążyłem pierwszy zareagować, pierwszym był jakiś młody kolo około 14 czy 15 lat. Zapytał się ?Czy nic panu nie jest, czy dobrze się pan czuje i co się dzieje?. Co kurwa robiła reszta??? Zaczęła się odsuwać lub przechodzić dalej jakby ich to nie dotyczyło, jakby to nie był ich problem. Najlepiej udawać, że się nie widzi, ale kątem oka patrzeć na atrakcje!!! Chwyciłem faceta od tyłu za koszule żeby nie upadł, szybko wysadziłem gościa z miejsca siedzącego i posadziłem tam faceta, który się źle poczuł. Traf chciał, że przy oknie siedziała jakiś stary babsztyl. I co zrobiła ta prukwa??? Przysunęła się jak najbliżej okna i przeżegnała się jakbym jakiegoś diabła koło niej sadzał!!! W tym momencie jak to zobaczyłem to myślałem, że mnie rozpierdoli ze wściekłości. Pracuję na statku jako mechanik i ratownik. Uczyli nas, że jak trafi się na taki przypadek, że facet mdleje to należy dać mu spokojnie się położyć lub usiąść, żeby organizm doszedł sam do porządku, uspokoił się, bo gdy mdleje to znaczy, że coś w dyni złego się dzieje i reakcją organizmu jest sprowadzenie ciała do parteru żeby do mózgu krew spokojnie napłynęła. Następnym działaniem to jest starać się dotrzeć do gościa i wezwać pomoc. Jaka kurwa pomoc jak wszyscy spierdalają!!! Trzeba facetowi przeszukać kieszenie, bo może bierze lekarstwa i zapomniał wziąć albo jest cukrzykiem czy co tam innego. Nie daj Boże zacząłbym grzebać po kieszeniach to zaraz byłoby: ZŁODZIEJ!!! Na szczęście gościu usiadł, pochylił się do przodu, naturalna rekcja w tym momencie i zaczął głęboko oddychać. Po jakiejś minucie wrócił do normy. Wysiadł na pętli, więc poszedłem z tyłu za nim upewnić się czy gdzieś nie padnie. Na pasażu spotkał się z jakąś laską z wózkiem, przywitał się, pocałował ją i poszli gdzieś razem. Ja wkurwiony poszedłem na browar i do domu. No myślałem, że chuj mnie strzeli jak zobaczyłem reakcję całego tramwaju, a temu młodemu gościowi to gratulacje się należą!!!

21
46

Komentarze do "Znieczulica"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. A jakby koleś upadł to wszyscy by oczywiście myśleli „pijak” „ćpun”…

  0

  0
  Odpowiedz
  1. Takie mamy społeczeństwo znieczulonych,,katolyków”

   0

   0
   Odpowiedz
 3. No niestety znieczulica jest straszna. Jak wyżej ktoś napisał zemdleje = pewnie się najebał. Szkoda, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że ich też to może spotkać.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. -> Tak też myśleli o moim Dziadku, jak leżał pod blokiem. Żadnemu debilowi nie przyszło do głowy, że może być chory. Dopiero jak przechodził jego sąsiad, to zareagował, bo wiedział, że Dziadek miał cukrzycę.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. A najbardziej starsi ludzie tacy z pokolenia >50-60 lat na dzień dzisiejszy, jebane moherowe berety, rozkurwiłbym to tałatajstwo! Zobaczą faceta z dłuższymi włosami albo słuchającego mp3 i od razu patrzą jak na jakiegoś odmieńca. Ktoś się źle poczuje – narkoman, pijak, a bywa i „dziecko szatana”. Młodzi są zjebani takie pokolenie JP, nastoletnich prostytutek, ale starsi ludzie wkurwiają mnie co najmniej tak bardzo jak gówniarze, który myślą, że wszystko im się należy i są taaaaacy fajni jak MTV…
  Jak jestem u kogoś i leci MTV to po jednej piosence w stylu „don’t stop, come on and show me what you’ve got, I’ll give you whatever you want baby, you’ll never forget about me, don’t don’t stop, come on and fuck me before I’ll run away, oh oh oh oh oh je je je je je ah ah ah ah (loop:5 minutes)” normalnie mnie kurwica bierze. Kiedyś mnie to bawiło, ale teraz po prostu mi przykro 🙁 I dziwić się, że mamy takie nastoletnie idiotki, kurwy, zobaczcie na czym się wychowują, włączcie sobie MTV na 10min!
  Ja miałem taką okazję a tam 10/10 pokazywanych to pedały, 99/100 to kurwy, napisy typu „EMEJZING KŁŁIIIZZ” no ja pierdole naprawdę te idiotki uważają, że to jest fajne?!

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Pewnie harcerzem był 🙂

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Co do postu-no taka niestety jest prawda.Tępe mamy to społeczeństwo…
  Do komentarza nr4-widzę że Cię boli to samo,zresztą prawie post z tego komentarza zrobiłeś:)

  0

  0
  Odpowiedz