Znieczulica

Moja chujnia polega na tym, że mój chłoptaś woli czytać regularnie te Wasze beznadziejne sytuacje (moją też) niż normalnie pogadać czy się spotkać lub cokolwiek innego. Ciągle czyta i czyta, uzależnił się od telefonu i internetu, stał się drażliwy itp. Nieważne jakie masz intencje, jak wypowiesz zdanie to on i tak po swojemu zrozumie, zjebie Cię (czyli mnie), wkurwi wszystkich swoim zachowaniem i jeszcze jego trzeba przepraszać. Pomijając fakt, że jesteśmy razem ponad dwa lata to zmienił się nie do poznania… Na początku był miły itp, byłam dla niego całym światem a teraz? Obrót o 180 stopni. Nie wiem jak ten stan nazwać, z pewnością nie jest to już związek, nie z takim zachowaniem i traktowaniem drugiej osoby. Nawet nie wiem co on do mnie nadal czuje i za kogo mnie ma, jedynym wyjściem z tej sytuacji jest koniec.
Wasze zdrowie i śrut w łeb!

62
95

Komentarze do "Znieczulica"

 1. chujowiczu! zarabiaj z kluu.pl, bez działalności gospodarczej, konto automatycznie weryfikowane
 2. Jak nie pozwalałaś mu tryskać na twarz to co się dziwisz. I tak dziwne że dwa lata wytrzymał.

  0

  0
  Odpowiedz
 3. Ale głupoty gadasz.

  0

  0
  Odpowiedz
 4. Oświeciło go i teraz wie co to jest- CHUJNIA.

  0

  0
  Odpowiedz
 5. ten typ stuka inne kapsko. pogódź się z tym i zostaw tego frajera jak najszybciej.

  0

  0
  Odpowiedz
 6. Po dwóch latach kończy się wydzielanie hormonów odpowiedzialnych za „miłość”. Czyli od teraz szara rzeczywistość, niczym nie ubarwiona. To może być koniec Waszego związku.

  0

  0
  Odpowiedz
 7. Pierdol go po co masz być z takim debilem ? strata czasu…

  0

  0
  Odpowiedz
 8. To po jakiego wała jesteś z tym cyborgiem. Skoro wybrał internet to nich sobie pod niego marszczy a Ty poszukaj sobie normalnego faceta a frajera pogoń jak najszybciej.

  0

  0
  Odpowiedz
 9. jedynym wyjsciem z tej sytuacji to przywdziac sexowne ciuszki i zaproponowac sex analny, jesli to nie oderwie twojego chlopaka od kompa to… z nim zerwij.

  0

  0
  Odpowiedz
 10. Ten stan to właśnie chujnia. @3 – dokładnie.

  0

  0
  Odpowiedz