wkurwia mnie moja żonka, która jest jak dziecko 12 lat, ciągle tylko mamusia mamusia i jej zjebana rodzinka
nie chce mieszkać ze mną tyko z jej rodziną
bo blisko nie ma sklepu (jest 10 minut spacerkiem) i nie ma wsparcia, siedzi od 7 lat na dupie w domu, każdej pracy się boi, nawet obiadu nie zrobi bo ciężko z dziećmi
z żadnymi sąsiadami nie rozmawia bo każdy się nie podoba, mojej rodziny nienawidzi bo nie jest to jej święta jebana rodzina !
świetny pomysł spierdol życie 5 osobom (mamy 3 dzieci) bo jesteś niedojrzała ty suko
3
0

Ale kilka lat temu było tak samo, prawda? I co wtedy mówiłeś? Że niby chujowo, ale pewnie się zmieni, ale przynajmniej porucham, nie? Dla chwilowej korzyści związałeś się z leniwym babskiem, to masz za swoje. I ty niby, jesteś dojrzały? Nie jesteś od niej lepszy, durniu. Trójka dzieci? Brawo, cymbały. Z pewnością będą kwiatem narodu.
Ja pierdolę biodrami mamałygę z prędkością dźwięku… Jak można kurwa tak oślepnąć, żeby dostać dostęp do cycka dwa, a od święta trzy razy w tygodniu przez 20 minut wieczorem po robocie, której nienawidzisz. Jest dostęp do tyłeczka to można nie dostrzec, że towarzyszy nam leniwiec powszechny. Wyciągałbyś chociaż przed końcem, ale nie, ten dalej swoje…